Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do zmiany
#1
Do poprawy:
- Rebelion Machine Quest w dalszym ciagu wymaga 750 lvl
- Diamond Ultimate Quest w dalszym ciagu wymaga 750 lvl
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  • Vicodin
Odpowiedz
#2
Skoro zostal poprawiony exp za Bossy, Sagi aby nie bylo az takiego przeskoku lvlowego przydalo by sie rowniez zoptymalizowac REB Taski (Exp zostawic a zrobic wiecej tych mobow lub tym podobne)

Przydalo by sie rowniez zmienic lvl wymagany na Dynamit Questa (Predzej ktos go kupi w Shopie niz bedzie czekal do 900 lvla po rebie zeby zrobic quest, co sprawia ze jest on bez sensu)

@Edit
Vico masz racje , dziala normalnie od 600 "11:25 You have found a dynamite." Ale i tak predzej ktos kupi ten item na 500~ przed rebem niz bedzie czekal do 600 po rebie zeby to wykonac. Albo zmienic miejsce tego questa albo nagrode za niego.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#3
@up Quest na dynamit został zmieniony z 900 na 600 jakiś czas temu. Tak samo miało być z questami wymienionymi wyżej.
Podejrzewam, że Vultur pozmieniał tylko bramki, a zapomniał zmienić wymagany lvl w rozmowie z npc i innymi "obiektami", które wymagają lvl, aby je użyć.
Odpowiedz
#4
Proponuje rowniez zmienic to ze na STQ moby bija z Dystansu i sa non stop w odleglosci 2-4 kratek (tak wiem zaraz dostane pocisk "jestes SUABY, nie dasz rady to nie rob, nie dla psa kielbasa..bla ... bla .. bla")
Moby te zaczynajac od C17 maja juz takiego speeda ze recznie ich sie dogonic nie da , bijac takim Jaba jest to nie do wykonania (no chyba ze na Bocie na Dashchase i modlic sie zeby ci zaraz Debug nie wypierdolil bo inaczej hajs i lvl w plecy) Wystarczy zobaczyc jakie profy maja skonczonego STQ.... tak zgadliscie, Kulkowce (No moze Ocbek ma done c17/c18 ale albo zrobil to z kims albo mial farta ze mu debug na dashu nie wyskoczyl) bo on tylko musi stanac i napier... spellem bo kulka i tak siega zawsze. Mozna im nawet podkrecic DMG o pare % zeby nie bylo ze teraz sa za proste.

Tak wiem mozna Areny robic we 2 osoby ale jak dochodzi do takiego stanu jak jest teraz (gdzie malo kto ogarnia tego questa nie liczac starych graczy) to znalezienie drugiej osoby z takimi arenami jest rowne wygraniu w Totka.

Nie jest to placz, nie jest to gadanie dla gadania tylko logiczna propozycja wyciagnieta na wlasnych wnioskach.
(Uwazasz ze pomysl jest zly to Ok twoja Opinia ale pisanie glupot typu "Idz sie zabij bo jestes leszczem" zachowajcie dla Siebie , Milego dnia)
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#5
Learza targeting>others>melee reach Polecam!
Odpowiedz
#6
(05-01-2017, 06:44)Learza napisał(a): Proponuje rowniez zmienic to ze na STQ moby bija z Dystansu i sa non stop w odleglosci 2-4 kratek (tak wiem zaraz dostane pocisk "jestes SUABY, nie dasz rady to nie rob, nie dla psa kielbasa..bla ... bla .. bla")
Moby te zaczynajac od C17 maja juz takiego speeda ze recznie ich sie dogonic nie da , bijac takim Jaba jest to nie do wykonania (no chyba ze na Bocie na Dashchase i modlic sie zeby ci zaraz Debug nie wypierdolil bo inaczej hajs i lvl w plecy) Wystarczy zobaczyc jakie profy maja skonczonego STQ.... tak zgadliscie, Kulkowce (No moze Ocbek ma done c17/c18 ale albo zrobil to z kims albo mial farta ze mu debug na dashu nie wyskoczyl) bo on tylko musi stanac i napier... spellem bo kulka i tak siega zawsze. Mozna im nawet podkrecic DMG o pare % zeby nie bylo ze teraz sa za proste.

Tak wiem mozna Areny robic we 2 osoby ale jak dochodzi do takiego stanu jak jest teraz (gdzie malo kto ogarnia tego questa nie liczac starych graczy) to znalezienie drugiej osoby z takimi arenami jest rowne wygraniu w Totka.

Nie jest to placz, nie jest to gadanie dla gadania tylko logiczna propozycja wyciagnieta na wlasnych wnioskach.
(Uwazasz ze pomysl jest zly to Ok twoja Opinia ale pisanie glupot typu "Idz sie zabij bo jestes leszczem" zachowajcie dla Siebie , Milego dnia)

Idz sie zabij bo jestes leszczem
Odpowiedz
#7
(05-01-2017, 16:20)Cive napisał(a): Learza targeting>others>melee reach Polecam!

Czesto sie buguje i nie attakuje, dzieje sie tak tez z TM i innymi "mobami" ktore bije sie dosc dlugo. Sam na bank miales takie akcje kiedys ze nagle musiales zmienic target czy cus, kazda kombinacja w targetingu juz szla i nic nie pomagalo , ziomek nie rob ze mnie Kumalskiego...

@Kumalski
Wez za przeproszeniem WYPIER..... i tak tu nie grasz ... po cholere tu wchodzisz i komentujesz sprawy ktore ciebie nie dotycza ? Dziekuje dobranoc
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#8
(06-01-2017, 00:53)Learza napisał(a):
(05-01-2017, 16:20)Cive napisał(a): Learza targeting>others>melee reach Polecam!

Czesto sie buguje i nie attakuje, dzieje sie tak tez z TM i innymi "mobami" ktore bije sie dosc dlugo. Sam na bank miales takie akcje kiedys ze nagle musiales zmienic target czy cus, kazda kombinacja w targetingu juz szla i nic nie pomagalo , ziomek nie rob ze mnie Kumalskiego...

@Kumalski
Wez za przeproszeniem WYPIER..... i tak tu nie grasz ... po cholere tu wchodzisz i komentujesz sprawy ktore ciebie nie dotycza ? Dziekuje dobranoc

Bo mogę Język
Odpowiedz
#9
(06-01-2017, 00:53)Learza napisał(a):
(05-01-2017, 16:20)Cive napisał(a): Learza targeting>others>melee reach Polecam!

Czesto sie buguje i nie attakuje, dzieje sie tak tez z TM i innymi "mobami" ktore bije sie dosc dlugo. Sam na bank miales takie akcje kiedys ze nagle musiales zmienic target czy cus, kazda kombinacja w targetingu juz szla i nic nie pomagalo , ziomek nie rob ze mnie Kumalskiego...

@Kumalski
Wez za przeproszeniem WYPIER..... i tak tu nie grasz ... po cholere tu wchodzisz i komentujesz sprawy ktore ciebie nie dotycza ? Dziekuje dobranoc

co do tm'a to fakt chyba costam sie bugowalo ale te arenki normalnie robilem na melee-reach i bylo git Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu