Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postać
#1
Jaka postać na tanka buu czy tuffle
jaka postać dps trunks czy brolly
proszę o odpowiedz
Odpowiedz
#2
Tank to buu
Tuffle tutaj tankiem niejest to papier jakich malo.

ogolem trunk ma wiekszy dmg niz brolly ale trunkiem to rzadko kiedy podejdziesz predzej sie wyjebiesz wiec brolly lepsza opcja
Odpowiedz
#3
gohan cooler dps zadnych saiyanow nie rob no chyba ze solo bedziesz grac to zrob co tam chcesz Język Jak masz teamek w zyciu nie rob saiyana co bije z lapy na tej edycji
Odpowiedz
#4
Rob videl jedna sluszna opcja
Odpowiedz
#5
Oj Panowie. Wyskillaj i wyexp dla mbie sayiana i graj gohanem jestem pewien, ze i tak Cie pokonam Szczęśliwy. Graj kim chcesz z tegi wszystkiego jak dla mnie buubek, z w/w.
Odpowiedz
#6
bubek to crap Niezdecydowany
Odpowiedz
#7
Raav czekam Szczęśliwy Jak Ty random jakis jestes prawda? czy moze sie myle i tu jakis pro ogar team masz o ktorym nie slyszalem ? Szczęśliwy Ja to mowie z doswiadczenia pvp co jest silne i co jest gownem Oczko Osoby ktore bada grac postacia ala goku vegeta beda skladani na kapucyne wiec nie gadaj mi tu synku Szczęśliwy Coocoodiny tez nas wyzywali ze gowno potrafimy w pvp i jakos przekopka w dzien w dzien leciala a po paru dniach zaczelo sie trapowanie respow i na koniec wpierdolu exit Szczęśliwy
Odpowiedz
#8
Tak jak mowie, wyskillaj i wyexp dla mnie te Twoje "gowno" i pokaze Ci, ze nie masz podejscia z tym Twoim smiesznym botem Szczęśliwy
Odpowiedz
#9
lipa nas bedzie za duzo chyba Szczęśliwy
Odpowiedz
#10
Another day another shitstorm. Do autora graj czym lubisz i tym co ci najwiecej frajdy sprawi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu