Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reset s2
#11
Zróbcie tego reseta , kurwa wyjde na jebane 5min to juz wataga u mnie wgl to juz nie ma sensu gry. Gracze odchodzą a nowych nie ma. Większość wejdę jebnie mc w tm i papa serwie. Mi sie cierpiwość i chęci skonczyły. Mam tego osta jak na razie w dupie.
Pozdro

Odpowiedz
#12
Nie robcie resetu fajna gra SzczęśliwyDDD
Odpowiedz
#13
na ciebie tak jak każdego masz na hita i dajesz nikomu grac , nie licze segira , mlodego i bulteriera

Odpowiedz
#14
A może to znak denzelku młody żebyś zaczął robić coś z życiem a nie czekał na reset Duży uśmiech
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#15
Exit na dbp i nie gram zajmuje sie życiem . Uczyłem sie niemca a teraz lece ogladac film Duży uśmiech

Odpowiedz
#16
Ja proponuje jeszcze wziac rozbieg i przypierdolic barana w sciane.
Odpowiedz
#17
ojoj mialem zostac zrokowany a tutaj nic! LEVEL UP!!!
DENZI KRuL PIVIPI poddaje sie no nie
Odpowiedz
#18
Po co mam grać tutaj ? Wyjdę na chwilę to już lecicie mnie dojechać wbijajcie te lvle i tak mam to w dupie. Nikt nie kontroluje s2 , vultur wpadl odbanowal bulteriera i mlodego a delete powinien być , nwm jak oni sie tam dogadali ale to widac ze nie oplaca sie tutaj czasu marnowac nowe chary na 100% kogoś mc Duży uśmiechD pewnie wasze. Nowych graczy tu nie widze , zjebane wodbo jest juz lepsze od tego serwa smutna prawda.

Odpowiedz
#19
Denzel, jasne ze szkoda czas marnować na ten syf Język
Odpowiedz
#20
Jak robić reset to z ciekawym pomysłem, a ja taki posiadam(oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania i jestem otwarty na hejty itp.). Pomysł polega na zrobieniu serwera w którym nie ma aoli(są ale można wygrać tylko i wyłącznie w lottery, a backpack z chara wypada tak jak items a nie 100% szansy na stratę), exp mały ale większy niż na sv1, loot większy lub = sv2, Bot dozwolony tylko i wyłącznie jeżeli pilnujesz postać, MC bym zakazał(wiem że liczba graczy była by niska na acc ale była by stanu rzeczywistego, a nie że ktoś lata na 8 charów i mamy dużą liczbę graczy tylko wizualnie(taki trochę hardcore, ale czemu by nie spróbować, strasznie lubię wyzwania, a na takim czymś nie miałem okazji pograć). Z niecierpliwością czekam na opinie. Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu