Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S2 Eventy
#1
Siemka  Duży uśmiech

Rozmawiałem z graczami na s2  i nie było do tej pory chyba eventu . A z wielka chęcią chcemy  event jaki kolwiek . Serwer sie rozwija a eventow brak na funie. Pamiętam ze na s3 był event co jakiś miesiąc i admini wchodzili , coś sie działo  a teraz nic.  Smutny Smutny Smutny
Jest szansa na event ?
Odpowiedz
#2
Mam pomysl na exp event. Zabijajcie WATAGATAITSUBERRY, a on nie bd was killal na respach i nie bedzie musieli siedziec w time roomie
Odpowiedz
#3
mam pomysl wataga da wbic po 2,5k lvl "_" albo nie bd sie helal
Odpowiedz
#4
Na S1 tez nie ma ewentow. Nie marudzcie. Wszystkie ewenty ktore byly robione przez administracje byly na obu servach, reszta byla robiona przez graczy
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#5
(02-03-2016, 20:29)denzel0058 napisał(a): Siemka  Duży uśmiech

Rozmawiałem z graczami na s2  i nie było do tej pory chyba eventu . A z wielka chęcią chcemy  event jaki kolwiek . Serwer sie rozwija a eventow brak na funie. Pamiętam ze na s3 był event co jakiś miesiąc i admini wchodzili , coś sie działo  a teraz nic.  Smutny Smutny Smutny
Jest szansa na event ?

Chcecie eventu? To go zorganizujcie... Czesc nagrod wylozcie od siebie o reszte poproscie administracje mysle, ze to nie bedzie problem myslisz, ze na s1 administracja robi eventy? Nie to gracze wszystko organizuja ewentualnie dymek sie doklada do nagrod.

Jedynym eventem na s1 jaki pamietam z tej edycji to na poczatku dice 2x byl bodajze
Odpowiedz
#6
Może coś w ten weekend uda mi się zorganizować Oczko
Odpowiedz
#7
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu