Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jam Jest Admin!
#11
a tu mialy byc eventy jakies ? Szczęśliwy Wiesz jaki event dostaniesz? akinku Szczęśliwy Na 2 ssy lub na 100cc i powiedza ze to duzo Szczęśliwy
Odpowiedz
#12
A po tem szok że gra tutaj 70 osób , stamina na siłę przedłużenie gry na 300 lvl gdzie balans jedynie istnieje w teori ,banera spotkać na servie to jak wydropić cs
Odpowiedz
#13
Szczęśliwy Tu balans sie zaczyna od Max skillu, od achivow 20/20 no i od easy i medow Szczęśliwy przed tym to tu wogole balansu nie ma Szczęśliwy Dlatego tez osobiscie wole grac na S2 gdyz tam wbicie tego zajmuje pare dni i ani nie padniesz na hita a ni nie masz kurwicy + exp jest dobry do max lvl i kazdy jest wstanie sie wyexpic. Tutaj to niestety s1 jest zalosne
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Orgazm Mariji:
  • Tobby
Odpowiedz
#14
(12-04-2017, 19:22)Orgazm Mariji napisał(a): Szczęśliwy Tu balans sie zaczyna od Max skillu, od achivow 20/20 no i od easy i medow Szczęśliwy przed tym to tu wogole balansu nie ma Szczęśliwy Dlatego tez osobiscie wole grac na S2 gdyz tam wbicie tego zajmuje pare dni i ani nie padniesz na hita a ni nie masz kurwicy + exp jest dobry do max lvl i kazdy jest wstanie sie wyexpic. Tutaj to niestety s1 jest zalosne


+1
Odpowiedz
#15
(12-04-2017, 19:04)Orgazm Mariji napisał(a): a tu mialy byc eventy jakies ? Szczęśliwy Wiesz jaki event dostaniesz? akinku Szczęśliwy Na 2 ssy lub na 100cc i powiedza ze to duzo Szczęśliwy

To Ty chyba nigdy na moich eventach nie byłeś :\
Odpowiedz
#16
Dymek właśnie nie byłem na tej edycji a gram po 16 h dziennie i nie udało mi się być ,a cytując "Powiem krótko - eventy, eventy i jeszcze raz eventy WRACAJĄ." . Obecnie na servie jedynie co się dzieje to pvp aż się skończą reduce i trainy skilowanie
Odpowiedz
#17
(13-04-2017, 02:50)sallakin napisał(a): Dymek właśnie nie byłem na tej edycji a gram po 16 h dziennie i nie udało mi się być ,a cytując "Powiem krótko - eventy, eventy i jeszcze raz eventy WRACAJĄ." . Obecnie na servie jedynie co się dzieje to pvp aż się skończą reduce i trainy skilowanie

A jest gdzieś napisane, że eventy będą codziennie?
Inaczej:
Eventy będą częściej, niż od czasu jak zostałem zdegradowany Oczko
Odpowiedz
#18
Dawid sie nie pierdoli zawsze nagrody z grubej rury wali Duży uśmiech tak samo jesli chodzi o monster event Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu