Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reset s2
#51
To by był lekki przypał Duży uśmiech

Odpowiedz
#52
A coś wiadomo jakie rate bedzie po resecie ?

Odpowiedz
#53
Nic nie wiadomo jeszcze o żadnym resecie, a już raty ustalają Szczęśliwy
I love my gang
Wherever I go, my homies come too
I love my squad
We up in this thing, like what that shit do
Odpowiedz
#54
Jedyne co mogę powiedzieć, że serwery, które są przeznaczone na grę przez maks 3 miesiące odrzucają graczy.
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#55
To trzeba zrobić taki rate na funie zeby nie odrzucał po 3 miesiącach

Odpowiedz
#56
Trzeba zrobić ściepe narodową i Kupic bombe atomową .
Odpowiedz
#57
metta Szczęśliwy wono 300osob online serv stoi max 4 miechy i res Szczęśliwy dodac cos Szczęśliwy? I tam nic nie robisz tylko expisz 24/7h i war Szczęśliwy
Odpowiedz
#58
Gikiliki masz racje przez dokladnie rok i 2 miesiace byly 2 resety pierwszy res jak gralo malo takich graczy z s2 i s1 to byl po 8 miesiacach a wczesniejsza edycja to byl po 6 miesiacach i gralo wtedy wiecej osob a teraz kazdy poszedl na s1 i co teraz widzimy? 20 osob max bo kazdy robil kazdego pod bana a gdybys zrobil teraz resa vultur to bylaby najlepsza dezycja i wrocic do wczesniejszych rate lub daj 20x exp do 1k potem od 1k 3x exp i max level to 2k-2,5k
Odpowiedz
#59
(13-04-2016, 16:06)Menisek napisał(a): Gikiliki masz racje przez dokladnie rok i 2 miesiace byly 2 resety pierwszy res jak gralo malo takich graczy z s2 i s1 to byl po 8 miesiacach a wczesniejsza edycja to byl po 6 miesiacach i gralo wtedy wiecej osob a teraz kazdy poszedl na s1 i co teraz widzimy? 20 osob max bo kazdy robil kazdego pod bana a gdybys zrobil teraz resa vultur to bylaby najlepsza dezycja i wrocic do wczesniejszych rate lub daj 20x exp do 1k potem od 1k 3x exp i max level to 2k-2,5k

zobacz mój temat tam zaproponowałem raty.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu