Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DICE EVENT 2016 ** West City
#11
Inicjatywa fajna, ale nagrody z lekka przesadzone Uśmiech
Odpowiedz
#12
Dokładnie nie wiem co w tym bp robi magic Belt.... I tak wgl to nie ma to jak ogłosić event o 15 z hakiem ze jest tego samego dnia o 20... Zenula ciąg dalszy.
Odpowiedz
#13
(13-11-2016, 18:21)Ocbek napisał(a): Dokładnie nie wiem co w tym bp robi magic Belt.... I tak wgl to nie ma to jak ogłosić event o 15 z hakiem ze jest tego samego dnia o 20... Zenula ciąg dalszy.

Niedziela wieczorek, spontaniczny event to oczywiscie nie pasuje..
Odpowiedz
#14
Ocbek to jest osoba której nigdy nic nie pasuje..., więc lepiej mym zdaniem ignorować jego posty.
Event spontaniczny zawsze jest dobry to i tak około 45 minut roboty..., nie widzę w tym nic złego Ocbek, wszyscy nie będą sie układać pod Ciebie...
Ten prawdziwy.
Superman ale cicho aby nikt nie wiedział.
21:05 CN Cive [452]: Weź sobie kup normalny domek w west za 400 cc, a nie za milion na jakimś wypizdowie Szczęśliwy
15:50 Admin Vultur: chory jakiś jesteś?
Call me a vigilante if you want. Truth is, I’m just a SOLDIER.
Odpowiedz
#15
(13-11-2016, 18:42)Invisiblity napisał(a):
(13-11-2016, 18:21)Ocbek napisał(a): Dokładnie nie wiem co w tym bp robi magic Belt.... I tak wgl to nie ma to jak ogłosić event o 15 z hakiem ze jest tego samego dnia o 20... Zenula ciąg dalszy.

Niedziela wieczorek, spontaniczny event to oczywiscie nie pasuje..

Placza bo ich w domu nie bedzie , ludzie ani itemy nie sa przesadzone ani termin nie jest zly. Akurat wpadli na spontant akcje a wy jak zawsze placz i bol dupy.
Wszystkie itemy z eventu sa dostepne na trade... ludzie sprzedaja je masowo wiec o co ten placz?
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#16
Niebendzie Dozwolone Mc Smutny(

Mc Niedozwolone I Bendzie Gitara
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu