Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana administracji
#1
Invi, może każdemu pomożesz wbijać achi bo szybko Ci to idzie...
Także moim pomysłem jest zmiana administracji oraz delete dla pana spox aka kumpel aka gosciu, chociaż pewnie jak się domyślam to przejdzie do śmietnika z małym echem, jak się nie podoba dział to proszę o zmianę Uśmiech
   

Oczywiście zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych
Odpowiedz
#2
tutaj akurat nie jest powiedziane że invi zabijał z tego co się orientuje to mógł paść na płomieniach np. w piekle
Odpowiedz
#3
Już gdzieś to widziałem MhM ; D

Ps. (jest też kinto do takich spraw)
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#4
haha beka Duży uśmiech jaki problem postawic sobie chara w hellu i 1 lvl go pushac 3x push = pk i na ogniu pasc? Takie trudne? hmm
Odpowiedz
#5
(06-12-2016, 21:27)Ocbek napisał(a): haha beka Duży uśmiech jaki problem postawic sobie chara w hellu i 1 lvl go pushac 3x push = pk i na ogniu pasc? Takie trudne? hmm

nauczysz mnie tak robić 10 razy na minute?
Odpowiedz
#6
Aha a ile zajmuje napisanie hi do yemmy 2 kroki w lewo na chmurki i jeden push(padasz od samego pusha)? Hmm jakieś 5 sekund. 10 x 5 = 50
Teraz uwaga trudne pytanie na które musisz sam odpowiedzieć: ile sekund ma minuta???
Odpowiedz
#7
ale widze problemy, kinto pod police na west ustawiasz i lecisz do dabury hi leave yes, uzywasz kinto i push deska. Pozdrawiam płaczków
Odpowiedz
#8
Szczęśliwy ja o 7 rano tego jeszcze nie grali
nie wyrzucam czekam jak to sie rozwinie
Odpowiedz
#9
ta invi o 7 rano online no to niezle
Odpowiedz
#10
(06-12-2016, 21:57)Watagataitsuberry napisał(a): ta invi o 7 rano online no to niezle

Ty idz postac sprzedawaj a nie mnie oczerniasz; /
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu