Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plan Edycji S1
#31
(06-04-2017, 15:41)Ocbek napisał(a): I bany za auto obracanie w pvp  i exh na obracanie wyjebac i git

auto obracanie ma byc w 100% dozwolone i wyjebac ten exh na auto obracanie

Jedynie co powinno byc zabronione w pvp to auto zanzo+combo lider nic innego.

saiyani sa za bardzo stratni teraz.
Spc to nawet bez auto obracania moze biegac na skosy wiec dla niego wyjebane czy auto obracanie dozwolone czy nie.

Saiyanem biegasz na skosy i sie lapa buguje ze robisz 0 dmg z lapy.
Odpowiedz
#32
Grajcie wszyscy bez bota i wszyscy gohanami, bedzie najlepiej Szczęśliwy
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Raav:
  •
Odpowiedz
#33
Ja proponuje po rebie 0.3 exp zrobic. Na 0.2 bedzie sie wolniej expilo po 400 reb niz na ostatnim s1 + zanim dobijesz 600 po rebie to ludzie z 600 przed rebem beda o wiele silniejsi od ciebie :c. No niby sa reb sagi ale i tak 0.2 to wg.mnie za malo. Jak na 6h staminy to 0.3 powinno byc minimum.
Odpowiedz
#34
kiedys min exp byl 0.5 Szczęśliwy i ludzie dlugo expili, a obecny exp z mozliwoscia expa 6h jest smieszny Szczęśliwy No ale jak bedzie rakowo to exit z otsika albo cos zmienia Szczęśliwy bo nie mam zamiaru expic 6h zeby wbic 10lvl Szczęśliwy ( powod dlaczego przestalem grac na S1 last edycji na 210 lvl shenronem w nocke pare lvl Szczęśliwy ) Dlatego jesli to sie znow powtozy to porpostu wyjdziemy Język Jak wiadomo exp taki ktory spowoduje ze expi sie piec lat nie moze sie pojawic gdyz server nie postoi wiecej niz 2-3miechy gora.

Jak ktos powie ze jestem zjebem i ta edycja bedzie dluga to pomyslmy o innych edycjach Szczęśliwy
Odpowiedz
#35
(06-04-2017, 21:54)Orgazm Mariji napisał(a): kiedys min exp byl 0.5 Szczęśliwy i ludzie dlugo expili, a obecny exp z mozliwoscia expa 6h jest smieszny Szczęśliwy No ale jak bedzie rakowo to exit z otsika albo cos zmienia Szczęśliwy bo nie mam zamiaru expic 6h zeby wbic 10lvl Szczęśliwy ( powod dlaczego przestalem grac na S1 last edycji na 210 lvl shenronem w nocke pare lvl Szczęśliwy ) Dlatego jesli to sie znow powtozy to porpostu wyjdziemy Język Jak wiadomo exp taki ktory spowoduje ze expi sie piec lat nie moze sie pojawic gdyz server nie postoi wiecej niz 2-3miechy gora.

Jak ktos powie ze jestem zjebem i ta edycja bedzie dluga to pomyslmy o innych edycjach Szczęśliwy

Jestes Zjebem :L nie postoi nawet 2 Szczęśliwy
Odpowiedz
#36
Szybciej reset sv2 i jazda Uśmiech
Odpowiedz
#37
Mi tam exp pasuje wbijasz 400 po rebie oddajesz shadowa+robisz sagi i masz 500+ dobicie 600 bedzie wtedy kwestia 3 dni moze?
Odpowiedz
#38
Miłego wyścigu szczurów o 19 Panowie. Exp po rebie nie jest troche za duzy? Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu