Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball Priority S1
#51
Lekarz graj tankiem.Duży uśmiech
Odpowiedz
#52
Hejooo!

Cieszę się niezmiernie, że ponownie Andrzej uruchamiasz serwer DBP! Mam nadzieję, że osoby tutor/CN itd. będą panowały nad chamstwem poprzedniej edycji, która powaliła serwer w szybkim tempie. Serce

Zmiany zmianami, ale odniosę się do Civa i Rashel, mianowicie DMG w PvP i PvM, oczywiście popieram rozwiązanie, że server Hard powinien mieć zasady hard w każdym aspekcie (skile,lvl i eq), dlatego jedno rozwiązanie to Reduce DMG do 10-15%, lub Exhaust na skille od 1 do 2 sec. Myślę że to mogłoby wpłynąć bardzo na PvP i PvM.

Wiem że serwer jest PvP, ale aby w pełni korzystać z jego możliwości i docenić to co się osiągnęło, powinno to zabrać wiele czasu, jeśli nie mnóstwo. 
Przykład AS - wbicie full AS jeśli zajmowałby min 3 miesiące, powodowałby ogromne zróżnicowanie na typ graczy, ktoś może nie mieć czasu na EXP ale może mieć czas na skill, wówczas nie traci wszystkiego mianowicie różnicy w LVL, bo zyskuje skille, na które EXP MASTAH i tak będzie musiał poświęcić czas.
Wiem, że do startu chwila i to co Andrzej zaplnował wejdzie w życie w takim a nie innym kształcie, ale życzeniowo pisać mogę :*


See Yaaa Maniaki! Serce
Odpowiedz
#53
No z tym wbiciem asa to przegielas przeciez kazdy by na dbla spierdolil Szczęśliwy kazdy gra na dbp przez to ze sie szybko skila i sie napierdala malo kto tu gra dla pve ja na dbp nigdy niegralem dla pve wedlug mnie to jest najgorsze co moze byc tak samo bym ulatwil hardy zeby tez mogly je robic randomy a nie zawsze ta sama elita je robi bo pvp na dbp dopiero sie zaczyna na hardach gdzie trzeba kilka typa zeby cie ujebac a nie 1v1 lub 2v1 tylko te 4-5 osob potrzeba.
Odpowiedz
#54
TEZ JESTEM ZA ULATWIENIEM TIT Q I ULTI Q Uśmiech SZYBSZY DROP COOLER SOULA ORAZ MNIEJSZE WYMAGANIA SP NA TITANKI I BD GIT
Odpowiedz
#55
(30-03-2017, 13:02)Wodzunio napisał(a): TEZ JESTEM ZA ULATWIENIEM TIT Q I ULTI Q Uśmiech SZYBSZY DROP COOLER SOULA ORAZ MNIEJSZE WYMAGANIA SP NA TITANKI I BD GIT

Wedlug mnie drop csa nah poprostu dac 1k brollasow,750 janemb i 1.5k coolerow zamiast tego co jest zeby kazdy mogl to zrobic na reb arence a tak to 2 osoby zrobia jak 15 typa bedzie gotowe jebnac reba.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Adoxv20:
  • Wodzunio
Odpowiedz
#56
tez dobry pomysl daje lajka
Odpowiedz
#57
(30-03-2017, 12:42)Adoxv20 napisał(a): No z tym wbiciem asa to przegielas przeciez kazdy by na dbla spierdolil Szczęśliwy kazdy gra na dbp przez to ze sie szybko skila i sie napierdala malo kto tu gra dla pve ja na dbp nigdy niegralem dla pve wedlug mnie to jest najgorsze co moze byc tak samo bym ulatwil hardy zeby tez mogly je robic randomy a nie zawsze ta sama elita je robi bo pvp na dbp dopiero sie zaczyna na hardach gdzie trzeba kilka typa zeby cie ujebac a nie 1v1 lub 2v1 tylko te 4-5 osob potrzeba.


Jak napisałam wyżej i w pierwszym poście, rozchodzi się nie o szybko ale o challenge - jeśli wbijasz za szybko, szybko dochodzisz do końca wówczas "fun" trwa tylko chwilę. Mniejsza o to w zasadzie, bardziej rozchodzi się o sytuację w PvP dużo wcześniej, przed Hardami jak to nazwaliście - dopiero wtedy trzeba 4-5 osób. Grałam dwie edycje i na tych dwóch ostatnich ile osób zrobiło hardy i ile osób wojowało? A co do PvE jeśli jest SoFuckingEasy to faktycznie tylko PvP pozostaje, natomiast jeśli mechanika serwera byłaby nakierowana na hard to PvE to przeszkoda, którą każdy musi pokonywać aby mieć lepsze PvP - easy czy hard?

Jeśli to ma być na szybko serwer, to przecież stoi S2, albo zrobić S3 gdzie będą gotowe chary i na rympał - w każdej sytuacji jest tak, że jeśli musisz się o coś postarać później bardziej Ci zależy lub tego nie robisz bo uznajesz że nie warto, mój pomysł nie zabiera zabawy i ekscytacji ale wydłuża czas jaki musimy poświęcić na osiągnięcie pewnego poziomu rozgrywki, wszystko zależy od tego czy Andrzej przewidział serwer na pół roku czy na dłużej.

Nie spieram się więcej, bo chciałabym grać tak a nie inaczej, ale każdy ma swoje zdanie i tak to zostawmy Serce będzie co będzie.
Odpowiedz
#58
(30-03-2017, 13:02)Wodzunio napisał(a): TEZ JESTEM ZA ULATWIENIEM TIT Q I ULTI Q Uśmiech SZYBSZY DROP COOLER SOULA ORAZ MNIEJSZE WYMAGANIA SP NA TITANKI I BD GIT

titanium bym nie ruszal ale shadow questa bym pozmienial bo tych mobow jest za duzo do zabicia jak na 1 reb arene
Odpowiedz
#59
wystarczy zrobić tak że jak ktoś summonuje max 2 os mogą bić moba to i tak zabiera 1 pkt a nie 2 z SP
każdy robi jakieś mcki
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Rashelovsky:
  • this is sparta
Odpowiedz
#60
(30-03-2017, 17:20)Rashelovsky napisał(a): wystarczy zrobić tak że jak ktoś summonuje max 2 os mogą bić moba to i tak zabiera 1 pkt a nie 2 z SP
każdy robi jakieś mcki

Zdecydowanie dobre rozwiązanie, lub wprowadzenie drugiego moba i użycie 2SP jest wówczas ok, pewnie te rozwiązanie jest prostsze do wdrożenia. Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu