Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fun Balans
#11
(23-01-2017, 11:52)Orgazm Mariji napisał(a): Powiem tak -5% abso ki SPC < usunac to a co do reszty spoko co wy robicie?

Jest duzo innych op profek a wy SPC NERF ? w pizdu ? bo co my mamy 2 spc a co z GOKU NW ? Ciekawe czy jeszcze grac bedziemy Szczęśliwy

no ale przeciez cocodinek sie splakal to musial dostac najwiecej nerfow Duży uśmiech
Odpowiedz
#12
To tak rozumiemy ze sie splakali i dostal nerfa na Ki dmg ale Ki abso?? Vultur oddaj to albo ogolem usun cala ta zmiane juz nikt nie bedzie prosic o balansowanie niczego. Ma byc goku best bedzie best.

Ale nerf na nasze postacie bo team przeciwny placze? u nas 2 SPC jest to teraz poprosze nerf NW u nich i C18 jak nie to grajcie sami zeby balans ustawialy debile typu mycz to ja pozdrawiam. Milej gry
Odpowiedz
#13
Ej nie ma co plakac SPC byl w chuj silny naprawde tylko ze trzeba ogarnac jego potencjal tak jak Quixer to robil

BTW. Goku tez dostal -4% ki dmg wiec nie wiem o co chodzi z oslabnianiem 1 teamu, skoro w 2gkim jest ten goku o ktorego tez plakaliscie ze mocny, a osobiscie  mysle ze goku to kupa, vegeta jest mocniejszy ale chuj nikt nim nie gra Duży uśmiech

PLUS ZA BOOSTA DLA CELLA Duży uśmiech
Odpowiedz
#14
(23-01-2017, 12:31)Czosnek napisał(a): Ej nie ma co plakac SPC byl w chuj silny naprawde tylko ze trzeba ogarnac jego potencjal tak jak Quixer to robil

BTW. Goku tez dostal -4% ki dmg wiec nie wiem o co chodzi z oslabnianiem 1 teamu, skoro w 2gkim jest ten goku o ktorego tez plakaliscie ze mocny, a osobiscie  mysle ze goku to kupa, vegeta jest mocniejszy ale chuj nikt nim nie gra Duży uśmiech

PLUS ZA BOOSTA DLA CELLA Duży uśmiech

Ta goku to kupa bije wiecej od vegety i ma 35 hp na level Duży uśmiech tak to zdecydowanie kupa. Ale chuj wam w dupe za te nerfy Uśmiech
Odpowiedz
#15
Czemu Vicodin pierdoli ze zawsze jest nerfiona jego profa która gra ? tym czasem każdy przyzwyczaił się do OP NW i maja to w huju by płakać bo jak Vicodin nim gra to on nawet nie jest OP Duży uśmiech
Odpowiedz
#16
(23-01-2017, 13:23)Hexa Kill napisał(a): Czemu Vicodin pierdoli ze zawsze jest nerfiona jego profa która gra ? tym czasem każdy przyzwyczaił się do OP NW i maja to w huju by płakać bo jak Vicodin nim gra to on nawet nie jest OP Duży uśmiech

Vicodin to dno Język sie splakal do tatusia o nerfa Szczęśliwy
Odpowiedz
#17
10:15 Gikiliki [1831]: ale chodzi mi o dmg w Ciebie
10:15 Gikiliki [1831]: Szczęśliwy
10:15 Bull Arabski Arab [1761]: tez
10:15 Bull Arabski Arab [1761]: wata mnie solo
10:15 Bull Arabski Arab [1761]: wypierdala tera
10:15 Gikiliki [1831]: chuj pierdole powiem mu ze nie gramy
10:15 Gikiliki [1831]: niech wypierdala z nerfami
10:15 Bull Arabski Arab [1761]: no ja bd siedzial w pzcie niech sie bija z noobami
10:15 Bull Arabski Arab [1761]: Szczęśliwy

Dziekuje dobranoc my zwijamy Język

btw. czekamy tylko za Arega i Shroudedem i raczej wyjdziemy juz bijcie sie sami CooCoodiny 3 lata server stal i nagle nerfy na 1 postac a goku ciekawe gdzie nerf 4 % dmg ki co to jest Szczęśliwy?
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Orgazm Mariji:
  • Cherry011
Odpowiedz
#18
(23-01-2017, 13:45)Orgazm Mariji napisał(a): 10:15 Gikiliki [1831]: ale chodzi mi o dmg w Ciebie
10:15 Gikiliki [1831]: Szczęśliwy
10:15 Bull Arabski Arab [1761]: tez
10:15 Bull Arabski Arab [1761]: wata mnie solo
10:15 Bull Arabski Arab [1761]: wypierdala tera
10:15 Gikiliki [1831]: chuj pierdole powiem mu ze nie gramy
10:15 Gikiliki [1831]: niech wypierdala z nerfami
10:15 Bull Arabski Arab [1761]: no ja bd siedzial w pzcie niech sie bija z noobami
10:15 Bull Arabski Arab [1761]: Szczęśliwy

Dziekuje dobranoc my zwijamy Język

btw. czekamy tylko za Arega i Shroudedem i raczej wyjdziemy juz bijcie sie sami CooCoodiny 3 lata server stal i nagle nerfy na 1 postac a goku ciekawe gdzie nerf 4 % dmg ki co to jest Szczęśliwy?

tez pozdrawiam serdecznie milej edycji Uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cherry011:
  • Orgazm Mariji
Odpowiedz
#19
ej chlopaki ale mnie kazdy wypierdala solo na frezerze nawet rebelion stojac <stojac za 1,2k humkiem ktory nawet yellowow nielapie 1.8k freezer pada jak szmata fck logic> blondi w 2 sec wata w sekunde Szczęśliwy no i jakos dalej tym gram :3

tak wiec przy okazji nastepnych bufow nerfow poprosilbym o troszeczke ki abso Uśmiech aa i wazniejsze Vultur jak mozesz to zrob inne przedzialy lvlowe bossow zeby bylo o co sie bic Uśmiech
Odpowiedz
#20
No mowie chuj plakalem ze shenron nic nie robi co nawet Mycz przyznal mi racje ze to gowno jest bez niczego Szczęśliwy. No ale jesli maja byc nerfy kierowane w 1 strone to juz lepiej niech bedzie jak bylo wtf.

Ktos wspomnial o nerfie goku? Jaja Sobie robisz goku dmg napierdala glownie z lapy z 10 Mele i bylo by moze ok a nie 4 ki dmg SzczęśliwyDDD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu