Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kapsuly Hp/Mp
#1
Wydaje mi sie, ze trzeba zwiekszyc cooldown na uzycie tych kapsul. Obecnie mozna je spamowac co 2 sekundy i jest to troche bez sensu. Mozna meic w dupie mana cost spelli i je spamowac dobrowolnie . Tak troszke pay 2 win w niektorych sytuacjach. Dac moze 5 sekund exh/cd  ?
Odpowiedz
#2
Osobicie jestem za taki spc/jaba/tuffle maja spelle ktore zjadaja duze ilosci many za to sa bardzo mocne lecz aktualnie z racji violet caps ten wysoki koszt many im prawie, ze nie przeszkadza przez spam capsulek ktore sa proste do zdobycia
Odpowiedz
#3
popieram jestem za spc/jaba prawie nie do zabicia na caps
Odpowiedz
#4
Zawsze tak bylo
Teraz niemozecie ubic jaby w 4-5 i odrazu puacz ze op.

Nawet jak zwiekszy to sa hfy w shopie jak i od ludzi wiec nic to niezmieni.

Trzeba bylo robic jabe albo spcka jak sie niemoze ich ubic a nie narzekac ze sa nie do zabicia.
Odpowiedz
#5
(01-11-2016, 15:17)Eletric napisał(a): Zawsze tak bylo
Teraz niemozecie ubic jaby w 4-5 i odrazu puacz ze op.

Nawet jak zwiekszy to sa hfy w shopie jak i od ludzi wiec nic to niezmieni.

Trzeba bylo robic jabe albo spcka jak sie niemoze ich ubic a nie narzekac ze sa nie do zabicia.

ta tylko problem w tymze wystepuje bug na capsu i chuj wie iel tego narobili
Odpowiedz
#6
Jaba czy SPC na dzien dzisiejszy spokojnie padnie od 2 o ile sie chce bic a nie uciekac. Co to za argument, ze tak bylo od zawsze ? Po cos jest ta mana a nie aby ja miec w dupie przez donacje. Hfy przynajmniej sie exhaustuja z senzu i zawsze mozna tez im zwiekszych exhaust Oczko.
Odpowiedz
#7
(01-11-2016, 15:17)Eletric napisał(a): Zawsze tak bylo
Teraz niemozecie ubic jaby w 4-5 i odrazu puacz ze op.

Nawet jak zwiekszy to sa hfy w shopie jak i od ludzi wiec nic to niezmieni.

Trzeba bylo robic jabe albo spcka jak sie niemoze ich ubic a nie narzekac ze sa nie do zabicia.

zobacz jak trudno dostepne sa hfy a jak violet capsy szczegolnie, ze przez bug storage pewnie jest ich milion w obiegu.
Odpowiedz
#8
Idź robić grę strategiczna z innego servera panie malkontent.
Jest tak od lat i nigdy to w dobrych, dynamicznych rozgrywkach pvp nikomu nie przeszkadzało.
Btw, akurat violet kapsule nie raz buguje się z senzu i stoi się na 0 many i nic nie chce wejść przez dobre parę sekund.
A i chcę te twoje "nie martwienie się o mane" na reb transach zobaczyć, które zabierają po 400ki/s.
Nawet violet kapsuły nie są wystarczające żeby non stop walić combo spell + sk.
Odpowiedz
#9
5 sec exu akurat spoko pasowalo by ; )
Odpowiedz
#10
ja widze coraz głupsze tematy, po 1 capsuly co 3 sek mozna uzywac po 2 gosciu nie grales spc ani janemba to sie nie wypowiadaja na takie tematy mi po 4 spellach brak many jak dojstaje na sai sei, a ty cos pierdolisz ze nie do ubicia wy grac nie potraficie, piszecie takie tematy ze az zaczynam plakac

w dodatku senzu sie buguje czasami z capsula(exhaust), w ogole wyjebac sai sei spckowi i jankowi i gramy

@up zamilcz


@a w ogole shrouded patrz tez na swoje szanse przezywalnosci tobie na tym powinno zalezec zeby jak najdluzej zyc
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu