Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Inne] Coolminujacy trzeci
#1
Ja rozumiem, ze jak skilam kazdy prawo ma itnac i mnie zabic.

Aczkolwiek ten gagatek co chwila ita na mnie jak skilam wali 1 x spell we mnie ja daje zanzo po czym wybija mi wszystkie engi i spierdala 

Tutaj dowod nr 1 screen chatu po 1 zabiciu mi engi (warto dodac, ze nie zabil mnie wtedy wybil mobki i uciekl mozna sprawdzic w deathliscie)



[Obrazek: n2bdeb.jpg]

na screenie doskonale widac jak napisal ze wybije mi znowu engi jak zluruje je od nowa



[Obrazek: fm80pe.jpg]

oto screen nr 2 pol godziny pozniej na ktorym widac jak uzyl sn na mobkach-nie na mnie i widac jeszcze wczesniejsza supernove juz znikajaca ktora tez byla uzyta na mobkach. I tu o niespodzianka znowu nie zabil mnie, mozna sprawdzic w deathliscie  po prostu zabil i w dluga.


[Obrazek: ok30is.jpg]


i trzeci ostatni screen- screen chatu po 2 wybiciu mobkow. Zachecalem go do walki jak juz ma mi mobki wybijac aczkolwiek stwierdzil, ze jego postac nie jest do dueli wiec nie bedzie ze mna sie bic tylko wybijac mi mobki.




Ja rozumiem jak wpadni po mnie np rrx zajebie mnie na engi-trudno naluram se znowu. Ale on wbija tylko aby walnac mi 1x sn abym dal zanzo a potem wybic mi mobki i uciec- nie daje mi skilowac. Prosze o ukaranie gracza.
#2
1 i 3 screen zaden dowod, 2 screen moim zdaniem enginery sa na coolminujacym nawet ten 1 jest odwrocony w jego strone
#3
oto screen nr 2 pol godziny pozniej na ktorym widac jak uzyl sn na mobkach-nie na mnie i widac jeszcze wczesniejsza supernove juz znikajaca ktora tez byla uzyta na mobkach. I tu o niespodzianka znowu nie zabil mnie, mozna sprawdzic w deathliscie po prostu zabil i w dluga.


Jak moby bily we mnie to moge zrobic z nimi co chce, czemu mialbym akurat bic w Ciebie
#4
Pierwszy screen żaden dowód? "ZROBIE TO JAK NALURUJESZ OD NOWA" i na drugim screenie wlasnie widac co robi jak nalurował od nowa.
SAM PRZYZNAJE SIĘ DO WINY - WIĘC JEST TO DOWÓD Oczko
#5
Moby sa na nim bo tak jak pisalem walnal 1x sn-ja dalem zanzo aby nie pasc-mobki zrzucily sie na niego to dosc normalne po czym je wybil i uciekl.

"oto screen nr 2 pol godziny pozniej na ktorym widac jak uzyl sn na mobkach-nie na mnie i widac jeszcze wczesniejsza supernove juz znikajaca ktora tez byla uzyta na mobkach. I tu o niespodzianka znowu nie zabil mnie, mozna sprawdzic w deathliscie po prostu zabil i w dluga.


Jak moby bily we mnie to moge zrobic z nimi co chce, czemu mialbym akurat bic w Ciebie"


twierdzisz, ze mnie nie biles tylko po prostu biles sobie engi, ta? A to bardzo ciekawe bo na screenie widac jak dostalem dmg od cb nad chatem dokladnie 463 dmg akurat sie przebiles z ballaNiezdecydowany
#6
Na tobie bylo skillowane kb a w moby sn 2 myszki robia robote
#7
na mnie tez dinglecostam ital kilka razy zajebal 1 sn i dzida, frajerstwo

prosze o delete dla tej postaci poniewaz kolege az trzepie jak ktos na ene wbije a ze ma 2 drewniane rece potrafi tylko spierdalac
#8
no banicja sie nalezy :O
#9
Jak tutaj nie ma bana menele nie umiecie nawet prostego regulaminu przeczytac, pierdolone bonobo
#10
Jako zeby nie bylo ze swoich oceniam przez przyzmat sratatata itp itd.
Zostawiam Dymkowi


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu