Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GUILD HOUSE
#1
NIE ROZUMIEM.

Założyłem gildie, kupiłem Guild House, za 23 credit card's, nagle it'a do mnie Invi i pisze, że strace GH i nie odzyskam pieniędzy, ponieważ o GH trzeba się bić, pytam czy jest jakieś info o tym w regulaminie/na forum, to że było info przez pierwsze 3-4 dni servera. Po chwili oczywiście itnął Vultur i usunął GH, a pieniędzy nie oddał.
Co to ma znaczyć? Nie każdy gracz na tym serverze zaczął gre, na tym serverze w pierwszych paru dniach. Powinno być umieszczone jakiekolwiek info, możliwe do zobaczenia w każdej chwili... 

Licze na zwrot card's...

@Invi, zrozum - Nie każdy gral / grał cały czas przez pierwsze pare dni... Skoro sytuacja nie zdarza się po raz pierwszy, to dlaczego dalej nigdzie nie wstawiliście informacji na ten temat...
Odpowiedz
#2
Szczerze to gram od poczatku i nie widzialem zadnego info, ze gh nie mozna kupic ani na forum ani w grze ; p creditki powinny zostac zwrocone a na przyszlosc albo zastawic drzwi kamieniami aby sie nie dalo kupic albo dac info na forum chociaz.
Odpowiedz
#3
SERIO Vulpix nie przeginaj , ja rowniez nie widzialem tego info , to ze dales to na servie "raz lub siedem razy" na start serva nie tlumaczy twojego zachowania, nie kazdy wie jakie sa tu zasady co do GH (nie ma tego w regulaminie) , jesli serio panowie wydali 2,3k cc to im to oddaj, w koncu sam wiesz ile domek u Ciebie jest wart.
Na przyszlosc albo zrob siebie ownerem do 1 Guild wara o niego albo stawiaj kamienie jak Civ pisze.

My chcemy dobrze dla graczy i serva , a nie zrazac ludzi Uśmiech)
trzym sie misiek.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#4
Przez pierwsze pare dni ja informowalem o kupowaniu GH, praktycznie kazdy kto zakladal gildie w pierwszej kolejnosci pytal czy mozna kupowac GH czy nie, po tym pisalem pare/parenascie razy na czerwono informujac o tym. Sytuacja z GH pojawia sie nie po raz pierwszy i nie po raz pierwszy jest zalatwiona w ten sposob. Kasa zostala zwrocona tylko w pierwszym przypadku gdzie rzeczywiscie nikt nie przewidzial takiego obrotu spraw.
Odpowiedz
#5
Jestem liderem gildii i nie informowales mnie o kupywaniu GH na czerwono nic nie widzialem skoro napisales pare/nascie razy to kazdy mial prawo akurta byc afk. Doush na poprzedniej edycji nie gral wiec skad mial wiedziec ; /. Zwrot kasy to chyba zaden problem.
Odpowiedz
#6
Ta kwestie zostawie Vulturowi i w tym wypadku moge sie wstawic za Doushem. Tyle ode mnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu