Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Melee vs ranged
#1
Nie wiem jak reszta graczy dbp ale ja widze straszna rozbieznosc tych profesji.

Jak kazdy wie o wiele latwiej sie ucieka na DBP niz sie kogos goni(no chyba, ze mowimy o nieporozumieniu jakim jest stun na 3 sekundy). Edycje temu taka postacia melee mogles zrobic zanzo + kame , enemy zanzowal od ciebie a ty biegnac w jego kierunku ladowales kolejna kame i miales szanse go bic na slowie. Na obecnej edycji super kama dostala exhaust, przez co robiac zanzo + kame jest bardzo ciezko dogonic przeciwnika. Chwile po naszym combo zanzo + kama on ucieka i zanzuje gdy sie do niego zblizymy i zanim do niego dojdziemy paral z kamy zejdzie. Tak na prawde nie ma mozliwosci zlapania kulkowca jezeli on dobrze gra. Dodajmy do tego, ze dmg z kulki w cale nie jest znacznie mniejszy od lapy a w przypadku spcka jest on rowny o ile nie wiekszy od najmocniejszych lap.

Podsumowanie: stracilismy spam super kamy za to, ze nasza lapa teraz spala troche many. Jak dla mnie to sie w ogole nie kalkuluje. Te wartosci spalanej many sa nie istotne przy wszechobecnosci kapsul. Trzeba zbuffowac to spalanie many przynajmniej dwukrotnie albo dodac im nowy/dodatkowy efekt. Np. redukcja speeda o 20% przez 2-3 sekundy( nie bedzie to takie jak paral, ze podczas chodzenia nie mozna uzyc senzu). 

Inne sugestie:
-dodac troche wiekszy mana cost na hicie z kulki
-obnizyc lekko atak kulkom(4-5 ataku)
-znerfic lekko profki, ktore napierdalaja mocno kulka(spc, videl,gohan)
-dodac atak do broni melee

Jezeli ktos ma inne sugestie to zapraszam, jednakze oczekuje placzu ze strony tych profek niz racjonalnych argumentow. Moim zdaniem kulek nie trzeba nerfic tylko zbuffowac lape.
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Shrouded Colour:
  • , Pany
Odpowiedz
#2
gościu 136 def + magic set magic belt na +4 chociaż i nic ci z lapy nie robia balle.

daje przykład rashela janembą , mam set +4 full 136 def i ledwo mi sie przebija także płacz off i zacznij grać
Odpowiedz
#3
typie masz 2x zanzo i dalej masz problem? ja jakos nie

w profki z balem bijesz duzo wiecej z lapy niz w innych co z melee bija bo nie maja defa w lapie
Odpowiedz
#4
(09-11-2016, 22:27)Rashelovsky napisał(a): typie masz 2x zanzo i dalej masz problem? ja jakos nie

w profki z balem bijesz duzo wiecej z lapy niz w innych co z melee bija bo nie maja defa w lapie

 Teraz jest praktycznie jak no cheat z zlapaniem ballowca.

Ja jestem za zmniejszeniem range kulki do 3-4 kratek i jebac.
Odpowiedz
#5
Nie masz problemu bo masz 20% abso na melee , masz abso na spelle + walisz ki swordami co maja 100 ataku i masz full heal za 3 rage.
Pomysl tez moze o calosci servera a nie tylko o swojej profie.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Shrouded Colour:
  • Pany
Odpowiedz
#6
Fakt zlapac kulkowca to tragedia szczegolnie coolera ktory po twoim zanzo da zanzo+stuna. Zmienienie efektu z gloverow na lekkiego slowa byloby ciekawym rozwiazaniem.
Odpowiedz
#7
Abso nie używam bo jak mnie bije 4 os kazdy hit zabiera 2k many nawet ten z ki blasta wiec nie opłacalne i moje mlsy maja tylko 77atk a nie 100 a co do ki swordów to backpack starcza na 2 min wiec co ty mi pierdolisz gosciu tu
a ty masz dodatkowo 10% ki abso co teraz sprawdza się duzo lepiej dodatkowo podbij defa do 136 to zobaczysz różnice 2 krotna jak na 133
Odpowiedz
#8
musiałem zrobić nowe konto żeby napisać post bo vulturek kochany dał mi ostrzeżenia za prawde. Wracając do tematu

Zrobiłeś temat bo biłem cie spckiem na max asie (200) tak kurwa max asie

druga kwestia :

wbij najpierw gamoniu max defa wbij itemy na +4 chociaż i potem kurwa płacz dobrze?

trzecia kwestia :

nie mozesz nikogo złapać na kamke bo jest jebane anty obracanie które nie spełnia swojej roli a przeszkadza w rozrywce

czwarta kwestia :

naucz się grać i przestań płakać weż husteczkę

piąta kwestia :

CHCECIE WIĘSZKEJ ŁAPY ?? ZRÓBCIE SAIYANA POSTAĆ KTÓRA JEDYNIE UBIJE SOLO INNYCH W TYM MOMENCIE

chcecie juz buffów i nerfów podczas rozgrywki gdzie nikt z was nie ma max skilli (a na tym się opiera rozgrywka i pvp)

i przestańcie kurwa płakać na coolerow / gohanów bo macie 400 lvl i nie macie skilli !!!!!!

W dodatku chcesz zmieniać mana cost z balla??
ja spckiem ledwo wyrabiam z maną na balla + tsuihidan

Ball był już nerfiony dawno temu i nie potrzeba go nerfić, Rashel który ma magic set only + belt z setem na +0 praktycznie nie obrywa z łapy (tak 20%) to dużo nie zmienia

Dziękuje za uwage
Odpowiedz
#9
Quixer z tego co mi wiadomo to nerfa na balla dostal tylko human wiec teraz nerf gohanowi+spckowi tez sie nalezy bo spc to powinien miec gorszego balla niz gohan a best dmg ze spella czyli choby. A nie ze teraz choba bije mniej niz freezera ee wow.
Odpowiedz
#10
balla mam gorszego gościu nie wiem gdzie ty przeczytałeś .. Tabelka jest liczona bez furie także ten...

Ball był nerfiony u wszystkich (atak broni)

po 2 dla mnie mogą nerfić balla w póżniejszej grze gówno sie nim robi, tylko jak nerfić balla to oddac dmg z choby i możliwość jej kurwa używania a nie exhausted podczas biegania i nie umożliwienie jej uderzenia

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu