Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball Priority S1
#61
A tak osobiście, prosiłbym o taki exp stage żeby nie trzeba było expić w gravie żeby wbić 125 poziom, bo trochę nudzi mnie ten okres gry gdzie trzeba tylko biegać i biegać i biegać. A jeszcze da się ten 125 wbić na 3 razy w gravie czyli jakiś 1 dzień to już bym wolał ten 1 dzień poświęcić na expie na potworach niż w jakimś grav roomie gdzie trzeba tylko biegać.
Odpowiedz
#62
(01-04-2017, 00:27)Raav napisał(a): A tak osobiście, prosiłbym o taki exp stage żeby nie trzeba było expić w gravie żeby wbić 125 poziom, bo trochę nudzi mnie ten okres gry gdzie trzeba tylko biegać i biegać i biegać. A jeszcze da się ten 125 wbić na 3 razy w gravie czyli jakiś 1 dzień to już bym wolał ten 1 dzień poświęcić na expie na potworach niż w jakimś grav roomie gdzie trzeba tylko biegać.

Jesli bedzie cie interesowalo siedzenie w topce to pewnie bedzie cie to czekac bo wkoncu na staminie trza wyrobic.
Odpowiedz
#63
A no tak, zapomniałem o tej nieszczęsnej staminie. To nie było tematu. Chyba to fakt, że mnie to nie ominie.
Odpowiedz
#64
elf dozwolony czy nie ... oby nie ...
Odpowiedz
#65
dozwolony Uśmiech
Odpowiedz
#66
Dozwolony bo przeciez tibia bez bota to nie Tibia, prawda Vicodin? (Ta wiem, ze mala szansa ze to przeczyta).
Odpowiedz
#67
Vicodin to cipka i nawet tu nie wbije z evilkiem Język bo by byl jak zawsze bity Niezdecydowany <takie tam prowo>
Odpowiedz
#68
Mycz hara juz ma Szczęśliwy Wiec if you know what I mean
Odpowiedz
#69
Chciałbym jeszcze zobaczyć co tam będzie na tej edycji, bo informacja o tym, że serwer znów będzie działał nie jest zbyt wystarczająca.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu