Ankieta: Chcemy Grava czy moze non-pvp i milionowy spam na forum?
Ankieta jest zamknięta.
Grav-Room
60.00%
18 60.00%
Non-Pvp i Milionowy spam na forum
20.00%
6 20.00%
Nie wiem Płacz wole by swiat plonol w ogniu
20.00%
6 20.00%
Razem 30 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grav Vultur Zobaczmy vote
#11
To temat i ankieta wprowadza w blad przez co "newbie" oraz ludzie ktorzy nie spedzaja tak duzo czasu na forum jak stare wygi potraktuja to jak zart i ankieta bedzie bez celu Szczęśliwy Ale w sumie te ankiety od dawna nic nie znaczyly. W kazdym razie , zrobic grava do 133/136 , sprobowac poprawic resetowanie czasu w gravie (np po 24 jesli nie wybiegales do konca) i kazdy bedzie happy.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#12
Jestem za 1 ale dalem 3 Szczęśliwy
Odpowiedz
#13
Daj mi wiecej niz 5 nickow na forum ktorzy sa nowymi graczami Szczęśliwy I odrazu zmienie postepowanie na forum i bede pisal jasno o co chodzi Szczęśliwy

@Down

Nie zmienia faktu ze zarejestrowanych graczy nowych nie ma i nie bylo od dawna Szczęśliwy A goscie to moga byc starsi wyjadacze a z tego co mozna wywnioskowac teraz na servie i z tego co widac z edycji na edycje jakies 70-75% jest na to ze to sa all starsi gracze
Odpowiedz
#14
(04-04-2017, 21:40)Orgazm Mariji napisał(a): Daj mi wiecej niz 5 nickow na forum ktorzy sa nowymi graczami Szczęśliwy I odrazu zmienie postepowanie na forum i bede pisal jasno o co chodzi Szczęśliwy

Nickow ci nie dam ale dam ci cos innego, cos co o tej godzinie jest male ale w innych bywa czasem po 30-40.


Cytat:» 9 Użytkownik(ów) | 11 Gość(i)

A czytanie wielu tematow klotni , wyzwisk i ankiet wygladajacych jak ta nie zachecamy ludzi do tworzenia konta "bo po co, i tak spam tam robia , a jak dam swoje zdanie to mnie zwyzywaja"

(04-04-2017, 21:40)Orgazm Mariji napisał(a): Nie zmienia faktu ze zarejestrowanych graczy nowych nie ma i nie bylo od dawna Szczęśliwy A goscie to moga byc starsi wyjadacze a z tego co mozna wywnioskowac teraz na servie i z tego co widac z edycji na edycje jakies 70-75% jest na to ze to sa all starsi gracze

Ja to dobrze rozumiem ale sam fakt ze przydalo by sie poprawic jakosc tematow na forum "a noz" sie ktos nowy trafi i bedzie chcial tu dac swoje zdanie.

Ale skonczmy juz odbiegac od tematu.
Grav niech poprawia i tyle Język
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#15
Ja tez nie potraktowalem tej ankiety serio przez moZliwe odpowiedzi i twoje nastawienie ze tylko 1 odpma sens osobiscie tez jestem za gravem ale jesli on nie wejdzie to jestem za dodaniem moich pkt do regulaminu
Odpowiedz
#16
Nie wiem Duży uśmiech wole by swiat plonal w ogniu* Diabeł
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#17
Halu Vultur MAsz ankiete ktora wszystko pokazuje Szczęśliwy I z kilka pod punktow dlaczego moze powiesz co zrobisz?
Odpowiedz
#18
(04-04-2017, 21:00)Learza napisał(a): Wydaja sie jak by Bystrzak albo Kumalski je pisal,

kubek internetu z logiem "WiNNeR" wygrał lekarz Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

swoją drogą jak masz 6h/dzien staminy na expa, to co bedziesz robil reszte dnia? (bo tutaj duzo no lifow sie znajdzie, co calymi dniami beda siedziec)
Odpowiedz
#19
ja pierdole a co bedziesz robil z grav roomem? Pisal do typa hi yes halo jestes moge Cie bic? szybciej bana dostaniesz jak zabjesz kogos Szczęśliwy bez ich pozwolenia
Odpowiedz
#20
no to wyjebac z regulaminu bicie na respie / na skillu i elo. jak ma byc hard to niech bedzie hard i skilaj na mobkach normalnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu