Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odejście] Gosia
#1
Hejo!

Zgodnie z tematem postanawiam zakończyć przygodę z DBP, dołączyłam na poprzedniej edycji i poznalam conajmniej kilkoro z Was, grało się fajnie chociaż jest nad czym pracować..  Poprzednia edycja była, jakby bardziej grywalna - obecnie panuje dużo chamstwa - oldplayerzy, są takimi mistrzami że w głowie się to nie mieści, dlatego jest problem z rozwojem tego serwera, ale być może takie były założenia.

Andrzej dlatego że grałeś na poprzedniej edycji, było lepiej - poprawiałeś od razu pewne elementy, teraz nie grasz i sie gra jak sie gra..
Support Staff - na początku nie można było używac BOT w GR/SKILL itp. zmieniliście regulamin po tym jak to wy zaczeliście skillować na potęge, może tego wam gracze nie mówią, ale sporo osób stwierdza, że to nie było "fair", rybki - dlatego że ktoś ustawiał boty a wam się nie chciało postanowiliście zmienić opłacalność tego rozwiązania.. w swojej wypowiedzi zmierzam do tego, że support staff - który aktywnie gra się nie sprawdzi w długim okresie czasu, chyba że ktoś będzie miał podejście takie jak CIVE - bardzo się ciesze że tutaj jesteś i pomgasz "nowym" lub "niezorientowanym". 

Pisałam przed startem serwer'a że mam obawy co do BOTa i pozwolenia na niego, bo zespuje gre i tak się składa że można zaobserwować pewne zmęczenie, piszę o tym nie po to aby kogoś urazić (jesli kogoś uraziłam to mi wybaczcie:*) ale po to abyście wyciągali wnioski i rozwijali to co już jest. Jak pisałam na wstępie jeśli będziecie tolerować chamstwo wówczas, nikt kto gra dla dobrej atmosfery, fanu czy czegokolwiek innego nie dołączy tutaj - sprawa dotyczy tylko old player'ów, ja nie jestem święta ale znajdzcie jednego gracza, którego zwyzywałam za to że wbił na resp'a, że mnie zabił itd itd.?

Kochani nie będę wymieniać wszystkich którym chcę podziękować za wspólną gre, po prostu dzięki!

ps. Andrzej jeśli kiedys zaproponujesz nonBOT serwer na pewno się pojawię! 
Ciao companieros :*

Jak ktoś chcę chara - pisać priv dlaczego miałabym Ci go dać, najlepsze uzasadnienie wybiore i przekaże postać

CHAR przekazany w dobre rece - doktorze dbaj o nią !Duży uśmiech Ciao :*:*


:*
Odpowiedz
#2
Szkoda, ze odchodzisz niestety chamswo wiekszosci osob nie zna granic. Oczywiscie jest kilku old playerow ktorzy potrafia sie zachowac normalnie dopomoc cos. Ja osobiscie na wszystkich poprzednich edycjach zawsze do wrogow mialem respekt i szacunek, nawet z ludzmi z enemy teamu dalo sie normalnie porozmawiac dogadac. A teraz? Kompletna parodia i hipokryzja wybijanie mobkow podczas skilania a potem map click troche smutne. Rzucanie zeni na sztange? Serio? Bicie noob charow? Kiedys panowaly jakies niepisane zasady i nie bylo problemu z postawieniem bota na bombery/comando albo mcka na salki potrafil przestac cala noc chyba, ze lag/koniec senzu. A teraz? jak postoje 1 h z comando to to juz sukces! Strach zostawic na zwyklej silce bo zaraz mnie blokna/zasyfia sztange skilac musze na god's island. Kiedys bilo sie o respa albo jakis war na dende a teraz? Ktos nie potrafi mnie zabic to chociaz nie da mi skilac.

Wina lezy po stronie mentalnosci graczy oczywiscie ale tez po stronie regulaminu. Kiedys jak ktos chcial cie zabic na comando musial to zrobic tak aby nie zabic ani 1 moba a teraz? Kazdy moze ci przyjsc walnac pare razy obszarowke niby w ciebie i nie bedzie ukarany bo "probowal cie zabic". Dlaczego jak jakis noobek przechodzi obok gra pierwszy raz zaznaczy comando i walnie np death balla zabijajac ci comando to dostanie bana. A jak gracz ktory wie co i jak wpadnie wybic ci specjalnie calutki respik ale wie jak to zrobic aby bana nie dostac to jest bezkarny?

W kazdym razie zegnaj do zobaczenia kiedys moze. Mam nadzieje, ze chara dostanie ktos kto na niego zasluguje.
Odpowiedz
#3
Dzieki Gosiaczku, trzymaj sie cieplo i nie ma co sie przejmowac.
Zawsze byly tu debile a na tej edycji troche ich za bardzo wysypalo Niezdecydowany/
Nie ma co sie rozpisywac bo oboje dosc dosadnie napisaliscie Oczko
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#4
elo gocha
Odpowiedz
#5
3maj sie gochabal, pzdr w rl life!
Odpowiedz
#6
i prawidlowo Szczęśliwy siema hahahah
Odpowiedz
#7
serwus

btw. dzisiaj 11 listopada, chyba prawilniaki z dbp zrobia marsz od dende do west city o 18
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Xifreki:
  • Niskosodowa Ustronianka
Odpowiedz
#8
(11-11-2016, 20:38)Niskosodowa Ustronianka napisał(a): chuj ci w pizde goha

o wlasnie macie przykład tego co jest na serwie - normalnie, taki gośc otrzymałby ban ip lub jakieś wykluczenie - ale przeciez w tym zakresie nic nie zrobimy? serio?
Odpowiedz
#9
(11-11-2016, 21:19)Gosia napisał(a):
(11-11-2016, 20:38)Niskosodowa Ustronianka napisał(a): chuj ci w pizde goha

o wlasnie macie przykład tego co jest na serwie - normalnie, taki gośc otrzymałby ban ip lub jakieś wykluczenie - ale przeciez w tym zakresie nic nie zrobimy? serio?


niestety nic nie zrobimy, bo kupil paca, dostanie bana, kupi unbana, karuzela smiechu, prawdziwi tibijczycy


gosia graj dalej
Odpowiedz
#10
(11-11-2016, 21:36)Xifreki napisał(a):
(11-11-2016, 21:19)Gosia napisał(a):
(11-11-2016, 20:38)Niskosodowa Ustronianka napisał(a): chuj ci w pizde goha

o wlasnie macie przykład tego co jest na serwie - normalnie, taki gośc otrzymałby ban ip lub jakieś wykluczenie - ale przeciez w tym zakresie nic nie zrobimy? serio?


niestety nic nie zrobimy, bo kupil paca, dostanie bana, kupi unbana, karuzela smiechu, prawdziwi tibijczycy


gosia graj dalej

Nie ma unbanów w sklepie na s1... dostał 2 warny.
Co do twojego odejścia dziwie się takiemu zachowaniu, jak wspomniałaś nie gram na dbp, dlatego pewne przemyślenia wypadało by wrzucić na forum abym to dostrzegł a nie od razu odchodzić Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu