Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball Priority S1
#41
mpglovy mam +4 +1(co daje średnio 72atk), a ulti balla aktualnie +7(90atk). Ssy masz wyżej, ale ciężko zobaczyć. Lepiej od razu napisać swoje, co nie?


ps. nw ma 5% abso na łapę Oczko
Odpowiedz
#42
(26-03-2017, 18:29)Tobby napisał(a): mpglovy mam +4 +1, a ulti balla aktualnie +7. Ssy masz wyżej, ale ciężko zobaczyć. Lepiej od razu napisać swoje, co nie?


ps. nw ma 5% abso na łapę Oczko


a ile defa dalo Ci te +7 na ulti balla?
Odpowiedz
#43
Tyle co każdy ball - 0. Chodzi mi wyłącznie o hity. Nie bez powodu wrzuciłem na każdego chara magic seta i magic belt Oczko
Odpowiedz
#44
1750 lvl(dowod co do lvla na chacie)
[Obrazek: 9vTjYwQ.png]
1460
[Obrazek: EU6nnMj.png]
1090
[Obrazek: OwPQbDq.png]

Jak widac dmg duzo sie nie rozni. 300 lvli roznicy ~~ 1200 best hit z lapy. To jest nie wiele . 1200/33000 ~ 3.5%. Kazda postac na 600 lvlu bedzie bic nieco mniej niz postac na 1000. 
Na gorze ssow widac ile hitow zadalem. 10k, 6k,8k. Jak ktos twierdzi, ze to niemiarodajna liczba testow to niech przeczyta o rozkladzie normalnym, bo taki rozklad jest uzywany do wyznaczenia losowosci hitu z przedzialu miedzy minHit i bestHit na otsach. Oczywiscie watpie by duzo osob wiedziala o co chodzi i jak sie do tego odniesc pod wzgledem statystyki. No ale moje testy maja uargumentowane podloze, a nie wymyslone bajki i mongolskie teorie wymyslone przez niewyksztalconych ludzi, ktorzy nie posiadaja wiedzy jak interpretowac statystyczne dane. Ogolnie robilem pare testow rozkladu normalnego dla wartosci min = 1k, wartosci max 33k i wychodzi, ze srednio po 500 hitow trafiamy na best hita, wiec 6-10k prob wydaje sie wystarczajace by wyznaczyc best hit z prawdopodobienstem bliskim 100 %. Na 2 ssie mam 0 rage, bo zapomnialem wlaczyc kapsy ale te 5k hitow i tak weszlo z full rage.


https://en.wikipedia.org/wiki/Normal_distribution


Co z tego wynika: 

-Janemba ma slaby dmg ze spelli ale mocny z lapy. Mozliwe, ze bedzie kiepski na 1k lvlu. Tak tylko se rozkminiam. Na testach wszystko wyjdzie w praniu i nie trzeba nic wyliczac teoretycznie, tylko sprawdzimy praktycznie. Takze zachecam vultura do postawienia testow z max lvlem: 600,800,1000 + eq/skille/reb i nauczone spelle.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Shrouded Colour:
  • Tobby
Odpowiedz
#45
To S1 !! 

Skoro wam przeszkadzaja hity  proponuje zmniejszyc DMG  ki i melee w graczy o 20 ~~ 25% a w moby o 15% aby te wary mialy cos sensu jak i pvp oraz expienie. 

Moze juz nie bd trzeba robic restartow a tylko update !! 

To by byla hardkorowa edycja ale nazwe bym troche zmienil "Dragon Ball Super Priority"

Pozdro Duży uśmiech
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post MarioXx:
  •
Odpowiedz
#46
Powiem ci ze ja tez bym zaryzykował i zmniejszył dmg tak jak napisałeś ? Było by poprostu ciekawiej w tibi długo moby bijesz nawet na h lvlu a tu na 1/2 hity ?
Odpowiedz
#47
(26-03-2017, 20:27)Rashelovsky napisał(a): Powiem ci ze ja tez bym zaryzykował i zmniejszył dmg tak jak napisałeś ? Było by poprostu ciekawiej w tibi długo moby bijesz nawet na h lvlu a tu na 1/2 hity ?

tez bylbym ciekaw jakby to wygladalo bo faktycznie na rl tibii na 40 lvlu dragona bije sie juz chwilke nie mowiac o biciu hydr na 80 czy demonow na np 120 a na dbp wszystko pada w sekunde tak wiem nie ma co porownywac dbp a zwyklej tibii ale mimo wszystko zabijanie mobkow na 2 skile nie jest fajne
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Gosia
Odpowiedz
#48
O KURDE BELE AKURAT WMOJE 22 URODZINY Szczęśliwy NO COZ TU MOWIC POGRAM NO POGRAM Język MOZE SIE UDA SCIAGNAC EKIPE Cwaniak
Odpowiedz
#49
# Rejestracja postaci uruchomiona. Zapraszamy :-)

# Dodane zostały liczniki do startu
# Zwiastun serwer'a oraz news główny został zmieniony.
Odpowiedz
#50
No prosze , czlowiek dawno nie wchodzil na forum a tu nagle wiadomosc na FB JęzykP
Milo sie wreszcie doczekac , zobaczymy jak to wyjdzie, Dolacze do was 8 JęzykP


Co do Balansow i reszty opinii ........
I tak w wiekszosci przypadkow sa malo warte te wypociny bo kazdy gada swoje zdanie , Vultur ma swoje a ogarnac miedzy tym kompromis i uwierzyc w to ze zdania ludzi nie sa przychylne na ich strone sa dosc ciezko akceptowalne.

Liczmy ze ta Edycja naprawde bedzie rewolucja na DBP bo przez ostanich pare edycji zmiany byly bardziej kosmetyczne niz praktyczne.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu