Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fun Restart
#31
Co do questow to easy niech sobie sa czemu nie i tak robi sie je 1 dzien co do medow mozna je dac po 3 tyg od startu i tak sa paragony wiec nie widze przeciwskazan, zeby byly tez w sms shopie byleby hardow nie bylo Szczęśliwy
Odpowiedz
#32
(12-01-2017, 19:13)Cive napisał(a): Co do questow to easy niech sobie sa czemu nie i tak robi sie je 1 dzien co do medow mozna je dac po 3 tyg od startu i tak sa paragony wiec nie widze przeciwskazan, zeby byly tez w sms shopie byleby hardow nie bylo Szczęśliwy

Zgadzam sie Duży uśmiech
Odpowiedz
#33
Życzę Szczęścia. Duży uśmiech
Odpowiedz
#34
A jak z hitami tak jak na s1 ?

I vultur dzięki za nie zapowiedziany reset poszło sie walić pacc i pp , pewnie nie tylko u mnie .

Odpowiedz
#35
(12-01-2017, 17:34)gikiliki napisał(a): Questy na funie zabieraja 1miesiac jakos wiec nie wiem gdzie Ty masz tu orshabala. Nazwalbym to PVP serverem i polecam go + zapraszam CooCoodinow na wpierdol Oczko A dla nowych graczy to nawet z 2 miesiace zajmie zanim zrobia all questy
2 miesiące? przy dobrych wiatrach chyba.. daily na salki mi ciezko bylo zrobic bo caly czas zajete byly
ewentualnie ita jakiś 2k lev i cie zapierdala bez powodu bo nie ma co robić.
faktycznie "fun"..
Odpowiedz
#36
ale to jest kurwa vultur od tygodnia na 4um jest temat o res na sv1 ale chuj tam jebne resa na s2 a co mi tam
Odpowiedz
#37
(12-01-2017, 19:40)ell napisał(a):
(12-01-2017, 17:34)gikiliki napisał(a): Questy na funie zabieraja 1miesiac jakos wiec nie wiem gdzie Ty masz tu orshabala. Nazwalbym to PVP serverem i polecam go + zapraszam CooCoodinow na wpierdol Oczko A dla nowych graczy to nawet z 2 miesiace zajmie zanim zrobia all questy
2 miesiące? przy dobrych wiatrach chyba.. daily na salki mi ciezko bylo zrobic bo caly czas zajete byly
ewentualnie ita jakiś 2k lev i cie zapierdala bez powodu bo nie ma co robić.
faktycznie "fun"..

O to w tym chodzi.. to jest serwer pvp a nie fun to ze sie nazywa fun to malo wazne Duży uśmiech
(12-01-2017, 19:27)denzel0058 napisał(a): A jak z hitami tak jak na s1 ?

I vultur dzięki za nie zapowiedziany reset poszło sie walić pacc i pp , pewnie nie tylko u mnie .

Chodzi ci o pacc na s1? bo na s2 po co komu pacc Duży uśmiech no chyba achiv ale raczej twoje chary juz maja prawie all done no nie? Język
PTFU: mialy Uśmiech
Odpowiedz
#38
Jest res na s2 a nie na s1 , jest potrzebny do achi i do piorunkow mi na s2 Szczęśliwy

Odpowiedz
#39
(12-01-2017, 19:53)denzel0058 napisał(a): Jest res na s2 a nie na s1 , jest potrzebny do achi i do piorunkow mi na s2 Szczęśliwy

pacc jest na konto a konto po resie ci zostaje wiec bedziesz mial dalej pacc przynajmniej tak kiedys bylo tak samo z pp
Odpowiedz
#40
(12-01-2017, 19:42)Cherry011 napisał(a):
(12-01-2017, 19:40)ell napisał(a):
(12-01-2017, 17:34)gikiliki napisał(a): Questy na funie zabieraja 1miesiac jakos wiec nie wiem gdzie Ty masz tu orshabala. Nazwalbym to PVP serverem i polecam go + zapraszam CooCoodinow na wpierdol Oczko A dla nowych graczy to nawet z 2 miesiace zajmie zanim zrobia all questy
2 miesiące? przy dobrych wiatrach chyba.. daily na salki mi ciezko bylo zrobic bo caly czas zajete byly
ewentualnie ita jakiś 2k lev i cie zapierdala bez powodu bo nie ma co robić.
faktycznie "fun"..
O to w tym chodzi.. to jest serwer pvp a nie fun to ze sie nazywa fun to malo wazne Duży uśmiech

aha czyli branie na hita kogos jak mobka to sie nazywa tutaj pvp? o k e y.
poczekam miesiac zeby wam sie s2 znudzil. juz lepszy bedzie single player z randomami
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu