Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja.
#11
Cytat:Orgazm Mariji
O nie wyzywacie mnie Szczęśliwy O no to blady jestem Szczęśliwy To zrob ktos osoby temat z propozycja by vultur przeczytal


bo jeszcze wodzu na forum nie byl Szczęśliwy


@up
co do balansu na low lvl to chodzi tu o HP i KI za transy np u vegety cela itp (tak myślę bo mu to pisałem i mowił ze bedzie to robił)

dokładnie z tych tematów:
http://board.dbp.prioritygame.pl/showthread.php?tid=277
http://board.dbp.prioritygame.pl/showthread.php?tid=279
Odpowiedz
#12
Zgadzam się w 100%. Jeżeli ten "big updejt" to ma byc kilka respow i jakas stamina, to ja podziekuje. Dojenie i zerowanie na dawnej (nie)slawie widze idzie w najlepsze, byle tylko wydoic kasy z frajerow ile pojdzie. Przykry jest fakt ze niestety nie ma zadnej konkurencji bo DB... to wiadomo jest lata swietlne przed DBP, ale oni niestety nie robia resetow co 2 miechy i nikt nowy tam nie zagra. Niestety szanowny vultur nie ma zadnej konkurencji to mysli ze frajerzy i tak grac beda

Ja tylko czekam na liste zmian z tego "big updejta" jezeli to ma byc to o czym sie mowi to ja i znojomi podziekujemy.
Odpowiedz
#13
@up ja myślę że jak by vult miał załogę taką jak na db* bylo by tak samo ze nie bylo by resetów itp ale ze on jest sam to jest jak jest Język
Odpowiedz
#14
Ja osobiscie nie wymagam zeby to był poziom DB... ale zeby tutaj bylo chociaz odrobine checi, pojawiło sie multum pomysłow, które mozna zrobic w 3 minuty a i tak by mocno poprawily wiele aspektow, ale jak widac i to za duzo... kiedys tez tutaj byly resety, ale kazdy reset wnosil jakas aktualizacje, system itp. Teraz mamy juz olewke totalna, pieprznąć resa i niech sie dzieje wola nieba

Uwierz mi, że jest duzo serwerow, gdzie w pojedynke ludzie potrafią zajebiste rzeczy zrobic, liczą sie checi i pomysl.
Odpowiedz
#15
Czemu kazdy porownuje ten server do dbla Szczęśliwy Tam jest kompletne non pvp gowniany bot blackd bany po 20dni zero graczy aktywnych. Szczęśliwy Jakies 3-4miechy skilania as kompletne gowno nie server Szczęśliwy Tu by wszystko gralo jak nalezy jakby vultur nie sluchal osob ktore nie lubia pvp. I maja kosmiczne pomysly nie wiadomo skad. A osobniki co balans robili to tak samo powinni jebnac Sobie w glowe Szczęśliwy Kiedys niektore profki byly op a teraz inne profki sa op Szczęśliwy Duzo sie nie zmienilo z mojego punktu widzenia. Tylko poprostu nie ktore postacia juz nie sa az tak op jak kiedys a niektore mocniejsze.

Tu duzo do serva nie trzeba z mojego punktu widzenia, ale niektore pomysly glownie mowiesz o Rashela pomyslach ktore byly na forum kiedys powinny wejsc. Gdyz no byly ciekawe, craft system i rozne misje na new expy i tak dalej.

@Down rashel
No i tylko ja walczylem by vultur udostepnil client z przerobionym dat. Gdyz nikt nie myslal o nowych i innych graczach tylko kazdy o Sobie SzczęśliwyDD Pamietam jak dlugo spamowalem to jebane forum o tym. Szczęśliwy
Odpowiedz
#16
kiedys to tu było inne pvp bo nie kazdy miał skrypty które teraz ma ja pamietam jak nie wiedziałem jeszcze co to auto zanzo czy auto obracanie to wtedy bylo pvp super aby auto heal i senzu i jazda Szczęśliwy tak samo jak nie mialo sie pojecia zeby w DAT zmieniac moby zeby elf otwieral tylko jakieś gówniane skrypty i alarm na lota Szczęśliwy
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Rashelovsky:
  • Orgazm Mariji
Odpowiedz
#17
Wedlug mnie vultur ma poprostu wylane na serw mowil ze to przez mature teraz niema matury i nierobi zadnych zmian.

Pomysly mu praktycznie robia gracze ktore wszystkie mogl by dodac w tydzien pracy i edycja by trwala conajmniej rok ale nie po co.

Fun>s1 tak to teraz wyglada szczerze to nwm po chuj jest s1 lepiej resa na funie jebnac z troszke zmienionym balansem. > dluzej stoi niz s1.
Odpowiedz
#18
Robil gre 6 lat a to dziwne ze juz mu sie niechce Niezdecydowany
Odpowiedz
#19
Jaki projekt Ty pojebie anie kawalka mapy nie ukradl tylko zrobil od 0 wszystko skryptow tez nie podjebal z dbla Szczęśliwy
Invi we banuj to cos co tylko wchodzi zeby hejtowac...
Odpowiedz
#20
(04-04-2017, 18:50)Wodzunio napisał(a): Jaki projekt Ty pojebie anie kawalka mapy nie ukradl tylko zrobil od 0 wszystko skryptow tez nie podjebal z dbla Szczęśliwy
Invi we banuj to cos co tylko wchodzi zeby hejtowac...

Na samym poczatku mial all podjebane z dbla dopiero po roku zaczal robic wlasne rzeczy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu