Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smieszki xd
#11
(09-12-2016, 14:51)doush napisał(a): W tym rzecz, że mój kolega bana dostał za darmo, ale szanuje że ja jestem ponad i takiego nie dostane SzczęśliwyD.

dam przykład - "Będę wbiegał na respa Ice Beastów (ten przy którym Pablos dostał bana/deleta) ktoś akurat szybko jebnie print screena, jak będę na kratce przed bramką i dostane delete? Szczęśliwy

FUCK LOGIC

Pablos dostal bana na Ultimate Anhi? Bo zablokowal wejscie to na wodzie 2 charami ktorych nie bylo mozna pushnac i staly bez many?
Odpowiedz
#12
No tak invi dobrze napisałeś blokowanie tylko napisz komu blokowałem?? bo jakoś nikt nie chciał przejść Uśmiech wiec komu blokowałem twojemu charowi gm-owi? jak stałes na niewidce ?? KIEDY TAM STAŁEM NIKT NIE CHCIAŁ WEJŚĆ WIEC JAK MOŻESZ TO NAZWAĆ BLOKOWANIEM ? to tak samo jakbym stał przy tp na cosmos arene a nikt niechciał by tam wejść też dostał bym bana za blokowanie ??
Odpowiedz
#13
To jest wyzsza filozofia czlowieka z basenem w glowie, Blokowales przejscie Gmowi i chuj. Btw, Skad wiesz invi czy on nie mial skrypta na loga w trakcie jak jakis gracz przyjdzie? A tak ogolem mowiac KOMU ON TAM PRZESZKADZAL? Zauwazyl Bystry Invi ze nikt sie serverem nie interesuje i zaczyna sie panoszyc Duży uśmiech
1 rozkmina Czym Andrzej sie kierowal wybierajac Ciebie na Bn'a? Duży uśmiech
Odpowiedz
#14
Ban jak najbardziej niesprawiedliwy.
Blokowanie jest wtedy kiedy komuś utrudnia się wejście resp a tu nikomu to nie przeszkadzało,nikt się na to nie skarżył więc w czym problem?
O ile brniecie w takie absurdalne argumenty to równie dobrze można powiedzieć że przyszedł tam w celu przerzucenia sobie itemków z main chara na noob chary bo mu nie starczyło capa.
Jeszcze można byłoby uznać to za rację gdybyś miał jakiś filmik związany z tym że tam ciągle stoi i nie próbuje nic zrobić w tym kierunku,dodatkowo mówisz że miał na jednym z charów ustawiony skrypt żeby automatycznie spalał manę
co wiąże się z tym że nikt nie może tam itnąc,masz jakieś konkretne dowody że robił to ciągle? Bo na screenie widać jak tylko jeden raz spalał manę.
Ogólnie to nie rozumiem invi co CI w tym przeszkadzało,było sobie przyjść swoim coolerkiem i wtedy zrobić tam porządek,może tak nie jest ale wygląda to na takie podpierdalanie sobie wrogów z nudów tylko dlatego ze nie masz co robić i na siłę szukanie wszystkiego zeby komuś utrudnić grę.

Fajnie byłoby jakby się wypowiedział odnośnie tego Vultur,ew Dymek .
Odpowiedz
#15
(09-12-2016, 16:07)Quetzalcoatl napisał(a): Ban jak najbardziej niesprawiedliwy.
Blokowanie jest wtedy kiedy komuś utrudnia się wejście resp a tu nikomu to nie przeszkadzało,nikt się na to nie skarżył więc w czym problem?
O ile brniecie w takie absurdalne argumenty to równie dobrze można powiedzieć że przyszedł tam w celu przerzucenia sobie itemków z main chara na noob chary bo mu nie starczyło capa.
Jeszcze można byłoby uznać to za rację gdybyś miał jakiś filmik związany z tym że tam ciągle stoi i nie próbuje nic zrobić w tym kierunku,dodatkowo mówisz że miał na jednym z charów ustawiony skrypt żeby automatycznie spalał manę
co wiąże się z tym że nikt nie może tam itnąc,masz jakieś konkretne dowody że robił to ciągle? Bo na screenie widać jak tylko jeden raz spalał manę.
Ogólnie to nie rozumiem invi co CI w tym przeszkadzało,było sobie przyjść swoim coolerkiem i wtedy zrobić tam porządek,może tak nie jest ale wygląda to na takie podpierdalanie sobie wrogów z nudów tylko dlatego ze nie masz co robić i na siłę szukanie wszystkiego zeby komuś utrudnić grę.

Fajnie byłoby jakby się wypowiedział odnośnie tego Vultur,ew Dymek .

To wytłumacz mi na zdrowy rozum, na chuj on stawiał tam te 2 postacie jak nie po to, aby zablokować wejście na te anni? Na zdrowy rozum to weź, gdyby nie chciał nikogo zblokować i nie ważne czy po to, aby dać sobie minutę czy dwie na spierdolenie to blokował wejście na resp. Jak jest takim cwaniaczkiem, co szuka tylko luki w każdej ścianie, aby tylko się przedostać zamiast użyć drzwi to jak dla mnie jest tylko nic nie wartym czymś. Zapamiętaj, nie ważne jest czy jego zamiarem było zblokowanie na kilka sekund czy na cały rok, liczy się zamiar, a tutaj zamiar jest ewidentny i jeżeli jeszcze się z tym spierasz to jesteś dla mnie kretynem, tak po prostu...
Odpowiedz
#16
Dlugo bardzo dlugo zastanawialem sie jak to wam zobrazowac i wymyslilem cos w miare logicznego.

Jade pod komisariat policji, staje w poprzek bramy i jestem bezkarny do momentu, az ktos bedzie chcial przejechac, mimo stojacego obok zakazu parkowania Niezdecydowany

Jezeli tego nie ogarniesz to sie poddaje
Odpowiedz
#17
Co ty pierdolisz w tej chwili..., komisariat policji, a to..., to równie dobrze powinieneś zbanować wszystkich co blokowali arenę, wymyślasz sobie swoje historyjki i na siłę chcesz je komuś wcisnąć.
Przeginasz...
Ogarnij sobie to, bo zapychasz sobie głowę jakimiś pierdołami.
https://www.youtube.com/watch?v=T0bTBFNMBYc

Andrzej widzę ma totalnie wypierdolone na serwer.
Ten prawdziwy.
Superman ale cicho aby nikt nie wiedział.
21:05 CN Cive [452]: Weź sobie kup normalny domek w west za 400 cc, a nie za milion na jakimś wypizdowie Szczęśliwy
15:50 Admin Vultur: chory jakiś jesteś?
Call me a vigilante if you want. Truth is, I’m just a SOLDIER.
Odpowiedz
#18
@Kumalski
Kod:
na chuj on stawiał tam te 2 postacie jak nie po to, aby zablokować wejście na te anni?
I w tym momencie sam próbujesz pokazać że banuje sie za domysły,jeżeli na serwerze rozdaje się za to że ktoś coś może tam robić to śmieszne,dowody są niewystarczające że tam łamie regulamin.
Jeżeli się mamy ściśle na nim opierać na regulaminie to równie dobrze można się tłumaczyć ze przerzuca sobie itemki,a wtedy już mu nie udowodnisz że stoi tam noobami tylko po to aby blokować.



Invi tego to nie mam zamiaru nawet komentować,to co tu sie dzieje to jest smieszne.
Czekamy na Vultura.
Odpowiedz
#19
Kumalski idąc twoim tokiem rozumowania jak mam zamiar kogoś zabić a tego nie zrobiłem to też odpowiadam za morderstwo ?

postawiłem tam chary bo miał dawac info jak ktoś idzie i nikomu nie uniemożliwiłem przejścia bo nikt nie przechodził jak jest inaczej niech ktoś prócz gm wstawi filmik lub screena ze chce przejść a ja mu to uniemożliwiam
Odpowiedz
#20
(09-12-2016, 16:34)Widmos napisał(a): Co ty pierdolisz w tej chwili..., komisariat policji, a to..., to równie dobrze powinieneś zbanować wszystkich co blokowali arenę, wymyślasz sobie swoje historyjki i na siłę chcesz je komuś wcisnąć.
Przeginasz...

Prosze Kumpla o wersje obrazkowa widze, ze pojecie pewnych spraw przekracza zdolnosci niektorych na tym forum.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu