Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
obracanie exhausted
#1
Tak to ja i mój płacz.

Może by tak zmienić exhausted na obracanie o połowę chociaż.. Jest to wyjście z tak trudnej sytuacji...

I POSTACIE Z TARGETEM NO COMMENT PLEASE


Naprawdę biegając za kimś nie da się nawet obrócic, uciekając też..  po zanzo to samo..

Sekunda to jest zbyt dużo na taką rzecz.. Spcki teraz mają name Mafuba fighter, last spell bezużyteczny nawet na potwory

no chyba że się przyda do testowania dmg
Odpowiedz
#2
Sam już jeden taki temat zakładałem, i nie rozumiem czemu mimo tylu głosów nie było żadnej odpowiedzi jak widzi to administracja, więc podpisuję się i tu.
Wavy w takiej postaci jakiej obecnie są mają konkretnie w dupe od targetów, bo to żeby po zanzo nie można było się odwrócić to już przesada, zanzo często używa się ofensywnie, ale co z tego jak będę odwrócony zupełnie gdzie indziej.
Odpowiedz
#3
MIMO, że nie jestem spckiem/nw/gokiem podpisuje się pod tym obiema, jak Wenus z Milo
Odpowiedz
#4
Imo ten exh jest przesadzony ja bym go totalnie wywalil i zmniejszyl dmg all wave speli o powiedzmy 3% mysle, ze wavowcy wyszli by na tym na duzy +
Odpowiedz
#5
Imo to wyjebac exu razem z tym zjebanym balansem i zrobic wszystko jak bylo kiedys ; )

Bo to sie zaczyna robic jak z tibia 7.6>8.6>10.3213213 niegrywalne gowno
Odpowiedz
#6
NIEEEE, TERAZ JEST DOBRZE
Odpowiedz
#7
Ja bym sie skupil na mniej grywalnych profach. Zacznijmy od tego, ze takim spckiem walac kulka + mafube robisz wiekszy dmg niz jaka kolwiek profa z last targetem. Nie wspomne, ze jedyne co musisz zrobic to zaznaczyc target i go trzymac na re ataku Szczęśliwy albo wjechac w wielkim stylu na targetingu/CLu. Jesli chodzi o wave to zbuffowalbym tylko dmg vegecie o jakies 10-15%. Wtedy bylaby to profa z high dmg/ ale high skill by ten dmg wykorzystac.
Odpowiedz
#8
TAKI JEST BALANCE ZROBIONY PRZEZ PROFESJONALNYCH TESTERÓW I WSZYSTKO JEST OK :O
Odpowiedz
#9
mi to jakos nie przeszkadza Duży uśmiech
Odpowiedz
#10
shrouded weż ty już nic nie pisz na forum bo mnie osłabiasz. mafuba mniejszy dmg niż targety i wave o kilka tysięcy, nawet jej ułożenia nie znasz i wypisujesz takie bzdury. Ballem tylko biję takich noobów jak ty którzy biegają w oblivion legach

"Ja bym sie skupil na mniej grywalnych profach. " - ten temat nie dotyczy tylko mnie ale wszystkich wave. i pamiętaj że bez tego nigdy kamki nie ogarniesz

No tak ty nie masz wave przepraszam...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu