Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balans FUN S2 v3
#31
1. Sluchaj ja powiem tak wy zaczeliscie od Spc nerf.
2. Jesli my to chyba best profki ala goku co sa op od xxx edycji na s2 tez powinny dostac prawda?
3. Look na moj dmg shenronem a na dmg takiego goka przed nerfem byl w chuj wiekszy po nerfie i tak jest wiekszy. > Uwazasz ze shenron nie powinien miec w chuj buffa?
4. Czemu gram shenronem bo znudzily mi sie op postacie ale mam goka i nim gram.
5. Czemu teraz jest spam a jak byl nerf spc nic nie bylo?

Vicodin przeczytaj Sobie te punkty ciekawe czy zrozumiesz.
#32
(28-01-2017, 20:37)Vicodin napisał(a): Bijemy się codziennie, raz wy padacie raz my czyli jest wszystko ok. Coś się dzieje edycja się kręci. Naprawdę aż tak źle się wam grało?
Zero tematów na forum z płaczem, zero reportów, zero ankiet w sprawie balansu i nagle przyjdzie sobie Vulturek i stwierdzi "a za dobra ta edycja pora coś odpierdolić".
Mistrz wśród adminów w strzelaniu sobie w stopę i fachowiec w dobieraniu doradców.
Brawa.

No ale bylo mowione ze postacie w trakcie edycji mialy byc nerfione skoro spc dostal nerfa to wiadomo ze goku i nw czekalo to samo i ten smieszny nerf na nw 2% ki dmg jest kurwa prawie ze niczym a ryczysz jakby ci kurwa miliony ukradli. Goku zawsze byl op nerfa to on mial dostac edycje temu na 30 hp na level z tego co pamietam ale no widzisz vultur sie nie zabral do tego Język
#33
Jak ty stawiasz na równi stary dmg spc i nerf z tym związany do dmg goka i nwka to nie mamy o czym mówić.
A co do shenrona, uważam go za najlepszego tanka na serverze, a i tak bije dużo więcej od buba łącznym combem to co ty mu jeszcze chcesz dodawać??
#34
No to widze ze nie ma o czym rozmawiac Goku tak samo stoi jak shenron Szczęśliwy W czym niby Shenron jest tanky Szczęśliwy? Dobra wypierdalajcie. I tak wrocicie za 2dni Szczęśliwy

+ Oprocz tego ze goku Tank to Napierdala jak Krul tak samo NW
#35
(28-01-2017, 20:44)Vicodin napisał(a): Jak ty stawiasz na równi stary dmg spc i nerf z tym związany do dmg goka i nwka to nie mamy o czym mówić.
A co do shenrona, uważam go za najlepszego tanka na serverze, a i tak bije dużo więcej od buba łącznym combem to co ty mu jeszcze chcesz dodawać??

Dobra dobra nw nie gyrwalny 2% ki dmg zabrany nie grajcie nw juz nie jest op............ czy ty kurwa jestes az tak tepy?
#36
serio? Duży uśmiech jest sobota polecam isc w melo a nie znowu sie kloocic nw goku spc byli op wiec nalezalimsie nerf niewiem czy dobry czy nie wyjdzie w pracniu ja uciekam bd jutro milej zabawy Duży uśmiech
#37
Haha to niezle plakanie widzę tutaj Szczęśliwy
#38
Vultur raczej nie ma ochoty sluchać waszych wypocin jak mowiac mu o balansie oklamujecie go, ze goku sciaga spc 1v1 bo mial goku set, gdzie ja mialem to nagrane i bylo widac ze mam full set. Zamiast rzucac losowo liczbami to wstawcie filmik z widocznym eq i wtedy bedzie moze jakies porownanie. Przed buffem bilismy po 200k na 1700 lvlu a po buffie nagle na 1722 wale 180-193 k? Czyli co wczoraj jeszcze walilem z choby 170-185k, czyli o 5-10k mniej niz goku z TTK majac mniejszy zasieg, bedac 2x bardziej papierowatym i bijac mniej z lapy. No super op spc.
Vultur raczej nie ma ochoty sluchać waszych wypocin jak mowiac mu o balansie oklamujecie go, ze goku sciaga spc 1v1 bo mial goku set, gdzie ja mialem to nagrane i bylo widac ze mam full set. Zamiast rzucac losowo liczbami to wstawcie filmik z widocznym eq i wtedy bedzie moze jakies porownanie, bo hipokryzja to jedna z najlepiej wyksztalconych u was cech.




Nie widze powodu by to co piszecie mialo jaka kolwiek wage. Zawsze przeklamujecie na wasza korzysc. Kompletna hipokryzja pod kazdym wzgledem:
Evilek donuje ntsw i naciska na admina o "balans" -> jest dobrze
Powiedzmy, ze nawet jakbysmy "przekupili" vultura i naciskali go o balans to -> zle
Bijemy sie np. 6v4 -> zle
Oni sie bija 6v4 -> dobrze
Mamy 7 stunow na S1 -> dobrze
2 freezerow w enemy teamie -> stun op
Z takimi ludzmi nawet nie ma co dyskutowac, oni maja zawsze racje bo tak i chuj. Ego w chuj wysokie a umiejetnosci bardzo skromne. Nie chce obrazac personalnie ale jak mozna byc zludnym, ze sie jest madrym czy inteligentnym nie zdajac podstawowej matury z matematyki? No kurwa... troche autorefleksji czyni czlowieka lepszym. Polecam.


EDIT: polecam dalej pierdolic i udowadniac swoich racji nie wrzucajac filmikow z dmg, healem czy czymkolwiek
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Shrouded Colour:
  • Orgazm Mariji
#39
Jeden post gościa któremu chce się poświęcić na Wasz niż umysłowy więcej niż 5 minut i temat pozamiatany, Evilki 2k17 nokaut przez zesranie i DBP poddane, dziękuje dobranoc :*
#40
JAPIERDOLE Duży uśmiech Shroudedy Gikilikie bulle arabskiej dupy i inne wymoczki Duży uśmiech Gdyż iż pracuje w psychiatryku juz dzis moge wam wystawic odpowiednia diagnoze Oczko Maybe zobaczymy sie kidys .


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu