Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update Paragon System
#11
(26-02-2016, 01:08)Adox napisał(a): Maly blad - jak sie ma jakiegos chara po rebie naprzyklad ja mam adoxa 350 lvl i niedostalem tych 250 lvli za ten wbity lvl przed rebem czy tak ma byc?

Tak ma być. Po prostu Cię ominęło bo system wszedł po tym jak wbiłeś. Jak teraz wbijesz 500 na rebie to dostaniesz pag.1 i na 600 pag.2

(26-02-2016, 01:09)Cive napisał(a): Em ki lvl paragon? bo troche biednie to wyglada jak masz 2 ki lvl na 500 lvlu Szczęśliwy

moglbys albo zrobic oddzielny na ki lvl albo po prostu dodac do lvl paragonu

Nie. Ponieważ ki lvl jest nie równy dla wszystkich postaci.
Odpowiedz
#12
Stary, na prawdę świetnie to pokazałeś.
Myślę że to chyba "najlepszy?" NEWS na głównej od początku Priority Servers.
Przejrzyste, z ciepłym takim miłym głosem narratora sprawia że oglądając ten film
mam wrażenie że oglądam epokowe odkrycie DBP SP A.D.D.M i tutorzy.
Muzyka w tle? Idealnie dobrana!
Cieszę się, że po wielu wybojach mamy szansę powstać z kolan.
Przy paru może i drastycznych decyzjach można kapitalnie wykorzystać potencjał który kryje niedaleką przyszłość.

Pozdrawiam serdecznie.
Anioł 
Odpowiedz
#13
(26-02-2016, 01:17)Mastux napisał(a): Stary, na prawdę świetnie to pokazałeś.
Myślę że to chyba "najlepszy?" NEWS na głównej od początku Priority Servers.
Przejrzyste, z ciepłym takim miłym głosem narratora sprawia że oglądając ten film
mam wrażenie że oglądam epokowe odkrycie DBP SP A.D.D.M i tutorzy.
Muzyka w tle? Idealnie dobrana!
Cieszę się, że po wielu wybojach mamy szansę powstać z kolan.
Przy paru może i drastycznych decyzjach można kapitalnie wykorzystać potencjał który kryje niedaleką przyszłość.

Pozdrawiam serdecznie.

Serce Serce Serce
Odpowiedz
#14
PS: W Weekend postaram się dodać obrazki w characters, gdy dana postać osiągnęła coś poprzez paragon. Takie miniaturki aby nie było że nagle pojawił się 500 lvl.
Odpowiedz
#15
Matura wrze
I love my gang
Wherever I go, my homies come too
I love my squad
We up in this thing, like what that shit do
Odpowiedz
#16
Super ze juz to wprowadziles. Na bank sie teraz to sprawdzi i przyda, przy okazji sprawdzimy czy wszystko jest tak jak powinno byc. MEGA PLUS dla CIEBIE.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#17
(26-02-2016, 01:12)Vultur napisał(a):
(26-02-2016, 01:08)Adox napisał(a): Maly blad - jak sie ma jakiegos chara po rebie naprzyklad ja mam adoxa 350 lvl i niedostalem tych 250 lvli za ten wbity lvl przed rebem czy tak ma byc?

Tak ma być. Po prostu Cię ominęło bo system wszedł po tym jak wbiłeś. Jak teraz wbijesz 500 na rebie to dostaniesz pag.1 i na 600 pag.2

(26-02-2016, 01:09)Cive napisał(a): Em ki lvl paragon? bo troche biednie to wyglada jak masz 2 ki lvl na 500 lvlu Szczęśliwy

moglbys albo zrobic oddzielny na ki lvl albo po prostu dodac do lvl paragonu

Nie. Ponieważ ki lvl jest nie równy dla wszystkich postaci.


W sumie racja byloby nie fair jakby robiac goka dostawalo sie taki sam ki lvl jak robiac spcka z paragonu. No chyba, ze daloby sie cos takiego zrobic, ze np jak spalisz X ki to dostajesz paragon, ze od razu masz spalone Y ki. Wtedy np przy uzyciu na goku dostawaloby sie np 43 ki lvl a przy uzyciu na spcku kolo 75 byloby "sprawiedliwie". Aczkolwiek to pierdola bo ki lvl najwazniejszym skilem nie jest. System ma duzy potencjal mam nadzieje, ze kiedys bedzie bardziej rozbudowany nawet o takie pierdoly jak fishing sf/str/kb chociaz tu tez lipa bo kazdemu inaczej leci ; /. Prawde mowiac nie spodziewalem sie, ze wejdzie to tak szybko ale mialem nadzieje (glownie ze wzgledu na to, ze zapowiedz nowych sag byla dobre 2 miechy temu), ze za jakis czas wejdzie naprawde duzy up typu nowy obszar nowe sagi paragon system i pare innych pierdolek. 

No nic napewno ozywi to handel na dbp i pomoze nowym.
Odpowiedz
#18
Szczęśliwydd fajna sprawa ale czy wy serio myślicie ze ktoś kto odszedł wróci Szczęśliwy ?
Odpowiedz
#19
Super system Uśmiech
Odpowiedz
#20
(26-02-2016, 05:30)gikiliki napisał(a): Szczęśliwydd fajna sprawa ale czy wy serio myślicie ze ktoś kto odszedł wróci Szczęśliwy ?
Wez juz skoncz pierdolic bo sie ciebie czytac nie da. Idz placz gdzie indziej.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu