Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czas na Zmiany
#11
Juz myslalem, ze jakies zmiany w balansie prof. No odechciewa sie grac jak przez 2 miesiace gry jestes jedna z najgorszych prof i grasz z nadzieja, ze cos sie zmieni. #czekamynanowaedycjebyzrobicSPC
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Shrouded Colour:
  • rusek0110, Widmos
Odpowiedz
#12
Że tak powiem zmiany co do prof by się przydały ale Vultur zlewa nas i serwer zajebiście ciepłym moczem, władza robi co chce, ludzie odpierdalają, serwer się sypie, on nalicza hajc i wszystko jest dla niego ok, a mym skromnym zdaniem jest to najgorsza edycja jaka kiedykolwiek była, on mówi że nie... gówno prawda, to że jest xx boxów i zarabia na tym hajc za kolce i pp to tyle ale serwer się jebnie za max 2 miesiące.
Ten prawdziwy.
Superman ale cicho aby nikt nie wiedział.
21:05 CN Cive [452]: Weź sobie kup normalny domek w west za 400 cc, a nie za milion na jakimś wypizdowie Szczęśliwy
15:50 Admin Vultur: chory jakiś jesteś?
Call me a vigilante if you want. Truth is, I’m just a SOLDIER.
Odpowiedz
#13
Wiadomo że jak ma się gm w swoim teamie to ma się przywileje chyba nie trzeba tego tłumaczyć wystarczy przeglądać forum przez ostanie dni i wiadomo o co chodzi
team przeciwny dostaje notki bany za pierdoły i czasami nawet delete a team Inviego jest ciągle podciągany pod jakieś głupie tłumaczenie ze net im zgasł ze nikt nie stał i nikt nic nie pisał <lol?> ja Pablosem expilem a 2 chary na górze stały sobie bo chciały questa zrobić i zapomniałem ze brakuje mi 450 lev i tak je zostawiłem i co takie tłumaczenie przejdzie ? mi na pewno nie ale jakby to był ocbek to pewnie takie tłumaczenie zostało by zaakceptowane Uśmiech
Odpowiedz
#14
Ostatnie tematy na forum niczym marsze KOD'u. Kijowski jest z was dumny.
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Vicodin:
  • Leszek, rusek0110
Odpowiedz
#15
nie prawda ja nie dostaje notek tylko insta delete
Odpowiedz
#16
Ciekawe czy do Ocbek też tak pisze ? to jest stroniczny admin ? smieje się ze dał delete i ze vultur mu gm nie zabierze no ciekawe jak invi z tego się będziesz tłumaczył ze screen przerobiony ?
JPG[Obrazek: 95082157239014899658.jpg]




PNG
[Obrazek: 48915018372169893673.png]
Odpowiedz
#17
Post skierowany do Wataga.

Bo akurat Ty jesteś mistrzem "painta", plus u Ciebie bym to nazwał selekcją naturalną, Tobie pomagać nie trzeba, a innym jak widać jak się nie da normalnie to można obejść zasady, daj człowieka, a znajdę paragraf.
Ten prawdziwy.
Superman ale cicho aby nikt nie wiedział.
21:05 CN Cive [452]: Weź sobie kup normalny domek w west za 400 cc, a nie za milion na jakimś wypizdowie Szczęśliwy
15:50 Admin Vultur: chory jakiś jesteś?
Call me a vigilante if you want. Truth is, I’m just a SOLDIER.
Odpowiedz
#18
tak wszystko da rade zrobić zalogować się jako GM albo admin też da rade ppewnie zrobić w chwilke?
Odpowiedz
#19
Boze czlowiek nie wchodzil na forum przez chwile a tu takie paranoje sie dzieja Szczęśliwy Sam czasem mam watpliwosci do Inviego ale bez przesady chlopak az taki zly nie jest i nie chce mi sie wierzyc w AZ TAKIE naduzywanie wladzy Język szczegolnie ze to da sie normalnych charem na wyczucie ogarnac. Szczęśliwy czyzby Aura "Mycz'insowa" sie wam udzielila ?
Ludzie ogarnijcie sie bo takiego placzu na forum nie bylo od dawna....

Wezcie jakiegos Moderatora ogarnijcie na tym forum bo to juz przestaje byc zabawne...
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#20
@Learza zgadnij kto jest global modem *.*
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu