Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Inne] Coolminujacy trzeci
#1
Gracz blokuje battle arene skilujac tem ene na cyborgach mimo prosb z mojej strony nie opuscil areny uzywalem opcji zwanej Yell przez co moja wiadomosc byla dla niego widoczna-sprawdzalem i stojac tam gdzie gracz stal widac jak ktos yelluje pod drzwiami to tak jakby ktos chcial wyjsc z argumentem, ze nie napisalem mu na pw. Gracz widzial moja wiadomosc na defaulcie i mimo prosb dalej blokowal mi questa

10. Utrudnianie rozgrywki innym graczom (tj. blokowanie bramek na exp, respów, aren oraz wszelkich innych przejść, umyślne utrudnianie summonowania potworów, push na trialu, itp) - ban na 1-3 dni. | W przypadku kiedy ktoś będzie utrudniał grę tzw. "noob charem" obie postacie otrzymują 4 dni bana

z racji, ze najnizszy wymiar kary (1 dzien) raczej tyczy sie blokowania bramek na resp (najmniejsze wykroczenie) to proponuje 2-3 dni bana zwlaszcza, ze gracz blokowal questa nie tylko mnie ale wszystkim ktorzy chcieli go zrobic.


Uprzedzam wymowki coolminujacego typu "ostatnio byl screen z wiad na default i ktos nie dostal bana" na filmiku dokladnie widac, ze stoje przed bramka i uzywam opcji yell wiec widziales moja wiadomosc

zostaje jeszcze wymowka "stalem na samej gorze areny i stamtad nie widac yella z dolu" czy widac to nie wiem, nie sprawdzalem aczkolwiek pozycja cyborgow nie wskazuje, ze jestes na samej gorze a jak bardzo bedzie to koniecznie to mam drugi filmik na ktorym jest widoczne gdzie gracz padl (narazie zamieszczam screena tego filmika gdzie widac, ze gracz stal na srodku areny bo tam sa jego zwloki) jezeli administracja uzna to za konieczne wstawie i drugi filmik.

tutaj link do filmikuZły/color]
[color=#333333] https://www.youtube.com/watch?v=sueSflxY...e=youtu.be

niestety jakosc slaba ale chyba widac na tyle dobrze na ile sie da


a tutaj zdjecie pokazujace gdzie gracz padl

[Obrazek: bgse9t.png]



@jako, ze jakosc filmu z niewiadomych mi przyczyn jest bardzo slaba po zuploadowaniu aby ulatwic administracji doczytywanie tego co tam pisze na filmiku wrzucam tu 2 kluczowe momenty (screeny nagrania odpalonego z kompa nie z yt)

[Obrazek: 9lbkv6.png]


[Obrazek: 312h4pv.png]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Gosia
Odpowiedz
#2
Nie wyszedles tylko zabilem cie dajac ci muta pisalem, ze blokujesz arene


[Obrazek: 2gtovw5.png]
Odpowiedz
#3
potwierdzam coolminujacy trzeci nie byl afk stalem obok pozdro Oczko f report?
Odpowiedz
#4
(04-12-2016, 05:00)Ocbek napisał(a): potwierdzam coolminujacy trzeci nie byl afk stalem obok pozdro Oczko f report?

Wiesz dla mnie mogl nie byc afk problem w tym, ze blokowal mi questa a to czy byl przy kompie czy nie nie ma znaczenia.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Gosia
Odpowiedz
#5
Kod:
14:59 Coolminujacy Trzeci was banished by GM Invisiblity because of Offensive Statement on 2 days.


Zaraz dam kare tylko regulamin zmienie ...

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu