Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Pomysł] zmiana w regulaminie
#11
(02-04-2017, 23:34)Orgazm Mariji napisał(a): ta ograniczymy Sobie mozgi boze jacy wy ulomni jestescie i co z tego ze przez 7 dni beda cos robic jak pozniej wyjebka. Pomysl civa do pizdy i tak bede i beda ludzie wypierdalani na bombermanach. czy innym gownie jedyna opcja to grav room spowrotem. A co do mc no ogranicz Sobie mozg dziewczynko Szczęśliwy Jeniu to nie jest rok 2001 ze ludzie nie potrafia Sobie ip zmienic na cliencie z ktorego wbijasz do gry. Co za ludzie

PS> Te wasze smieszne pomysly tylko bardziej rozpierdalaja server Niezdecydowany

Napisal typ ktory wbija zeby pograc tydzien/dwa , splakac sie ze cos jest nie tak i zeby zrobic potem spam na forum.

Giki do cholery ..... prywatnie nie mam nic do Ciebie ale uwierz ze to co napisal Cive ma sens. Sam pamietam akcje wlasnie z udzialem Cive oraz Coolminujacego 5 , Wypierdalanie mobow przez coolminujacego na zlosc bo wiedzial ze go nie ubije, chcesz ubijac moby ty lub ktos z servera to spoko ale bedziecie musieli liczyc sie z mozliwym Bannem.

W sumie nie glupie bylo by zrobic tez tak jak jest z blokowaniem respow "Noob char oraz wszystkie inne chary zalogowane/zalezace do danej osoby dostaja bana w przypadku kiedy moby zostaly wybite Noobem"


(02-04-2017, 23:36)Adoxv20 napisał(a): Sa programy ktore zmieniaja ip nawet mozna miec 10 mc o 5 innych ip wiec chuja to da.

Regulaminu niema co zmieniac o ene/defa to chuja da dalej bedzie tak samo jak bylo.

Jedynie co mozna zmienic w regulaminie to ustawic 2 inne regulaminy pvp dla ranged i melee

Czyli melee auto obracanie,auto zanzo dozwolone a ranged nie. takim spc mozna latac na skosy wiec i tak auto obracanie mu niepotrzebne.



Dobra Adox 90% osob wie o tych programach ale 50% z nich nie bedzie sie chcialo w to bawic a reszta moze ryzykowac sprawdzeniem IP z Logow. Raz kiedys sie zalogujesz na nooba i maina z jednego IP i masz Banna bo latwo dojsc wtedy kto z jakiego IP sie logowal na dane konto. (Pisanie o zmiennym IP tez mozecie sobie darowac)


Albo poprawic grava albo wprowadzic to co pisal Cive.

Grav bedzie latwiejszy dla graczy a zmiana regulaminu ulatwi prace wladzy wyzszej, kto jak woli.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
#12
Osobiscie nie jestem za ograniczeniem mc bo to naprawde nie jest problem zalogowac sie na 1 kompie z 2 ip zwiekszy to tylko przewage ludzi ktorzy bardziej sie wycfaniakuja a learza pijany mysli, ze vulturowi kiedys bedzie sie chcialo sprawdzac logi i szukac mckow Szczęśliwy

co do grav rooma to jakos nigdy go nie lubilem dodatkowo jego dzialanie pozostawia wiele do rzeczenia (np przymus wybiegania calego czasu aby ten zaczal sie resetowac) lub to, ze profesje z regeneration i duzo iloscia hp beda skilac duzo szybciej dodatkowo dead w gravie-utrata karmy nic wiecej+ fakt, ze czas w gravie jest ograniczony co za tym idzie wszyscy beda mieli mniej wiecej rowny skill bo przeciez jak bedzie grav to nikt nie bedzie na bomberach stac a gdy tego grava nie ma to ten komu chce sie skilac bedzie mial przewage dzieki wlozonemu w ten skill czasowi wtedy mamy mozliwosc albo skill albo lvl a opcja z grav roomem praktycznie narzuca nam bieganie 2h>exp>bieganie>exp.
#13
Learza ja tez nic nie mam do Ciebie ale pisanie bredni na forum Szczęśliwy Takich Szczęśliwy? Chyba nie rozumiesz ze to co napisal nic nie zmieni tylko powiekszy ilosc banow i skroci edycje. To jest server pvp i ludzie beda wpadac i upierdalac innych. + widzisz mowisz z mozliwym banem nic szybciej nie konczy edycji niz bany na servie niestety sad stroy to nie rok 2012 ze bany nic nie robia tylko zachecaja do gry. Dlatego z madrego punktu widzenia oplaca sie grava odpalic i nie wkurwiac sie.

Co Ty mi piszesz ze wbijam na 2 tygodnie na server na kazdym funie i kiedys na S1( starych edycjach w miare dlugo gralem jak mialo to sens i bylo z kim sie klepac) Na ostatnich 2 edycjach S1 nie spedzilem dluzej niz 1-2tygodnie gdyz to co pisalem na forum zostalo spelnione edycje konczyly sie w zastraszajacym tempie. A jak zobaczylem balans to exit z miejsca lecial. Wrocmy do Funa gralismy ekipka moja i niestety 2 team pvp wyszedl z serva i co mielismy grac dalej by itemki zbierac? Dziekuje wole cos innego robic.

Cive i znow sie mylisz nie ktore osoby poprostu pojda na stq czy jak to tam sie zwie, lub full afka na bomberach beda jebac i upierdalac kazdego co wpadnie po nich.
#14
@Gosia MC to juz kwestia Vulta czy bedzie mu sie chcialo dochodzić kto gra kim
@Giki ja nie wiem co z Twoim rozumowaniem jest nie tak ale to co napisal Cive ograniczy bany i to znacznie, teraz ktos Ci ubije 10 potworków do treningu i od buta banuje, a Cifa krula pomysł to zakonczy.
#15
No ja to tam widze ze nie masz prawa typa zabic jak trenuje wiec jesli uwazasz ze to ograniczy bany good logic Szczęśliwy Btw. Widziales gdzies server gdzie za to ze ktos kogos ubija masz bana Szczęśliwy? Bo ja nigdy Szczęśliwy
#16
Invi co ty cpales? to nic nie zakonczy spojrz na to gram jebanym coolerem mam zasieg 8 kratek na sn i jak ma mnie ktos kurwa zbanowac jak na nagraniu mnie nawet niezobaczy walne sn odrazu zanzo i nawet jak zamna dobiegnie i jako jedyny tam bede to jaki ma dowod? pomaranczowego napisu na mnie niema wiec chuja na mnie ma.

Do tego jest stamina system ktory jak wiadome ludzie beda sie nudzic to jak stamina sie skaczy to wyjebane kazdy bedzie kazdemu przeskadzal = jedyna opcja jest przywrocic grav rooma i jebac ten regulamin na trenienie ene/defa bo i tak on chuja da.
#17
Dobra Sory moj blad.... ja nadal po tych 6-7 latach wierze ze Vulturowi sie zachce i zacznie sie przykladac do sprawdzania wielu rzeczy SzczęśliwyD Ale chyba macie racje.
Ogolnie co byscie nie napisali , co by mialo nie wejsc to i tak kazdy bedzie robil po swojemu Szczęśliwy i kazdy bedzie mial wlasne "lepsze" zdanie Język

PS. Jestem trzezwy!!! <jeszcze Szczęśliwy>
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
#18
+ jedna rzecz jaka by sie przydalo dodac do regulaminu to cos na combo lidera naprzyklad 10 dni bana dla kazdego uzywajacego. bo cocodiny tylko na clu potrafily wyjsc i dalej przegrac wara Niezdecydowany.
#19
No wsumie przykre bylo to takie lamuski to bylyy Niezdecydowany A tak spmili na forum jacy oni ogary Szczęśliwy A tu no slaba ta ich edycja Szczęśliwy Przekopka praktycznie do zera Niezdecydowany Beczkowe bylo jak Shroudi ich 1 vs 3 jebal Szczęśliwy
#20
gosia jaka Ty piekna jestes Zdziwko

Priv lap fejsa pomoge Ci nie tylko w expieniu Uśmiech


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu