Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba do Vultura
#11
(28-03-2017, 18:49)biechu napisał(a): To moze po 2h staminy zeby kazdy mogl tak samo expic co wy na to

mysle, ze 4 to minimalna ilosc nie wyobrazam sobie 2 h staminy na dbp.
Odpowiedz
#12
(29-03-2017, 01:01)Cive napisał(a):
(28-03-2017, 18:49)biechu napisał(a): To moze po 2h staminy zeby kazdy mogl tak samo expic co wy na to

mysle, ze 4 to minimalna ilosc nie wyobrazam sobie 2 h staminy na dbp.

6h byłoby opcjonalne wg. mnie :Duży uśmiech albo nonstamina i nonbot serwer :Uśmiech ależ byłoby ciekawie, okazałoby się być może że niektórzy pvp masterzy mają lewe ręce ? Serce
Odpowiedz
#13
6h Szczęśliwy>??? No ja to myslalem z 10h opcjonalnie by bylo dobre ale nie 6 Szczęśliwy SzczęśliwyD 6h masz od 6 rano do 12 za dnia a pozniej po jakis paru tygodniach co exit dasz Szczęśliwy? bo juz all achivy na bocie skonczycie i tak dalej Szczęśliwy?
Odpowiedz
#14
(31-03-2017, 16:09)Orgazm Mariji napisał(a): 6h Szczęśliwy>??? No ja to myslalem z 10h opcjonalnie by bylo dobre ale nie 6 Szczęśliwy SzczęśliwyD 6h masz od 6 rano do 12 za dnia a pozniej po jakis paru tygodniach co exit dasz Szczęśliwy? bo juz all achivy na bocie skonczycie i tak dalej Szczęśliwy?

od 6 do 12 siedzisz przy kompie pilnujac bota? Bo chyba stamina jest po to aby wyeliminowac full afk bocenie tak aby jak najlepiej rozlozyc ten czas expa jaki mamy.
Odpowiedz
#15
Ty to ladnie najebany Szczęśliwy Full afk od 1 lvl na wolfach leci Szczęśliwy No to ladne fantazje macie
Odpowiedz
#16
Nie bedzie staminy w sms shopie potwierdzone info
Odpowiedz
#17
(31-03-2017, 16:53)Orgazm Mariji napisał(a): Ty to ladnie najebany Szczęśliwy Full afk od 1 lvl na wolfach leci Szczęśliwy No to ladne fantazje macie

ostatnia edycja upadla wlasnie przez bocenie full afk bo byl za niski exp rate i nikomu sie nie chcialo pilnowac bota dziala to tak:

jezeli siedzisz przy kompie i pilnujesz bota to sprawdza cie bn czy nawet gracz-odpisujesz unikasz bana grasz dalej z satysfakcja, ze dzieki temu, ze nie latasz full afk nie masz bana

jesli siedzisz przy kompie jak bocisz to ita na ciebie typek-dzwoni alarm i od razu dajesz zanzo wylaczasz cave i jestes gotowy do walki/ucieczki i cieszysz sie z pvp lub z tego, ze nie padles bo zdazyles uciec



Jesli latasz full afk i sprawdza cie ktos-dostajesz bana i myslisz sobie "OMG ZNOW STRONNICZY INVI KONTRATAKUJE JA PIERDZIELE NIE GRAM W TO" lub "OMG TO ZNOWU TEN XX Z GILDII YY NOOBY TYLKO NAGRYWAC UMIEJA NIE GRAM Z TAKIMI PARCELAMI" i 1 gracza mniej na servie


jesli latasz afk i jestes gdziekolwiek np gotujesz obiad/idziesz na spacer/myjesz wode wracasz po 1h patrzysz postac lezy na glebie twoj resp dawno oblegany ten co cie zabil dawno na trainach stoi ty straciles aola karme lvle i 1 h czasu przez ktory mogles expic ale padles jak odszedles od kompa stawiasz bota znowu staje sie to raz drugi trzeci piaty az wkoncu nawet nie chce ci sie stawiac dalej bota bo nudne to troche i w sumie 5 h minelo a ty straciles 50 cc i w sumie z expem jestes na minus a zmarnowales cala stamine


i dlatego wlasnie server na ktorym kazdy bedzie bocil FULL AFK upadnie raz dwa i nie zmienisz tego mi pod koniec ostatniej edycji przez latanie dzien w dzien full afk nie chcialo sie nawet zbierac lota bo musialem go odkladac/sprzedac a przeciez latwiej jak bot 10 h lata bez przerwy a ty pykasz w lola.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • yalesz
Odpowiedz
#18
no rewelka ale exp sie nie zmienia Szczęśliwy na h lvl SzczęśliwyD
Odpowiedz
#19
No to stamina <system AFk Traina+odnowy staminy> i jestem za .
Odpowiedz
#20
@Cive
I nie banuje za nagranie nagrania, dlatego poprzednia edycja upadła przeze mnie*
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu