Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fun Restart
#51
Vultur opisz bardziej dokładnie zmiany na s2

Odpowiedz
#52
(13-01-2017, 23:15)denzel0058 napisał(a): Vultur opisz bardziej dokładnie zmiany na s2

Efekty dodatkowe z broni te co na s1 | wyssanie many + trutka | Nowe spelle

Tyle
Odpowiedz
#53
A tak szerzej? W życiu na s1 nie grałem Szczęśliwy
Odpowiedz
#54
(13-01-2017, 23:39)Leet napisał(a): A tak szerzej? W życiu na s1 nie grałem Szczęśliwy


DOSTĘPNE NA TEST SERWERZE!

[Obrazek: sc1x.jpg]

[Obrazek: goku.png][Obrazek: vegeta.png][Obrazek: brolly.png]

*** Berserker Mode ***

Przez 15 sekund postać otrzymuje co sekundę 5 rage, cooldown 60 sekund.

//Komentarz: Tym postaciom za dużo nie brakuje dlatego nie wiele różni się od czaru furie, jednak daje całkiem sporo bo nie musimy go używać wtedy.

[Obrazek: gohan.png][Obrazek: trunks.png]

*** Uncontroled Rage ***

Wymaga minimum 81 rage, leczy od razu do full'a, następnie co 0,3 sekundy leczy po 30% hp, przy czym za każdym razem zabiera 8 rage, dzieje się tak do wyczerpania rage, maxymalnie 10 razy. Cooldown 60 sekund.

//Komentarz: Jest to takie pewne wyjście z ciężkiej sytuacji, postacie te mają mało hp i w krytycznej sytuacji kosztem swoich punktów rage mogą uciec od deda, zarówno w pvp jak i pvm. Bardzo mocno boostujący czar, z powodu tego że praktycznie do 3 sekund jesteśmy niemalże nieśmiertelni jak target nie zjada nas na hita.

[Obrazek: tuffle.png][Obrazek: cell.png]

*** Sharp Skin ***

Technika ta pozwala na poprawę ataków ki wyżej wymienionych postaci, działa na zasadzie czegoś za coś, czyli na 10 sekund czaru daje nam 90% skilla energy, ale w zamian daje 200% ki lvl'a co zwiększa siłę ataków ki. Działa zarówno z kaiokenem jak i bez, jednak gdy jest włączony trzeba odczekać ok. 1,2 sec na aktywację. Cooldown 30 sekund.

//Komentarz: Zobaczymy w praktyce jak technika będzie działać na mniejszym i większym lvlu bo wiadomo opiera się ona procentowo, jednak technika jest dość fajna, gdyż z lekkiego tanka robimy nam się dość dobry napastnik.

[Obrazek: freezer.png][Obrazek: cooler.png]

*** Death Beam ***

Technika podobnie jak działała na freezerze, jednak teraz ma ją teraz też cooler. Uwaga! Technika daje stuna na 3 sekundy, nie można wtedy się ruszyć w ogóle, nie działa na potwory z oczywistych powodów. Cooldown: 30 sekund. (Target)

//Komentarz: Technika jeszcze bardziej poprawia te profesje, dlatego też dostała nerfa na swój dmg

[Obrazek: majin.png]

*** Curse Healing ***

Technika typu area, wielkości nendouriki u janemby, zabiera 5% ki przeciwnikowi (tylko targetowi) 3 razy co sekundę. Cooldown 30 sec.

//Komentarz: Jak każda profesja typu tank, majin miał małe perspektywy w zderzeniu z innym graczem w PvP, dzięki tej unikatowej umiejętności będzie mógł powalić nie jednego saiyana, gdy użyje jej w odpowiednim momencie. Dotyczy to również innych profek ale saiyani jak wiemy mają wszystkie transy okresowe.

[Obrazek: janemba.png][Obrazek: shenron.png]

*** Super Charge ***

Technika typu target, jest to typowy doskok z dmg, tym właśnie profkom brakuję tego aby w odpowiednim momencie zadać decydującego hit'a ze sword'a/glov'a.

//Komentarz: Shenron może połączyć swoją drugą technikę w odpowiednim momencie z tą dzięki czemu więcej z działa natomiast janemba, jak widzi, że target jest już u kresu swoich hitpoinst'ów może dobić go.

[Obrazek: human.png][Obrazek: videl.png]

*** Repair ***

Kolejną techniką jest technika lecząc'a, dostają ją właśnie nasze androidy, działa ona w ten sposób, że przez 7 sekund co sekundę dostają 10% hp. Cooldown: 30

//Komentarz: Androidy to klasa postaci support, dzięki takiej technice dostają dodatkowy supportowy dla nich czar, który raczej nie ma dać nadać specjalnej ofensywności czy też mocy w tankowaniu, po prostu mogą bardziej agresywnie atakować lub lepiej Sobie radzić w niektórych trudnych sytuacjach zwłaszcza warach

[Obrazek: nw.png][Obrazek: spc.png]

*** Namek Furie ***

Technika dla namków to bardzo dziwna technika, raczej nie spotkacie jej na innych serwerach, polega ona na wysłaniu do targetu 20 balli w bardzo szybkim speedzie, wyglądają jak green balle, jednak to dalej technika.

//Komentarz: Technika dobra zarówno dla SPC'ka jak i NW'ka, temu drugiemu daje dodatkowej ofensywy, której czasem mu brak

----------------------------------------------------------------
------------------ SPECJALNE HITY ------------------------
----------------------------------------------------------------

Balle / Blasty:

[Obrazek: sc1x.png]

6% szansy na zatrucie targetu, w przypadku zatrucia następuję po Sobie co jedną sekundę 5 hitów z kolorem i efektem pod blast / ball. Hit jest równoważny do poziomu gracza. Uwaga! W przypadku odznaczenia mob'a hity dalej lecą, gracza nie.

Glovery/Swordy:

[Obrazek: sc2x.png]

6% szansy na wyssanie ki pointów targetu (tylko gracz). Działa to w ten sposób, że w przypadku wyssania następuję po Sobie co jedną sekundę 3 wyssania. Wyssanie jest równoważne do poziomu gracza x2. Uwaga! W przypadku odznaczenia targetu wyssanie dalej działa.
Odpowiedz
#55
Zapomniał dodać , że zabrał pacca free "mini zmiany" goście jebli z 30 full setów z 20 smoków ale jeszcze wjebać pacca bo czemu nie
Odpowiedz
#56
(14-01-2017, 21:16)Bystry napisał(a): Zapomniał dodać , że zabrał pacca free "mini zmiany" goście jebli z 30 full setów z 20 smoków ale jeszcze wjebać pacca bo czemu nie

+1 X DDDDDDDDDDDD
oby to byl jakiś troll
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#57
(14-01-2017, 21:16)Bystry napisał(a): Zapomniał dodać , że zabrał pacca free "mini zmiany" goście jebli z 30 full setów z 20 smoków ale jeszcze wjebać pacca bo czemu nie

Bo hajs sie musi zgadzac...

@yalesz
Niestety nie, mnie juz efekty dopadly, wystarczy poczekac 2 dni na zmniejszenie ilosci graczy na funie.
Odpowiedz
#58
Z tym pacciem mysle ze jakis blad vultur chyba zrobil a jak nie to jebac i won z tego otsa Szczęśliwy bo kupilem se eq na pacca juz nie wydam.
Odpowiedz
#59
Jak za pacc mam płacić to pozdro , jak vultur nie moze guild naprawić nawet to ja mam za pacca płacić . Vultur już se zarobił na pewno 1/4 serwa wydała hajsik na otsa Duży uśmiech

Odpowiedz
#60
(14-01-2017, 21:49)denzel0058 napisał(a): Jak za pacc mam płacić to pozdro , jak vultur nie moze guild naprawić nawet to ja mam za pacca płacić . Vultur już se zarobił na pewno 1/4 serwa wydała hajsik na otsa Duży uśmiech

Wiesz jeszcze nie wiadomo czy to specjalnie bylo zrobione czy przypadkiem ale jak zostawi to na stale to polowa s2 jak nie wiecej ludzi wyjdzie z otsa Język ludzie tu grali bo mozna bylo sobie pobiegac i osiagnac wszystko w grze ja se kupilem prawie calego seta i jak ten pacc bedzie platny to poprostu wypierdalam itemy i ide na jakiegos innego otsa Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu