Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S1
#21
kowal akin oki ja damianki i gienus kurumi testovirron seblesik i hmm ktos tam jeszcze byl ale poki co nawet mi sie niechce wbijac moze jak kacyk minie akinowaty wez mi chara odexp misiu :* kowal ma passy

tupti mlody i kurde wiecej nickow nie pamietam ale za wszystkie szczerze zaluje Szczęśliwy

ide chlac dalej narka nerdy :*
Odpowiedz
#22
z twojej wyliczanki grają 3 osoby bo reszta jedynie trainy
Odpowiedz
#23
wiecej nie trzeba zeby przeorac te bydlo Język
Odpowiedz
#24
Mało ludzi gra = ludzie nie kupują pacc (co mają sami ze sobą grać? jak na S2?)=ludzie nie kupują Pacc bo mało ludzi gra=ludzie nie grają bo bez Pacc nie warto=Mało ludzi gra = ludzie nie kupują pacc (co mają sami ze sobą grać? jak na S2?)=ludzie nie kupują Pacc bo mało ludzi gra=ludzie nie grają bo bez Pacc nie warto=Mało ludzi gra = ludzie nie kupują pacc (co mają sami ze sobą grać? jak na S2?)=ludzie nie kupują Pacc bo mało ludzi gra=ludzie nie grają bo bez Pacc nie warto...... itd.. itd..
Odpowiedz
#25
jak ja tu tylko przyszedlem wpierdolic niedowiarka Szczęśliwyddd

czytaj rashel invi giki sie tak zesral ze nawet nie wbil na otsa a tak glosno szczekal co to nie on Niezdecydowany
Odpowiedz
#26
najwiecej kto szczekal to ty i nie wbil na otsa Szczęśliwy
Odpowiedz
#27
(10-04-2017, 07:42)Rashelovsky napisał(a): najwiecej kto szczekal to ty i nie wbil na otsa Szczęśliwy

Zapomniales o mnie Niezdecydowany
Odpowiedz
#28
wbije jak mi bombka minie Niezdecydowany i kupie chara top 1 za 1k pp bo czemu nie i tak niema co robic z tymi ppkami z zeszlej edycji Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu