Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transform
#11
Jak będzie w końcu dobry balans to nikt nie będzie gadał, że ktoś jest chujowy Duży uśmiech
I love my gang
Wherever I go, my homies come too
I love my squad
We up in this thing, like what that shit do
Odpowiedz
#12
(22-02-2016, 15:46)Remix napisał(a): Jak będzie w końcu dobry balans to nikt nie będzie gadał, że ktoś jest chujowy Duży uśmiech

Na 500/700/900/1000/1250/1500/2000/2500 czy na ktorym ma byc ten balans? :v

Sa 2 alternatywy dla "balansu" na tyle postaci

1. Max lvl i balans pod ten lvl wlasnie | realna opcja
2. Zrobienie MAX 110 ene/defa i zmniejszenie hitow w pvp do 15% gdzie bedziesz potrzebowal 50 osob zeby ubic jednego typa | opcja chora i bardzo malo realna
Odpowiedz
#13
fajnie będzie jak namki przy gaszeniu , będą musieli napełniać co każdy ogień wodę od nowa. (tak żebym miał trudniej)
Odpowiedz
#14
Wszystko fajnie, ale czy to zwiększy ilość graczy?
Odpowiedz
#15
Spoko pomysl ogolem ale tutaj balansu wedlug mnie nie ma wiec no watpie by to bylo madre tak jak invi pisze. Na obecna sytuacje Goku, NW, Andro cos jeszcze dobrego jest? jaba kiedys bestia ale wsumie teraz nie wiem
Odpowiedz
#16
(22-02-2016, 17:09)gikiliki napisał(a): Spoko pomysl ogolem ale tutaj balansu wedlug mnie nie ma wiec no watpie by to bylo madre tak jak invi pisze. Na obecna sytuacje  Goku, NW, Andro cos jeszcze dobrego jest? jaba kiedys bestia ale wsumie teraz nie wiem

Andro to akurat gownem jest,tylko dobry do tego 500-600 lvla tak samo jak buubek potem juz gowno
Freezer praktycznie 2 nw.
Odpowiedz
#17
Przypominam, że to temat o transformach a nie o tym, która profa jest lepsza.
I love my gang
Wherever I go, my homies come too
I love my squad
We up in this thing, like what that shit do
Odpowiedz
#18
Pytał się was ktoś o zdanie w sprawie balansu w tym temacie ?? Nie... to po huj o nim płaczecie ??

Rashel rozbudowanie mojego pomysłu spoko bo mi sie nie chciało tego robić w ostatnim temacie.

Ale... Po co ratować wioske Namków zabijając namki by zajebać im Wode Duży uśmiech ???
Szukaj tego w przeciwnej frakci czyli lootac z guardow itp.

Odnoście Q na transformy. Czym bardziej grywalne chary niech maja bardziej nie wykonalne Q na transformy Uśmiech
Tak aby na początku edycji nikt nie zaczynał grac OP charami Uśmiech a jak się dorobi to po miesiącu zrobi sobie drugiego chara i bedzie nim scigał topke przez co nie będzie OP.
Np. Chcesz Last transa GOKIEM to oddaj Beby Tail. który idzie wydropić z Baby z VC lub na Reb arenie Uśmiech na dzień dobry opóźni to granie Gokiem.
Chcesz grac Freeza i mieć lasta ? czyli mecha freeze to oddaj Cooler DNA do NPC co poleci z Coolera i np. Idz do kabiny regeneracyjnej na 2 dni. OFF char. takie ciekawostki można zrobić z każdym tak zwaym OP charem.
NW chce mieć lasta to niech przyniesie 2x Namek power Band Uśmiech
SPC ? Na lasta niech odda paikuhana...
Jaba dla last transa musi wyladowac w jailu Uśmiech w koncu to samo zlo z piekla..
I tak mozna wzbogacic RPG w zdobywaniu lasta
Tak aby zniechecic ludzi do latania na 400-500 lvl charami bez lasta..
Odpowiedz
#19
Pomysł dobry,ale na następną edycję (teraz by się tego nie dało wprowadzić, a jeśli by dało to było by bezsensu) oraz tak jak Invisibpionek mówi - przy dobrym balansie
Anioł 
Odpowiedz
#20
(22-02-2016, 17:53)Lumpi napisał(a): Pytał się was ktoś o zdanie w sprawie balansu w tym temacie ?? Nie... to po huj o nim płaczecie ??

Rashel  rozbudowanie mojego pomysłu  spoko bo mi sie nie chciało tego robić w ostatnim temacie.

Ale...  Po co ratować wioske Namków  zabijając namki by zajebać im Wode Duży uśmiech ???
Szukaj tego w przeciwnej frakci  czyli lootac z guardow  itp.

Odnoście Q  na transformy.     Czym bardziej grywalne chary  niech maja  bardziej nie wykonalne Q na transformy Uśmiech
Tak aby na początku edycji nikt nie zaczynał grac OP charami Uśmiech a jak się dorobi   to  po miesiącu zrobi sobie drugiego chara i bedzie nim scigał topke przez co nie będzie OP.
Np.  Chcesz Last transa  GOKIEM  to oddaj  Beby Tail. który idzie wydropić z Baby z VC  lub na Reb arenie Uśmiech  na dzień dobry opóźni to granie Gokiem.
Chcesz grac Freeza i mieć lasta ?   czyli mecha freeze  to oddaj Cooler DNA do NPC co poleci z Coolera i np. Idz do kabiny regeneracyjnej na 2 dni. OFF char.    takie ciekawostki można zrobić z każdym tak zwaym OP charem.
NW chce mieć lasta to niech przyniesie 2x Namek power Band Uśmiech
SPC ?   Na lasta  niech odda paikuhana...
Jaba  dla last transa musi wyladowac w jailu Uśmiech w koncu to samo zlo z piekla..
I tak mozna wzbogacic RPG  w zdobywaniu lasta
Tak aby zniechecic ludzi do latania na 400-500 lvl  charami bez lasta..

imo spoko ale na next edycje






Cytat:fajnie będzie jak namki przy gaszeniu , będą musieli napełniać co każdy ogień wodę od nowa. (tak żebym miał trudniej)

+ po przejsciu kazdego sqma masz 2% szansy na rozlanie wody- musisz nalac znowu a przy itnieciu/zanzo woda sie wylewa odrazu!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu