Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reset s2
#1
Jako, ze nikt nie gra a wiekszosc osob skiluje w time roomie, nic sie nie dzieje na serverze, to proponuje reset postaci. Nowa edycja przyciagnela by wiecej teamow i graczy ktorzy chcieli by mi wpierdolic za to edycje (SDS #DENZEL).

Do admina: jezeli myslisz ze na serverze gra 100 osob to zrob reset o 15 i nie licz mc. Nie ma 30 osob na serverze nawet (28 to time room)
Odpowiedz
#2
potwierdzam. mimo iż trochę szkoda mi eq (nie jest tego dużo, to moja pierwsza edycja ale jestem dumny z mojego dorobku X DDDDD), to reset by się przydał.
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#3
Stary... odkad zostalo zmienione forum (co bylo ile? 2 miechy temu) to juz 3 temat o resie s2...

Res bedzie jak vultur tak postanowi i nie wczesniej.
Odpowiedz
#4
nie widzę sensu robienia teraz resetu. Reset będzie coś się zmieni? nic
Odpowiedz
#5
prawdopodobnie niewiele się zmieni, oprócz tego, że paru graczy wróci do gry Szczęśliwy
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#6
A paru zrezygnuje
Odpowiedz
#7
Reset jest dobry i zły . Za niedługo hardy mam to sie zacznę grać więcej Szczęśliwy Wataga ma racje masz resa o 23 wstawiasz mc i walone do 23 nastepnego dnia Szczęśliwy ja tak robiłem. Z tych 100 to 70 skilla a 30 expi w tym mc graczy Szczęśliwy
Możemy pisac o resecie cały czas ale vultur ma to gdzies Szczęśliwy S1 niby miał zajebisty wyszła chujnia i nikt tam nie gra hehe Szczęśliwy
Odpowiedz
#8
(19-03-2016, 16:36)denzel0058 napisał(a): Reset jest dobry i zły . Za niedługo hardy mam  to sie zacznę  grać więcej  Szczęśliwy Wataga ma racje masz resa o 23 wstawiasz mc i walone do 23 nastepnego dnia Szczęśliwy ja tak robiłem. Z tych 100 to 70 skilla a 30 expi w tym mc graczy Szczęśliwy
Możemy pisac o resecie cały czas ale vultur ma to gdzies Szczęśliwy S1 niby miał zajebisty wyszła chujnia i nikt tam nie gra hehe Szczęśliwy

S1 poprostu byl zjebany z tymi banami bo zamiast walki o respy itp to kazdy myslal jak typa wjebac w bana jak to na dawnych edycjach s1Niezdecydowany

+ vultur mowil ze zawsze robil resy przez graczy no to niech znowu zrobi resa 'przez graczy'.
Odpowiedz
#9
Jaki res charow. Najlepiej zwiekszyc exp,lot i bd git ktos wbije 2k lvl zrobi reba po rb z 2k i watage bd mogl probowac bic z kims a nie bd siedzial z 2 tygodnie 24/24 zeby wbic ten lvl albo bd myslal gdzie isc expac bo kadishe i super saiyany hard exp zajete a tak to jak bd wiekszy exp to bd mozna isc juz na te gs'y,blaze metale,c13
Odpowiedz
#10
Zwiększyć exp , lot zwiększyć lub zostawić by sie przydały tez nowe respy . Teraz nikt po 1k lvl nie zrobi dtask , oprócz teamu Lumpi . System dtaskow zwalony od poczatku Smutny +1k lvl tylko kaddishe i kaddishe do znudzenia. Zero kontroli na funie dobrze i nie dobrze , ale taki Lumpi wrzuci 3 chary na kaddi ustawic targeting na all serwer i mu nikt nic nie zrobi kazdy od 3 charow niego padnie na kape . On moze ustawic tak bota i wrocic sobie po 24h na restart albo po tygodniu i będzie wiedział ze żyje , wywali sie moze tylko na lagu . Teraz widzie tylko ich grajacy a reszta w tm , albo jakies no name które nie umia być lvla hehehe . Reset jest podobny jak gracze chcą a myśle ze wiekszość osob chce resa lub zwiekszego . Teraz jakies guwniane wodbo jest lepsze od dbp , pk all time a tu nudy , nudy i nudy Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu