Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haloween event
#1
Red, Blue, Green jesteś w stanie oddać, ale z jakiej racji tych kolorowych się nie da? A co do nagród to z lekka żenada, bo tyle zbierania i golden capsa, czy tam 1 dom? SzczęśliwyD no prosze...
Odpowiedz
#2
w sumie troche racja zbierania na pare dni jakbys chcial 100 nazbierac sam
nagrody troche nie adekwatne są

na obecną chwile credit card jedynie jako tako wygląda
Odpowiedz
#3
Ale rzecz w tym, ze jednego rodzaju nawet oddac sie nie da
Odpowiedz
#4
Wlasnie zamienialem cuksy u npc przeciez da sie normalnie zamienic te cuksy kolorowe hi>colorfull

zmieniam zdanie zajebisty jest ten event dostalem smoka i jak sie na niego kliknie robi fzchhhhhhhh
Odpowiedz
#5
(06-11-2016, 01:41)Cive napisał(a): Wlasnie zamienialem cuksy u npc przeciez da sie normalnie zamienic te cuksy kolorowe hi>colorfull

zmieniam zdanie zajebisty jest ten event dostalem smoka i jak sie na niego kliknie robi fzchhhhhhhh

Jedyna chyba fajna nagroda Duży uśmiech
Odpowiedz
#6
Też go dostałem "you.. will.. burn..."
Odpowiedz
#7
Ja nic nie dostałem, bo o rookersach zapomnieli.
Odpowiedz
#8
(06-11-2016, 03:44)hexadecimal napisał(a): Ja nic nie dostałem, bo o rookersach zapomnieli.

:c biedny bez prezentu  Przytulanie 

(06-11-2016, 01:41)Cive napisał(a): Wlasnie zamienialem cuksy u npc przeciez da sie normalnie zamienic te cuksy kolorowe hi>colorfull

zmieniam zdanie zajebisty jest ten event dostalem smoka i jak sie na niego kliknie robi fzchhhhhhhh

hmm.. coś mi to przypomina.. jak sie vultura naciśnie to robi się czerwony i  też robi fzchhhhhhhhhhh  Ninja
Odpowiedz
#9
swiateczny event bedzie rownie zaskakujacy jak ten Duży uśmiech spodziewajcie sie choinki a pod nia Tone Robe dla kazdego Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu