Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reset s2
#41
Powiem tyle ten server nie ma sensu
TOP NAME LVL
1. Watagataitsuberry 3932
[Reborn]
2. Leo Messi 3143
[Reborn]
3. Others 3114
[Reborn]
4. Mlodywariat 2799
[Reborn]
dzieci sie wyexpily u watagi przy dupie i tera kozaków zgrywaja
zrobcie szybciutko resa to wiecej osob wroci co gralo i najlepiej to jak bd rate taki jaki byl na poprzedniej edycji
Vultur Jezeli Interesuje Cie Server Zrob Za Tydzien Resa Charow To Zobaczysz Jak Bd Sie Lepiej Gralo Albo Zwieksz Expa Tak To Nikt Nie Bd Plakal Jak Mlody Ze Od Kogos Kto Mial Taki lvl Jak On I Wyzywa Kogos Od Bachorow I Potem Leci Do Watagi Z Placzem O Pomoc
Odpowiedz
#42
"zrob za tydzien resa charow" bez reklamy, bez zadnej zmiany, razem ze startem innego duzego servera. Same dobre pomysly
Odpowiedz
#43
ostatnio jak był reset na s3 to tez dnia na dzień , bez zadnej reklamy itd

Odpowiedz
#44
(11-04-2016, 20:48)denzel0058 napisał(a): ostatnio jak był reset na s3 to tez dnia na dzień , bez zadnej reklamy itd

ale s1 byl rozreklamowany duzo wczesniej i ludzie ktorzy wbili na s1 dostali wybor Uśmiech
Odpowiedz
#45
fajnie wiedzieć Szczęśliwy ale mogliście mówić o resecie na funie a nie wbijam na otsa i kurwa sie dowiaduje 3lub4 dni po wylaczeniu ze bedzie reset Szczęśliwy

Odpowiedz
#46
Invi Czlowieku Na S3 Tez Powinno Byc Ogloszone Ze Bd Res tam I Na s1 A nie Ze Na s1 Oglosili A na S3 Nie...
Odpowiedz
#47
Zrobiliście restarty fajnie do s1 nic nie mam , ale wiem ze upadło Szczęśliwy Funa zwaliliście bardzo ja na tej edycji mam 700cos fragow a tamtej miałem 2,5k fragów różnica zajebiscie duża Szczęśliwy

trudno było wyjść od 2k a o 2,5k juz nie wspomnę , a tu niektorzy nie umieją wbić 1k lvla i pkować

Odpowiedz
#48
Byl placz o reset na poprzedniej edycji, Vultur zrobil reset jest placz ze nie bylo zapowiedziane fuck logic
Odpowiedz
#49
To tak reset powinien byc juz miech temu lekko Szczęśliwy bo s2 upadl juz dawno Szczęśliwy

Resety to normalna rzecz na fun servach, nie wypowiadam sie na temat s1 Język

Invi a co Ci da reklama na tym servie Szczęśliwy? Tu i tak zadna nowa ekipa nie wbije moze paru nowych graczy i tyle. Przyklad zelek co ma dbbs gra Sobie tu na s2 Szczęśliwy ale po 3 tygodniach mu sie znudzilo i przestal czesto z nami wbija na start a pozniej jak kazdy przestaje po czasie Szczęśliwy Na s2 brakowalo tylko rate expa od 2k lvl + 0.01 exp i tyle i raczej by sie trzymal dalej Język

A co do S1 napisalem w poscie vultura przed startem kary za bota deska lub tp yama. Nikt nie sluchal Szczęśliwy a pozniej all plakaliscie ze tak powinno byc no cuz Szczęśliwy jak zobaczylem te kary to nawet nie wbijalem.

Na funie na s2 powinny byc resy co 4 miechy jakos takie insta i bylo by spoko a nie Język
Odpowiedz
#50
Taka mowa o resetach a tu boom Fun server zostanie zamkniety na stałe Pozdrawiam Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu