Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battle Tower Quest Trenowanie Dyskusja
#1
Tutaj mozecie dyskutowac na temat tego jaki jestem stronniczy sam juz nie wiem w czyja strone wprowadzajac ta zmiane.

Spam bedzie warnowany.
Przeklenstwa bez przesadyzmu dozwolone.
Odpowiedz
#2
Jak ktoś narzeka że jedni się wytrenowali a inni nie to wprowadź zasadę że ten pkt. regulaminu wejdzie w życie za 3 dni i tyle
Odpowiedz
#3
Invi mordeczko kochana, fiutku ospermiony. Pomysł z 3dniowym banem po upomnieniu się, że chcemy wykonać arenke. No miodzio misaczku. Pozdrawiam cieplutko
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#4
a niby skad mam wiedziec kto tam siedzi ?? jak chce kogos zareportowac ? mam caly serv na sense walic ?

ja bym wprowadzil jakis uptime ze jak ktos wbija na arenke ma 10 min na wybicie potworow i tyle
bo tez wiele osob pada i wtedy jest zblokowana arenka ....
TZN. 10 min i reloga albo puffa all potworki i tyle ; d
Odpowiedz
#5
@blachufds
sprawdzasz jakie potworki ma gracz na arence, potem wchodzisz na wiki http://wiki.dbp.prioritygame.pl/index.php?title=Potwory, liczysz sobie ktorym potworkiem z kolei jest np cyborg, wchodzisz na http://sv1.priority-servers.pl/index.php...ion=battle i dajesz sense na ludzi z danym poziomem BTQ
Odpowiedz
#6
Albo niech Vultur zrobi aby dało się wejść poziom wyżej dla widzów i przez Elfa i X-Raya zobaczy się nick...
Albo żeby całkowicie wywalało z areny po 10 minutach
Albo całkowicie zakazać tam trenowania ene/defa
Albo usunąć z fal potwory, na których da się trenować ene/defa
[-] Polubienia: 6 Użytkowniów Lubi post Dymek:
  • , Gosia, Learza, MarioXx, Nizeleis, Widmos
Odpowiedz
#7
(05-12-2016, 02:41)Dymek napisał(a): Albo niech Vultur zrobi aby dało się wejść poziom wyżej dla widzów i przez Elfa i X-Raya zobaczy się nick...
Albo żeby całkowicie wywalało z areny po 10 minutach
Albo całkowicie zakazać tam trenowania ene/defa
Albo usunąć z fal potwory, na których da się trenować ene/defa

Jestem za dwoma pierwszymi pomysłami  Duży uśmiech
Loża dla graczy by się przydała Uśmiech
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post MarioXx:
  • Nizeleis
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu