Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Time room
#1
Jesli to jest wasz sposob na nabijanie ludzi na servie to gg pierwszy raz wlazlem tam od 3lat tam nie wbijalem a widze 80% serva siedzi tam. Lookam push nie dziala, nic nie dziala. Chce ktos skilac to ma trainy i dla wybitnych graczy GH a nie TIME ROOM KTORY JEST TAKI SAM JAK GUILD HOUSE. Na chuj walki o gh jak time room jest identyczny a nawet lepszy bo mozecie defa wbijac. To server pvp wyskilac sie to jakis tydzien MAX na s2 dla ulomnych.

Kto jest za wyjebaniem czegos takiego bo w taki sposob to zaraz bedzie 200 osob  online a vulti bedzie sie cieszyc ze gracze sa SzczęśliwyDDDDDDD

Dajcie ludzia mozliwosc do walki i zachencajcie ludzi do walki i pvp a nie mozliwosc taka i chuj nie bijcie sie nie wylazcie z pzta.
Odpowiedz
#2
Ten Time room specialnie do tego zostal zrobiony na s2... Obudziles sie po roku czasu Szczęśliwy
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#3
No to postaw sie w sytuacji nowego gracza.

Zrobil sobie chara wbil te 100 as czy ile tam na rooky chociazby

poszedl expic wbil z 500 lvl mysli sobie chuj czas poskilac

stawia chara na vegete nie postoi nawet 5 min i jakis 2 k lvl wpadnie go zabic bo potrzebuje fraga do goda czy ki chuj

i wlasnie dlatego mozna skilac w train roomie jestem na NIE
Odpowiedz
#4
Cive graczu PVE nie trzeba wbijac 500 by skilac max as powiedz mi roznice miedzy gh a time room Szczęśliwy? Ja to sie zastanawiam na chuj my wogole mamy te gh Szczęśliwy
Odpowiedz
#5
Giki momentami piszesz sensownie, a momentami jak ograniczony myslowo 10cio latek. Time room zostal zrobiony tak na s2 po to abys Ty i ludzie Twojego pokroju nie utrudniali trenowania zoltodzioba, ktorzy nie zdaja sobie sprawy ze jak wbija 500 lvl to wpadnie na silke jakis matolek z 2k lvlem i ich powybija, a co do GH mialo byc dodanych jeszcze pare rzeczy ale tak to w zyciu bywa, ze ich jeszcze nie ma
Odpowiedz
#6
(24-02-2016, 16:39)gikiliki napisał(a): Cive graczu PVE nie trzeba wbijac 500 by skilac max as powiedz mi roznice miedzy gh a time room Szczęśliwy? Ja to sie zastanawiam na chuj my wogole mamy te gh Szczęśliwy


hehe graczu pve Szczęśliwy

ja wiem, ze 500 nie trzeba wbijac ale ktos kto dopiero zaczyna grac nie ma o tym pojecia co do gh to brawo juz ponad miesiac temu pisalem, ze jest bezuzyteczny ale brawo, ze wreszcie to odkryles! 

Pozatym jakies 2 tyg temu ktos pisal temat o tym, zeby zniesc train rooma i zostal wysmiany wiec nie wiem na chuj ten temat jak nie masz kogo bic to se mcka zrob odpal na nim skrypty i sie z nim napierdalaj patrzac na to, ze na s2 i tak jest full bot to nawet nie odczujesz roznicy.
Odpowiedz
#7
Hehe no z tego co mi wiadomo to time room zostal zrobiony po to zeby vultura i dymka nie upierdalac ale takie sa legendy Szczęśliwy

Wsumie nie dziwie sie ze nie usuniecie time rooma Język wkoncu trzeba trzymac pozory ze niby gra 100 osob a tak serio gra 20 Szczęśliwy
Odpowiedz
#8
taki time room na funie jest juz od ostatniego s3 gdzie do 1750 sie wszystko expiło i chyba dlatego został dodany bo to FUN gdzie policja nie zabija na hita i możesz każdego wyjebać na trainach szczególnie jak teraz jest xlog i typ sie nie leczy, oraz możesz go pusznać co go automatycznie wyjebie.

Moje zdanie to: Jebać funa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu