Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Melee vs ranged
#11
(09-11-2016, 22:51)wisalista2 napisał(a): musiałem zrobić nowe konto żeby napisać post bo vulturek kochany dał mi ostrzeżenia za prawde. Wracając do tematu

Zrobiłeś temat bo biłem cie spckiem na max asie (200) tak kurwa max asie

druga kwestia :

wbij najpierw gamoniu max defa wbij itemy na +4 chociaż i potem kurwa płacz dobrze?

trzecia kwestia :

nie mozesz nikogo złapać na kamke bo jest jebane anty obracanie które nie spełnia swojej roli a przeszkadza w rozrywce

czwarta kwestia :

naucz się grać i przestań płakać weż husteczkę

piąta kwestia :

CHCECIE WIĘSZKEJ ŁAPY ?? ZRÓBCIE SAIYANA POSTAĆ KTÓRA JEDYNIE UBIJE SOLO INNYCH W TYM MOMENCIE

chcecie juz buffów i nerfów podczas rozgrywki gdzie nikt z was nie ma max skilli (a na tym się opiera rozgrywka i pvp)

i przestańcie kurwa płakać na coolerow / gohanów bo macie 400 lvl i nie macie skilli  !!!!!!

W dodatku chcesz zmieniać mana cost z balla??
ja spckiem ledwo wyrabiam z maną na balla + tsuihidan

Ball był już nerfiony dawno temu i nie potrzeba go nerfić, Rashel który ma magic set only + belt z setem na +0 praktycznie nie obrywa z łapy (tak 20%) to dużo nie zmienia

Dziękuje za uwage


1 Kwestia:
Jak sie z toba bilem 1v1 to nie miales max asa a to co sie dzialo przed chwila nie ma wgl znaczenia bo nie jestem na komputerze  tylko robilem daily na laptopie i nawet nie obchodzilo mnie czy wtedy padne czy nie.

4 Kwestia:
Jedynie raz ci sie mnie udalo zabic 1vs1, gdzie ja ciebie zabilem 4 razy. Jezeli ja mam sie nauczyc grac to ty musisz chyba pojsc do akademii grania w debepe. Akurat ja gdybym mial spcka to raczej bys nie mial zadnego podejscia grajac z perspektywy shenrona. Dodac do tego trzeba, ze ani razu nie uzyles/ nie trafiles z choby i nie wykorzystujesz postaci w 100%. Co by ogarniety spc robil to nie chce sobie wyobrazac.

Propozycje zmian dotycza jednej rzeczy. Nie chodzi o to, aby wprowadzic wszystkie tylko jedna z nich. Jak buffujemy lape to tylko to i nic wiecej, jak nerfimy cos w kulce to nie buffujemy lapy ITP.
Odpowiedz
#12
buffować łape?? komu po co? jak każda postać na max asie ma łapę taką że nie chce mowić.. A goku i reszta saiyan to z samej łapy na tym expie bedzie sciagac kulkowców. Pozdrawiam

co do ogarniętego spc, to tylko dzięki mnie są nerfy na tą postać wierz mi Uśmiech także pierdol sie (tak kocham siebie)

i każdy płacz o spc był taki że wbijam max skille przed noobami takimi jak ty i z kulki spływają tylko (nie mówie o iconsach)
Odpowiedz
#13
Nie wiem po co wy w ogóle dyskutujecie z malkontentem shroudedem.
Jemu nigdy nic nie pasuje na żadnym serverze. Wszystko jest źle zoptymalizowane i on by to oczywiście zrobił lepiej.
Nie ważne czy jest to 100 osobowy tibijski serverek czy kilkutysięczna gra online.
Wszystkie jego rady i sugestie są na wagę złota i powinni mu według niego za to płacić. XD
Ot taki geniusz wszelakich gier online zarówno od strony czysto gejmingowej jak i programowania.
Także szkoda strzępić ryja.
Odpowiedz
#14
dmg z ohk to jest kpina proszę o zwiększenie obrażeń z czaru one hand kame hame ha
Odpowiedz
#15
[Obrazek: giphy.gif]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Pany:
  • wisalista2
Odpowiedz
#16
Ja sie wypowiem co do Coolera.

Mimo, ze matematykiem wybitnym nie jestem, to potrafie policzyc do 3 i wiem ze stun trwa 2 sekundy. Tak, dokladnie 2 sekundy wspolnego castu z SNka co daje mi UWAGA szanse na wklejenie AZ 1 spella, ALE UWAGA w trakcie trwania tego niszczycielskiego stuna mozesz dac rowniez zanzo.

Kolejna rzecz to SN z ktorej bije mniej niz Gohan z OHK, no ale u coolera najbardziej to chyba boli kulka, z ktorej potrafie wyjebac nawet za 7k.. w moby (najwyzszy hit ktory pojawil sie w przeciagu 40 minut), co w ludzi ze skillami i eq daje mi jakies 1.7k (raz na 40 minut zaznaczam, sredni hit w typa to 600)
Odpowiedz
#17
Cooler to WYBITNY support i wydaje mi się, że każdy powinien się domyślić, biorąc pod uwage, że posiada STUNA, raczej OP postaci by tego nie dali prawda?
Swoją role odgrywa nawet NAD wyraz, masz coolera + 1 postać melee i składasz każdego po jednym stunie, więc coolera bym raczej nie ruszał. 

NIE WSPOMINAJĄC O JAKŻE EFEKTYWNYM SLOWIE, Z SUPERNOVY Uśmiech
Odpowiedz
#18
(09-11-2016, 23:42)doush napisał(a): NIE WSPOMINAJĄC O JAKŻE EFEKTYWNYM SLOWIE, Z SUPERNOVY Uśmiech

masz na mysli 10% na 30to procentowego slowa? Szczęśliwy
Odpowiedz
#19
chcesz mi powiedzieć, że ten slow to tylko -10% speeda?
Odpowiedz
#20
@up Oni oceniają coolera przez pryzmat tego, że gramy nim w kilka osób.
Nie biorą pod uwagę tego, że na 400+ lvlach z porobionymi questami i skillami cooler jest jedna z niewielu prof, które mają problem zabić solo sobie podobnego chara.
No ale ja tam się nie znam na tym serverze, zostawię to dla bardziej doświadczonych graczy np Shroudeda.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu