Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balans FUN S2 v3
#11
(28-01-2017, 18:38)Vicodin napisał(a): Tankowatosci? SzczęśliwyDD Super tank z 5% abso ki. Równy lvl spc zabija go na combo.

Rowny level? evilek na 1400 a ja 1700 byl nie do zajebania jak dla mnie Uśmiech
#12
Idioto a janemba ma gdzies ki abso? Czy nie ktore postacie? Placz ale NW SPC GOKU ewentualnie VEGETA sa best profami

NW mozna na chillku wyjebac spc na podobnym lvl. Sall akin gral SPC, Elendil i jakos dawalem rade ich przekopac na solo wiec nie pierdol
#13
Kurwa każdy głupi widział że NW>SPC, szczególnie po ostatnich nerfach na Spellcastera Język
#14
Goku>All zawsze byl i bedzie op ten nerf i tak bedzie nie odczuwalny / Spc/Nw tez wiec niewiem z czym placz zerowce
#15
Magicznie tylko profki występujące w naszym teamie dostały nerfa, a ta od was buff.
Tyle mi wystarczy. Żegnam
#16
Co ty pierdolisz ze odwas ? 3 osoby odnas maja goka 2 nw ale tak odwas
#17
głupi jesteś może powiesz że taki Human solo ubił by goka na równym levelu 1750 ? vicodin ? human 5 sek ustać goka nie mogł na równym lev
#18
@Vicodin
No no, polecam dalej grać OP'kami typu Goku/NW które od x edycji są ponadprzeciętnie silne a potem płakać o nerfa ;>
#19
Sprawdzacie vultura czy cofnie nerfy wychodząc z serva ?
#20
[REB TRANSFORM]
-4% dmg ki SPC
-5% abso ki SPC
+5% abso meele Majin
-4% dmg ki Goku
+10% heal Cell

- Ten times kamehameha -8% DMG
- SPC +2% DMG KI
- NW -2% DMG KI


W tym idioto dostalismy my debufa i wy tylko ze my jakos nie wychodzimy serva. Mamy 2 goku, 2 NW ewentualnie 3 jak sie wyexpia. 2 SPC < ktorymi jest w chuj ciezko ustac i taki NW stoi 2x dluzej. Pare dni temu nerf na nasze postaci i jakos nikt nie wyszedl z serva. Oczko

Btw. Dla osob co nie wiedza. JAPKO ONLINE WATA DALEJ NAKURWIA Szczęśliwy jak i polowa od was


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu