Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reset s2
#21
po co wam res grajcie jest git expią chłopaki. Wary mają pewnie jak skurczysyn. Segir pokaże swoje pvp na 5 mc jest moc
Odpowiedz
#22
Serwer troszkę ożył , ale warów zbytnio nie ma Segir wjebie sie na mcku albo wataga itnie i juz po zabawie. Ostatnio nie moglismy ujebac trunka segira w 3 osoby bo z samych hitow z lapy nas rozpierdalał prawie + kapa to zgon był Szczęśliwy

Kirito pomysł hardcore moim zdaniem ale chyba az za bardzo Szczęśliwy

Dodaje nowych respów tez by sie przydało Uśmiech

Odpowiedz
#23
Kirito nie przejdzie. Chyba że to serv no-pvp
Inaczej nikt nie wyjdzie z miasta. Ew dać że nie ma w ogóle aoli a eq spada jak jest bad karma. I to by miało sens
A ludzie by mieli po 2 sety. Taki z redukami. I lamerski do odrabiania


A ty quixer zawsze masz wielkie pretensje do serwera i innych jak nie jesteś ze mną....
Ogarnij Niemców jak ich tak kochasz połącz siłę z denzelem i już jest masa
Odpowiedz
#24
Dodawać max lvl , biłem sie z mlodym goku 2,4k lvl vs gohan 1,8k lvl i napisał po watage , bo nie umiał mnie ujebac no. Ludzie to ma byc pk ? Moim zdaniem nie Kazdy by sie wyjebal na moim lvlu Szczęśliwy

Na s3 były jakies zasady , expimy i robimy dtask potem war i odrabiałeś lvle w kilka minut albo max 1dzien. Mało razy sie wbijało po kogoś na respa. Pewnie ktos pamieta jak mialem 1,8k lvl i mnie zrokowali do 1klvla Szczęśliwy ale lvle odrobilem przez nocke by był 200expa do 1,750lvla. Serwer żył , były notki za afk na respie a na wiekszyl lvlu notka i smierc Szczęśliwy To mi sie podobało a nie teraz full afk mozesz byc przez tydzien

Odpowiedz
#25
Ale ile razy można mówić dodaj to dodaj tamto odpZłySramTo] , tu już nie chodzi o server tylko o graczy w dzisiejszych czasach nie dogodzisz nikomu nawet jak byś stał na głowie i klaskał uszami ludzie muszą poczuć powiew świeżości którego vultur im nie wydmucha tyle mam do powiedzenia ps: Czekam na PROJEKTY .
Odpowiedz
#26
(05-04-2016, 19:18)this is sparta napisał(a): Ale ile razy można mówić dodaj to dodaj tamto odpZłySramTo] , tu już nie chodzi o server tylko o graczy w dzisiejszych czasach nie dogodzisz nikomu nawet jak byś stał na głowie i klaskał uszami ludzie muszą poczuć powiew świeżości którego vultur im nie wydmucha tyle mam do powiedzenia ps: Czekam na PROJEKTY .

wydmucha wydmucha a ten podmuch bedzie nosic nazwe naruto priority 

przynajmniej mam taka nadzieje
Odpowiedz
#27
(06-04-2016, 18:23)Cive napisał(a):
(05-04-2016, 19:18)this is sparta napisał(a): Ale ile razy można mówić dodaj to dodaj tamto odpZłySramTo] , tu już nie chodzi o server tylko o graczy w dzisiejszych czasach nie dogodzisz nikomu nawet jak byś stał na głowie i klaskał uszami ludzie muszą poczuć powiew świeżości którego vultur im nie wydmucha tyle mam do powiedzenia ps: Czekam na PROJEKTY .

wydmucha wydmucha a ten podmuch bedzie nosic nazwe naruto priority 

przynajmniej mam taka nadzieje

nadzieja umiera ostatnia Uśmiech
Odpowiedz
#28
jebac botow.
Odpowiedz
#29
(06-04-2016, 20:09)Mutant napisał(a): jebac botow.

A boty ciebie Serce
Odpowiedz
#30
Sam botujesz hehehe Szczęśliwy

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu