Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Pomysł] Nowy Regulamin
#11
[quote pid='5283' dateline='1481121984']
CIVE
Co do vote bo ostatnim razem jak czytalem to chyba tego o vote nie bylo. Pomysl tragiczny i nie chodzi o to, ze na mc beda sobie ludzie dawali glosy ale to beidze wygladalo tak, ze ja mam vote na bna i automatycznie mam xx vote na nie od enemy teamu tak samo invi mialby vote na gracza to tez wszyscy jego przeciwnicy glosuja na nie tak jest zawsze. Pamietam jakos 3-4 lata temu jak gralem na dbl to byl pewien tutor o nicku na R ktory naprawde zapierdalal konkretnie jako tutor, non stop pisanie na helpie latal i sprawdzal wszystkich graczy online a przy vote mial 4 glosy na tak i 23 na nie? Vicodin pewnie pamieta gohana na R Szczęśliwy
[/quote]

wymysl inny sposób który będzie miał racjonalne zastosowanie. Obecnie działa to wybiórczo. Tzn ja nie gram na obecnej edycji wiec moze sie myle i jest superancko..
Odpowiedz
#12
Wsumie żelazna logika wprowadzać reguły na edycję którą nie gram w sumie nice idea ? : / prawie tak dobry jak to , żeby kumpel skoczył z mostu ale co ja tam moge wiedzieć : ?
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTBNB2l-5GkrOaVPcOTizT...k6jEiisvNd]
Odpowiedz
#13
(08-12-2016, 00:10)Bystry napisał(a): Wsumie żelazna logika wprowadzać reguły na edycję którą nie gram w sumie nice idea ? : / prawie tak dobry jak to , żeby kumpel skoczył z mostu ale co ja tam moge wiedzieć : ?
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTBNB2l-5GkrOaVPcOTizT...k6jEiisvNd]

misio.. grałam od pierwszego dnia ale zakończyłam gre jak co najmniej kilkoro innych gracz, bo klimat tej edycji nie zachęca - pisałam przy odejsciu dlaczego.
Odpowiedz
#14
Dokładnie "grałaś" czas przeszły czyli nie uczestniczysz w rozgrywce Język która jest obecnie , dlatego regulamin powinno się wprowadzać , raz a dobrze przy starcie serwera tak samo z ratami itp bo w innym bądź razie takie coś nie ma sensu
Odpowiedz
#15
(08-12-2016, 00:34)Bystry napisał(a): Dokładnie "grałaś" czas przeszły czyli nie uczestniczysz w rozgrywce  Język która jest obecnie , dlatego regulamin powinno się wprowadzać , raz a dobrze przy starcie serwera tak samo z ratami itp bo w innym bądź razie takie coś nie ma sensu
Przeczytaj pierwszy post - zrozumiesz wówczas, że chodzi o nowę edycję a nie rozwiązania na obecną.
Odpowiedz
#16
Ledwo wystartowała edycja a wy już o nowej edycji myślicie s1 przy takich ratach powinien stać minimum rok
Odpowiedz
#17
no ja mam nadzieje, ze postoi przynajmniej rok bo juz dla brata chara szykuje, lol
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu