Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płacz
#1
to znowu ja płakać przyszedlem fajne jest to ze sa takie postacie ktore bija z wave'a ale zeby sie obrocic to chyba musze czekac 5 sekund gratuluje ttk choba itdfitptitpt sliczny ots tak wgl myslalem ze skoro mam wave to chyba bedzie jakis wiekszy dmg niz postacie z targetem oraz obszarem znowu nie pozdrawiam
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Osraniec:
  • Carkas
Odpowiedz
#2
no tak dmg z wave a target taki sam a o obracaniu teraz to posnic
Odpowiedz
#3
Polac Osrancowi dobrze mowi
Odpowiedz
#4
Co prawda do prawda, nawet ja gram targetem i myślę że wavy są słabe biorąc pod uwagę że teraz ciężej się skręcić Język Z botem i przed wprowadzeniem exhausta były za mocne a teraz są za słabe Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
Podpisuje się, namek po zanzo nawet nie ma szans trafić kogoś bo exh.. na krecenie
Odpowiedz
#6
Smiech na Sali xx Szczerze? Tak to jest jak sie ogarnia PvP Gokiem, Spc czy tam inna postacia która ma wave, jezeli ma sie tylko autoobracanie xx.. Duży uśmiech
Wydaje mi się jeżeli ktoś grał bez autobracania nie ma teraz problemu z tym Duży uśmiech Pozdrawiam Duży uśmiech

@Chodzi o Goku bo widziałem ze wymieniłeś Duży uśmiech
Odpowiedz
#7
(30-10-2016, 02:23)Nothing napisał(a): Smiech na Sali xx Szczerze? Tak to jest jak sie ogarnia PvP Gokiem, Spc czy tam inna postacia która ma wave, jezeli ma sie tylko autoobracanie xx.. Duży uśmiech
Wydaje mi się jeżeli ktoś grał bez autobracania nie ma teraz problemu z tym Duży uśmiech Pozdrawiam Duży uśmiech

@Chodzi o Goku bo widziałem ze wymieniłeś Duży uśmiech

Po durnym zanzo masz nawet sekunde cooldowna na obrocenie sie. To nie jest kwestia autoobracania
Odpowiedz
#8
czytam temat, mysle sobie, cos jest nie tak. Nagle na jutube odpala mi sie reklama, ktora mowi zebym dbal o moją córe. Także pierdole ten temat i ide do córy, ma być najszczęśliwsza na świecie. Cześć jak czapka
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Xifreki:
  • Quixer
Odpowiedz
#9
Na techniki po zanzo nie ma exhaustu, a na obrót jest, więc dla postaci opierającej się na wave jest to exhaust na technikę, i w tym czasie dostaniemy ze 3 targety. Spc jeszcze wytrzyma bo sai sei, nw jest prawdopodobnie bardziej poszkodowany w tej kwestii.
Odpowiedz
#10
TAK MA BYĆ I CHUJ TO JEST BARDZO ZAAWANSOWANY SKRYPTY NA ANTY OBRACANIE! (szkoda tylko że i na ręczne Szczęśliwy)
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Rashelovsky:
  • Pany
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu