Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Inne] Rysiek
#1
Gracz bezczelnie mi wybil enginery ktore luralem bog wie ile PK nie ma a ja nie stoje ze skulem-bil tylko mobki ja nawet nie bylem w zasiegu spella.

[Obrazek: 5k15br.png]
Odpowiedz
#2
Gracz ten powinien stracić pozycje 'CN`a' za kłamstwo / Wystarczy spojrzeć na strone i ostatnie zabójstwa gracza Cn Cive / 9 Nov 2016, He fragged Rysiek at level 317. (Justified) Jeżeli nie miał PK a on nie stał ze skullem to jak zabił go 'Justified' Tak więc nie wybijałem mu potworów do skillowania tylko próbowałem zabić. a czlowiek ktory ma jakąkolwiek wyższa pozycje na serwerze a nei jest obiektywny, nie powinien jej mieć.
Odpowiedz
#3
Ale w momencie robienia screena nie miałeś PK
Odpowiedz
#4
Chyba widać, że nie miałeś pk nie? Ban się należy i tyle, odpoczniesz 2 dni i może przestaniesz ludziom wybijać moby jak skillują
Odpowiedz
#5
bo po tym jak zabiles mi mobki zaczalem cie bic a ty wbiles yellow skulla i bylo justified.

Skoto chciales mnie zabic to czemu nie jestem w zasiegu twojego spella?

i btw 310 tufflem bez lasta chciales zabic 430 freezera z medami i duzo lepszymi skilami? Bardzo to wszystko ciekawe

a co do obiektywnosci to jest pkt w regulaminie ktory mowi, ze wladza moze byc stronnicza.
Odpowiedz
#6
ban sie należy typek chyba myślał ze ee to target i z końca ekranu go rzuca
Odpowiedz
#7
Jako, ze wielu znamienitych BNów, GMów itp się już wypowiedziało ja dokonam tylko formalności :

Kod:
14:35 Rysiek was banished by GM Invisiblity because of Destructive Behaviour on 2 days.

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu