Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zostawiamy 2x exp i skille?
#1
Moim zdaniem gra się o wiele lepiej z expem x0.2 niż x0.1. Skille trochę szybko lecą, lecz większość ludzi ma już full skille to można by było już zostawić te 2x skille.
Odpowiedz
#2
Szczęśliwy

Po co pisałeś? Vultur pewnie zapomniał, a tak po resecie zmieni na normalny exp Smutny
Odpowiedz
#3
Vultur zawsze zapominal o takich rzeczach , czesto choinka zostawal dluzej itd.
Zapewne "nie ma czasu" , ogolnie czy exp bedzie taki czy mniejszy , czy skille beda takie czy mniejsze i tak juz malo kto tak naprawde gra.
90% charow to Exit chary ktore nie wychodza z silki , kilka starych Wyg jeszcze gra na full Bocie i kilka nowych Nickow smiga ale jest bez szalu. Moze Ten exp cos pomaga ale bardziej przydaly by sie tygodniowe eventy - raz 2x exp na tydzien , raz 2x skill na tydzien , raz 2x loot na Tydzien. To sprawia ze wiecej osob (z tych ktorzy jeszcze graja a nie napierdalaja Exit mode) siedzi na expie.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Learza:
  • Lech21, rusek0110
Odpowiedz
#4
jak vultur sie do matury uczy to co sie dziwisz
Odpowiedz
#5
(05-01-2017, 00:17)Learza napisał(a): Vultur zawsze zapominal o takich rzeczach , czesto choinka zostawal dluzej itd.
Zapewne "nie ma czasu" , ogolnie czy exp bedzie taki czy mniejszy , czy skille beda takie czy mniejsze i tak juz malo kto tak naprawde gra.
90% charow to Exit chary ktore nie wychodza z silki , kilka starych Wyg jeszcze gra na full Bocie i kilka nowych Nickow smiga ale jest bez szalu. Moze Ten exp cos pomaga ale bardziej przydaly by sie tygodniowe eventy - raz 2x exp na tydzien , raz 2x skill na tydzien , raz 2x loot na Tydzien. To sprawia ze wiecej osob (z tych ktorzy jeszcze graja a nie napierdalaja Exit mode) siedzi na expie.




Zgadzam się z tobą bo wydaje mi się że jeśli nikt nie weźmie się za ten serwer to w takim tempie jakim gracze odchodzą to ten serwer postoi jeszcze góra 3-4 tygodnie postoi i opustoszeje jak s2 bo gracze swoje administracja swoje nikt nic nie robi serwer stoi bo stoi ludzie się wykruszają , dobrym pomysłem z mojego punktu widzenia było by połączenie s1 i s2 ale wiem że to się nie stanie . Nowi gracze niby są ale jak widzą co dzieje się na serwerze to aż odechciewa się grac . Nic totalnie się nie dzieje wracam pamięcią do edycji na których zaczynałem swoją przygodę na tym serwerze i stwierdzam ze z edycji na edycje jest coraz mniejsza grywalność . Z tych osób które jeszcze zostali zdecydowana większość to exit lub mc , boty . Mam ogromny sentyment do tego serwera i z wielką przykrością patrzę na to co tu się dzieje .
Jeśli ktoś się za to nie weźmie to dalej ten serwer będzie szedł w kierunku totalnej zagłady .

Pozdrawiam Lechu Język
Odpowiedz
#6
Jak Ty chcesz połączyć serwer pay2win z serwerem gdzie wszystko trzeba samemu zdobyc XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#7
xSzczęśliwyDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz
#8
Jak ci się niepodoba możesz nie grać :=)
Odpowiedz
#9
(05-01-2017, 03:57)Lech21 napisał(a):
(05-01-2017, 00:17)Learza napisał(a): Vultur zawsze zapominal o takich rzeczach , czesto choinka zostawal dluzej itd.
Zapewne "nie ma czasu" , ogolnie czy exp bedzie taki czy mniejszy , czy skille beda takie czy mniejsze i tak juz malo kto tak naprawde gra.
90% charow to Exit chary ktore nie wychodza z silki , kilka starych Wyg jeszcze gra na full Bocie i kilka nowych Nickow smiga ale jest bez szalu. Moze Ten exp cos pomaga ale bardziej przydaly by sie tygodniowe eventy - raz 2x exp na tydzien , raz 2x skill na tydzien , raz 2x loot na Tydzien. To sprawia ze wiecej osob (z tych ktorzy jeszcze graja a nie napierdalaja Exit mode) siedzi na expie.




Zgadzam się z tobą bo wydaje mi się że jeśli nikt nie weźmie się za ten serwer to w takim tempie jakim gracze odchodzą to ten serwer postoi jeszcze góra 3-4 tygodnie postoi i opustoszeje jak s2 bo gracze swoje administracja swoje nikt nic nie robi serwer stoi bo stoi ludzie się wykruszają , dobrym pomysłem z mojego punktu widzenia było by połączenie s1 i s2 ale wiem że to się nie stanie . Nowi gracze niby są ale jak widzą co dzieje się na serwerze to aż odechciewa się grac . Nic totalnie się nie dzieje wracam pamięcią do edycji na których zaczynałem swoją przygodę na tym serwerze  i stwierdzam ze z edycji na edycje jest coraz mniejsza grywalność  . Z tych osób które jeszcze zostali zdecydowana większość to exit lub mc , boty . Mam ogromny sentyment do tego serwera i z wielką przykrością patrzę na to co tu się dzieje .
Jeśli ktoś się za to nie weźmie to dalej ten serwer będzie szedł w kierunku totalnej zagłady .

Pozdrawiam Lechu Język

Pisałam że magicznym okresem będzie okres po świetach - czyli najbliższy tydzień, może dwa i server beknie Oczko
Pisałam że jedynym rozwiązaniem na utrzymanie graczy dłużej, jest wyeliminowanie legalnego botowania - tzn afk bot gdzie kolwiek - BAN 1-3 dni, wówczas można sciągnąć graczy :Duży uśmiechle pisałam o tym i zdecydowana większość wyśmiewa tutaj ten pomysł - trudno, ciaoo miski;]
Odpowiedz
#10
najlepiej pierdolic glupoty jak sie nie gra

niby czm ma byc 0.2 my wbilismy takie lvl na takim stagu to wy tez, na s2 tez tak wprowadzicie, denzel 3 miesiac expi i zmienicie stage i ktos w 1 dzien go dogoni?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu