Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fun Balans
#21
(23-01-2017, 13:54)Orgazm Mariji napisał(a): No mowie chuj plakalem ze shenron nic nie robi co nawet Mycz przyznal mi racje ze to gowno jest bez niczego Szczęśliwy. No ale jesli maja byc nerfy kierowane w 1 strone to juz lepiej niech bedzie jak bylo wtf.

Ktos wspomnial o nerfie goku? Jaja Sobie robisz goku dmg napierdala glownie z lapy z 10 Mele i bylo by moze ok a nie 4 ki dmg SzczęśliwyDDD

Dobra tam Duży uśmiech niech se chlopaki graja sami skoro tak chca Szczęśliwy edycja ich wygrali brawo!
Odpowiedz
#22
dzien Osmy Coler Soula jak nie bylo widac tak niema :< giki pw
Odpowiedz
#23
po chuj tak wgl bylo cos nerfione? to mnie ciekawi...
Odpowiedz
#24
(23-01-2017, 14:57)Czosnek napisał(a): po chuj tak wgl bylo cos nerfione? to mnie ciekawi...

Cocodinki wpierdol dostali to wiesz Duży uśmiech przeciez to koledzy vultura to musialo byc cos znerfione Język
Odpowiedz
#25
(23-01-2017, 13:50)Wodzunio napisał(a): ej chlopaki ale mnie kazdy wypierdala solo na frezerze nawet rebelion stojac <stojac za 1,2k humkiem ktory nawet yellowow nielapie 1.8k freezer pada jak szmata fck logic> blondi w 2 sec wata w sekunde Szczęśliwy no i jakos dalej tym gram :3

tak wiec przy okazji nastepnych bufow nerfow poprosilbym o troszeczke ki abso Uśmiech aa i wazniejsze Vultur jak mozesz to zrob inne przedzialy lvlowe bossow zeby bylo o co sie bic Uśmiech

+1. kuler tez nie jest jakis op. hardow tez nie wystoi jak humanki czy gok ale sie nim gra Szczęśliwy.
usuncie all klasy, zostawcie goka i po problemie X DD
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#26
Wyjasnijcie mi jak to jest ze na s1 tez dostal -5% abso tylko dmg zmniejszony o 10% albo 15% nie pamietam | Goku ma ttk znerfione o cale 5% i jakos spc ciagle byl [i jest0o] grywalny
Odpowiedz
#27
NW GOKU VEGETA C18 to sa best profki Szczęśliwy od jakis moich 2 edycji i nic sie nie zmienia Szczęśliwy A Nerfy leca na SPCKOW Ktorych jadlem na S2 edycje temu wiec no wedlug mnie cos nie halo
Odpowiedz
#28
(23-01-2017, 15:16)Orgazm Mariji napisał(a): NW GOKU VEGETA C18 to sa best profki Szczęśliwy od jakis moich 2 edycji i nic sie nie zmienia Szczęśliwy A Nerfy leca na SPCKOW Ktorych jadlem na S2 edycje temu wiec no wedlug mnie cos nie halo

Wiesz mamy 2 spc w teamie no nie? dostali double chobe na morde i sie zaswiecili i mysla ze to jeden spc tyle bije Szczęśliwy blondzia mi wczoraj napisala "juz nie zabijasz na chobe jest zajebiscie" jak nigdy na chobe nie zabijalem w najlepszym przypadku 1 v 1 ledwo robilem z tymi pizdami.
Odpowiedz
#29
OMG ZNERFILI MI PROFKE CHUJ NIE GRAM

ludzie po 1 to spckowi hardy daja najwiecej ze wszystkich profek gdyz dla niego 3k hp to procentowo wiecej niz dla jakiejkolwiek innej profki tak samo z ki dmg skoro spc byl op przed hardami to aby nie bylo sytuacji, ze po hardach bedzie jeszcze bardziej niezbalansowany vultur go znerfil jak wam sie nie podoba to wyexpic 1700 po rebie+zrobienie medow to ile czasu? 3 dni?
Odpowiedz
#30
13:57 Blondzia [1641]: co szczekasz beztalncuy
13:57 Gikiliki [1822]: Szczęśliwy
13:57 Gikiliki [1822]: dobry war do zera prawie
13:57 Gikiliki [1822]: Szczęśliwy
13:58 Blondzia [1641]: by byl war to powinna byc walka a jak psy bija stuna to nie walka tylko klaun i kastrat srikiliki ostatni begajacy
13:59 Gikiliki [1822]: 8 coolerow
13:59 Gikiliki [1822]: na s1
13:59 Gikiliki [1822]: zle bylo wam?
13:59 Blondzia [1641]: wbijaja na s1 dotresuje was troche


Chcialbym podkreslic ze jesli freeza nerfa dostanie z dupy za placz CooCoodinow to juz powaznie odejdziemy. Jestem wstanie zrozumiec spc ok mamy inne hary ale jak freez pojdzie do wora to bawta sie sami. Bo wtedy to jest nerf typowo pod nas. A tu tylko pokazany ladny placz pieskow. Ktory sugeruje ze beda plakac Vulturowi. Przypominam ze na S1 cala ich gildia grala Coolerami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu