Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update
#11
Ogolnie te kolce wychodza tak jak bys expil z paccem i bez.... czyli nie duza roznica.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#12
6h dziennej stamina co regeneruje sie o danej godzinie < 42h staminy, ktora mozesz wykorzystac kiedy masz czas na gre i laduje sie tak, ze wychodzi 6h/dzien w ciagu tygodnia. Ja nie moge grac np. 2 dni z rzedu i jestem 2 dni w plecy. A tak to bym jednego dnia usiadl i wykorzystal te nieuzyte 12 godzin, gdzie sumarycznie bym mial 6h/ dzien 42 h/ tydzien.

Ogolnie to polecam zwiekszyc exp po rebornie z 0.2 na 0.3 albo 0.4 zanim bedzie placz i bedzie za pozno.
Odpowiedz
#13
Szczęśliwy bardzo przyzwoity updejt Uśmiech
Odpowiedz
#14
(12-04-2017, 16:57)Shrouded Colour napisał(a): 6h dziennej stamina co regeneruje sie o danej godzinie < 42h staminy, ktora mozesz wykorzystac kiedy masz czas na gre i laduje sie tak, ze wychodzi 6h/dzien w ciagu tygodnia. Ja nie moge grac np. 2 dni z rzedu i jestem 2 dni w plecy. A tak to bym jednego dnia usiadl i wykorzystal te nieuzyte 12 godzin, gdzie sumarycznie bym mial 6h/ dzien 42 h/ tydzien.

Ogolnie to polecam zwiekszyc exp po rebornie z 0.2 na 0.3 albo 0.4 zanim bedzie placz i bedzie za pozno.

Shrouded przeanalizujmy trzy przyapdki:

Brak staminy: Płacz o to, że ktoś no life, 24h / 7 - nie da się go dogonić z lvlem...
Stamina 6h dziennie: Płacz o to, że nie da się dogonić kogoś kto codziennie expi, a Tobie przepada np 1 dzień
Stamina 42h tygodniowo: Byłby płacz, że trzeba expić 42h w ciągu a nie 6h expić i reszte dnia zbierać loota, a po wyexpieniu kogoś tego w 2 dni by był płacz, że nie ma co robić przez resztę tygodnia...

Magazyn Staminy, jest też w planach - jak by działał? Gdy przepada Ci x staminy ląduje ona w refilerze, np max 12h w magazynie może w nim być czyli 2 dni expa, czyli danego dnia wystarczyło by zalogować do gry jeden raz i stamina by lądowała w magazynie z dnia poprzedniego, a wyciągniecie np 3h to powiedzmy symboliczne 5 punktów premium - przykładowo !stamina renew Uśmiech W takim układzie nie tracisz staminy gdy nie możesz grać a za symboliczną ilość punktów możesz ją wyciągnąć.

PS: jak nie dokładnie wytłumaczyłem, to lądowała by ona automatycznie przy generowaniu nowej staminy, gdy nie wykorzystaliśmy starej Uśmiech

Jak podoba się to łapki w górę, abym wiedział.  Wywracanie oczami
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Vultur:
  • ,
Odpowiedz
#15
6h = 5pkt lepiej by było Oczko a tak to git Język chociaz ktos moze te 6h nie zjechac to moze niech bedzie 3h Szczęśliwy
Odpowiedz
#16
wszystko ładnie i pięknie , ale to kolejny update gdzie daje się coś do sms shopa . Z tego co pamiętam jakieś 2 lata temu byłą zapowiedz wielkiego update nowe sagi wyspy z exp itp . Rozumiem że życie osobiste i to nie jest praca dbp ale aż 2 lata czekać ?
Odpowiedz
#17
zamiast ppków mozna za ccki wypłacać z lvlem wiecej poprostu
Odpowiedz
#18
Vultur +1 Z tym magazynem ale zrob go na 2-3 dni Zeby np. jak nie grasz szlo zmagazynowac 12-18 h staminy, bo serio czasem jest taka sytuacja ze nie ma Cie 2-3 dni i jestes w dupie. Uwazam takze jak srhouded kiedys miales exp do 999lvl 0.5x po rebie i bylo mozna expic 24/7h wiec mysle ze z stamina systemem jest ten exp w chuj za maly po rebie... Jesli wbije reba no 2 tygodnie od dzis nie dluzej. I zobacze ze wbijam 10lvl czy 20lvl 6h to robie Ci ss wysylam na forum i pisze "Fajna gra my wychodzimy, zostaja same sall akiny i server pada"

Nie mamy zmiaru expic 6h w dzien dzien i ogladac marne 10-20lvl up po rebie. A priorytetem na tym balansie jest wbic 700+
Odpowiedz
#19
Lepszy magazyn staminy niz jego brak.

Co do tego 42h w tygodniu i lootowania to wystarczy komenda !stamina on i !stamina off z exhaustem np 5 min by nie moznabylo tego jakos abusowac Duży uśmiech.

No jak ma zamiar byc magazyn to problemu nie ma. Zawsze jakos ograniczy to "bycie w plecy" dla ludzi co nie maja czasu na gierczenie.
Odpowiedz
#20
A mnie by bardziej interesowalo naprawa buga lapy a nie jakis magazyn staminy.

i to nie dlatego ze mam wolne przez jeszcze ponad miesiac :*.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu