Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exp rate FUN
#1
Zmienienie exp rate taki jaki jest do 500 tylko do 2k lvl albo na taki zeby szybko sie wbijalo lvl. Ludzie by sie warowali, nie srali by sie o lvl.
PS. 2k+ miałyby osoby tylko co umieja grac (Denzel nie pisz nawet ze nie umie grac wiem o tym)
Odpowiedz
#2
I zmieniłbym potwory na dtaskach po 1k.
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#3
Reset charow by byl lepszym wyjsciem na s2 moze wiecej teamow by wbilo.
A nikomu res na s2 nieszkodzi.
Odpowiedz
#4
wystarczy expo do 2k żeby można było łatwiej podskoczyc z lvl i nie było szczypania się że sie popadało.....
"A nikomu res na s2 nieszkodzi."
No co ci szkodzi jak ty nic nie zrobiłeś....
Znów kupisz ,pograsz ,padniesz ,odejdziesz i poczekasz na reset.....

Podpisuje sie pod propozycja boost exp z 500 do 2k
Odpowiedz
#5
Padne? ubij mnie 1v1 potem gadaj zerowcu zawsze z przewaga liczebna wychodzicie jak wczoraj we 6 na 3. padaliscie 3v3 to wataga sie splakal jak padl i nagle was sie 6 zrobilo.
Odpowiedz
#6
padliscie 3vs3 ? ja i wata kto był 3 ?
Szczęśliwy

Zaloguj i mozemy zagrac duela !

To tylko gra.... no ale ty sam nie umiesz chyba się ugadać na takie coś.....
Pisz na Others i zagramy

Podbijam ponownie ten pomysł.... Każdy kto dobija 2k lvl będzie mógł spokojnie się warować tak że aż proszę Uśmiech
Odpowiedz
#7
Fajnie wiedziec ze plakalem Szczęśliwydd screen mowi sam za siebie 5vs1 http://scr.hu/0w3m1/g60ff I nie bylo 6vs3 was bylo tak: Aelo, Adox, Quixer, Gikiliki, Leidok jak juz chcesz tak liczyc to 6vs5 i nie gadaj ze leidok cos tam ze ten walil konia bo kurwa u nas jak nas juz bylo 6 to 4 typa bez hardow i 1500lvl+-
PS. Chuj mnie to obchodzi ze mam 3.2k lvl daliscie sie wyexpic kurwa na dblu tez mam napisac typom zeby kurwa poczekali az ja sie wyexpie?
Odpowiedz
#8
Dajcie Expa JEBAĆ RESTARTY Serce
Odpowiedz
#9
Po 1 to ja gralem na aelo a nie aelo
Po 2 ten exp chuja da do 2k juz predzej do 2.5k. a na dblu to 800 lvlem mozna najebac 2k lvlowi.
+ Leidok no napewno cos tam zrobil jak z edb w niego biles po ile 36k? na 61k hp.
+ wiadome ze 5 typa w ciebie wpadlo jak stackowales Niezdecydowany
A mlodywariat byl twoja 3 osoba i tak mieliscie przewage lvlowa
1.6k+3.2k+2.5k=7.3k
2k+2k+2.3k=6.3k
A i tak jeszcze do was wpadly 3 osoby. i potem wbilem na aelo bo namkiem jedyne co moglem robic to sie leczyc przez ta przewage lvlowa.

+ nawet giki mial z ciebie beke na 2k lvlach jedyne co robiles to padales kolo police tak samo jak segir Niezdecydowany
Odpowiedz
#10
Cytat:Po 2 ten exp chuja da do 2k juz predzej do 2.5k. a na dblu to 800 lvlem mozna najebac 2k lvlowi.
hahahahahahahhahahah Widać wytrawny gracz dbla... SzczęśliwyD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu