Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SV2
#21
(15-01-2017, 20:07)Dymek napisał(a): Klikam w zakładkę "DBP Forum", wchodzę, czytam i idę opierdolić kogoś, kto mi podmienił linka w mojej zakładce, bo nie przypominam sobie abym ja zmieniał linka na forum jakiegoś przedszkola :\.

Przecież ja takie dzieci jak te 13latki @up to bym z miejsca banował.



I tak, jak Ci się nie podoba to wypierdalaj z serwa i forum, a nie płaczesz - albo idź do roboty zarobić kasę i zapłacić te tam 10-20 zł na Pacca w grze, a jak "Vultur huj i złodziej", to nie nakręcaj mu interesu (bo de facto grając tutaj chociaż 1 postacią pomagasz serwerowi).

no wlasnie wez przyklad z dymka-nie graj wcale!

@topic- moim zdaniem brak free pacca to blad aczkolwiek skoro vultur tak postanowil to musicie te pare zl wydac jezeli chcecie sie nim nacieszyc
Odpowiedz
#22
Dymek rozjebałeś SzczęśliwyDDD heehhe

Odpowiedz
#23
(15-01-2017, 20:10)Cherry011 napisał(a): za co bana? moj avatar przedstawia araba polaczonego z koza ...
(15-01-2017, 20:07)Dymek napisał(a): Przecież ja takie dzieci jak te 13latki


Dziękuję za potwierdzenie mojej tezy Cwaniak
Odpowiedz
#24
Płacz dzieci funa o wydawanie hajsu na grę, gdzie co edycje donują się na full seta bezproblemowo.
Coś fantastycznego.
Odpowiedz
#25
Przez tego pacca ta edycja bedzie trwała 1-2 miesiące tylko Szczęśliwy , Ja to pogram miesiąc zrobie hardy i ELO z serwa Duży uśmiech

Odpowiedz
#26
nie zapominajmy tez o dzieciach typu ja, które nie kradną mamie z portfela i nie pracują bo do sprawdzianu z przyrki trzeba sie uczyć.
i takie dzieci lubiły taki server fun bo dalo sie grać nie wydajac nawet na pacc, który oczywiście nie jest drogi ale jak sie nie ma hajsu to co tu porównywać
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#27
(15-01-2017, 20:23)yalesz napisał(a): nie zapominajmy tez o dzieciach typu ja, które nie kradną mamie z portfela i nie pracują bo do sprawdzianu z przyrki trzeba sie uczyć.
i takie dzieci lubiły taki server fun bo dalo sie grać nie wydajac nawet na pacc, który oczywiście nie jest drogi ale jak sie nie ma hajsu to co tu porównywać

Dokladnie jak dymek powiedzial jestem dzieckiem :C tak 17 letnim ale jestem kazdy jest dzieckiem jakby na to patrzec Duży uśmiech btw. Denzel 2 miesiace? po 2 tygodniach serwera nie bedzie
Odpowiedz
#28
Może mu się pojebało jak pliki przerzucał z s1 na s2 i temu nie ma free pacca, ale jak ma być płatny to sobie pograłem Szczęśliwy
Odpowiedz
#29
nie sadze Duży uśmiech
Odpowiedz
#30
Nie pomyliło bo dał tylko 30 dni pacc , zmienił ceny pp żebyś płacił wiecej fun zrobiony dla kaski i tyle Duży uśmiech
S2 sie utrzymywało wiecej od s1 bo był free pacc a teraz s1 i s2 to upadac szybko a potem vultur zamknie serwy bo hajs sie nie bedzie zgadzać

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu