Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smieszki xd
#21
Powinieneś świecić przykładem, a odpierdalasz takie parodie że to kosmos.
Ten prawdziwy.
Superman ale cicho aby nikt nie wiedział.
21:05 CN Cive [452]: Weź sobie kup normalny domek w west za 400 cc, a nie za milion na jakimś wypizdowie Szczęśliwy
15:50 Admin Vultur: chory jakiś jesteś?
Call me a vigilante if you want. Truth is, I’m just a SOLDIER.
Odpowiedz
#22
invi a może powiesz dlaczego tak się stało na prawdę?? już tlumacze od czasu bana invi czyli drugi ,kumpel i dziewica powbijali w dzień po 20 lev UśmiechUśmiech a w czasie kiedy ich biliśmy na codzień wbijali po 5 lev Uśmiech tak invi i reszta powie ze to zbieg okoliczności no na pewno .... z kim wy tu będziecie niedługo się bili jak wszyscy bany dostanąDuży uśmiech????albo przestaną grać



PANIE ADMINISTRATORZE invi tematu by nie było gdybyś traktował po równo wszystkich a nie twoi na btq banów nie dostają mimo filmików screenów skarg a ja bez skarg screenów od ludzi dostaje Duży uśmiech
Odpowiedz
#23
Z tego co pamiętam to ich ekipa z edycji na edycje krzyczała zawsze głośno na forum że nie mają z nikim wartościowym warów,nikt im do pięt nie dorasta i w ogóle jacy to oni świetni nie są.
No jak się komuś utrudnia grę tylko dlatego że jestem wyżej postawiony i mogę więcej mam większy zakres ruchu działana to tak jest Duży uśmiech
Dymkowi nawet do głowy nie przyszło nigdy żeby komuś specjalnie przeszkadzać,jak grał private charem to nie wykorzystywał tego że miał GMa i nie podpierdalał konkurencji no ale co zrobisz.
Taka już prawda,gdyby Pablos by Ci nie wadził to nawet byś się nie fatygował żeby go sprawdzać ale skoro jest okazja żeby go wpierdolić w bana to czemu nie.
Odpowiedz
#24
Cytat:już tlumacze od czasu bana invi czyli drugi ,kumpel i dziewica powbijali w dzień po 20 lev a w czasie kiedy ich biliśmy na codzień wbijali po 5 lev

Cytat:invi tematu by nie było gdybyś traktował po równo wszystkich a nie twoi na btq banów nie dostają

[Obrazek: 05rpLK6.jpg]

Czuję jak od czytania tego rośnie mi rak. Zobrazowanie tego co nas czeka po przeczytaniu postów Pablosa, Dousha i reszty tej niedokarmionej świty.


Pozdrawiam.
Odpowiedz
#25
(09-12-2016, 16:36)Quetzalcoatl napisał(a): @Kumalski
Kod:
na chuj on stawiał tam te 2 postacie jak nie po to, aby zablokować wejście na te anni?
I w tym momencie sam próbujesz pokazać że banuje sie za domysły,jeżeli na serwerze rozdaje się za to że ktoś coś może tam robić to śmieszne,dowody są niewystarczające że tam łamie regulamin.
Jeżeli się mamy ściśle na nim opierać na regulaminie to równie dobrze można się tłumaczyć ze przerzuca sobie itemki,a wtedy już mu nie udowodnisz że stoi tam noobami tylko po to aby blokować.



Invi tego to nie mam zamiaru nawet komentować,to co tu sie dzieje to jest smieszne.
Czekamy na Vultura.

jakie domysly? SzczęśliwyDDDDDDDDDD

podaj 1 tylko 1 nie 2 nie 3 JEDEN Sensowny powod dla ktorego stales tam 2 charami bez many. podkreslam SENSOWNY
Odpowiedz
#26
Bo kurwa sprawdzal Achivmenta Jezusa, stojac na Wodzie dobry argument?



Coraz smieszniejsze wypowiedzi czytam, ale podoba mi sie Duży uśmiech
Odpowiedz
#27
Od prawie miesiaca moje expienie opiera sie na daily. Co prawda to prawda Pablos huncil mnie na kazdym kroku, zabil mnie jakies 3-4 razy tydzien temu i wtedy sobie postanowilem ze pozbede sie go raz na zawsze Niezdecydowany

PS. Pablos byl takim pogromca, ze az zablokowal wejscie na respa zeby go nie kusilo, zeby nas nie powybijac Niezdecydowany

Co do "BTQ" i tematu Wodza mowie to po raz ostatni.
Dowodem byl film ktory Wodzu wstawil w skardze, na ktorym nie bylo pokazanej daty, a co za tym idzie byl najzwyczajniej w swiecie niewazny. Oczywiscie nie zbanowalem Ocbeka z tak gowno powodu, ale jezeli bym zbanowal kogos innego w filmiku bez daty to na forum bylo by podobne szambo jak teraz.
Odpowiedz
#28
no u niego daty nie było. A mnie zbanowałeś bez jakiegokolwiek dowodu ... a nie przepraszam blokowałem ci przejście jak stałeś gm na niewidce ....

Sam mówisz że wodza dowód jest nie ważny bo nie miał daty a przedstaw mi dowody że komuś blokowałem na przejście dowód 100% nie opierający się na domysłach twoich stałem tam 2 charami i co jaki masz dowód na to że komuś coś blokowałem nikt nie przechodził nikt nie chciał robić questa więc na jakiej podstawie twierdzisz ze coś blokowałem miałem player on screen x log na 2 charach oczywiście nie działało to jak przyszedłeś gm na niewidce udowodnij mi ze było inaczej,wiec jakby ktoś szedł nikomu chary by nie przeszkadzały udowodnij mi że było inaczej wtedy ja się zgodzę ze ban słuszny jest proszę o screena lub o filmik z data
Odpowiedz
#29
Cytat:miałem player on screen x log na 2 charach oczywiście nie działało to jak przyszedłeś gm na niewidce udowodnij mi ze było inaczej

[Obrazek: a6kRLBh.jpg]

Po co wy takie rzeczy piszecie?
Odpowiedz
#30
No właśnie po to że invi twiedzi że coś blokowałem a mimo to nie ma screenów filmików oraz co najważniejsze skarg od kogoś ze blokuje questa a mimo to bana dostałem.

jakby tam stały 2 chary mycza to pewnie z filmikiem i ze skaragami od innych osób bana i tak by nie dostał bo wymyślił by ze pierw trzeba krzyczeć nie blokuj przejścia potem ze data się nie zgadza później ze ignore list nie widać :_)
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post pabloss:
  •
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu