Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transform
#1
Pewnie domyślacie się że, system wbijania transformów na DBP to tylko wbicie lvla i klikniecie hotkeya z słowem Transform.
Chciałbym zaproponować aby do każdej klasy każdy transform wymagał zrobienia czegoś! np. do cella przywrócić czar "Absorb" który zasysał ciała potrzebne do transformacji to samo tyczy buu.
Do innych profesji można dodać wiele innych wymagań, według mnie każdy wbity transform był by jakimś osiągnięciem a nie tylko jebnięcie w F5.
  • Gohan & Trunks
    Na transformie od 120lvla muszą wykonać oribu quest oraz oddać ten sword do supreme kai
  • Vegeta
    Aby zrobić last transform musi porozmawiać z bulmą o 00:00 czasu Tibijskiego który można sprawdzić na każdym zegarku np. w west city
  • Goku
    Aby zrobić last transform musi przynieść ciało Gohana, Videl, Namka do swojego nauczyciela po czym może użyć Transform.
  • Buu, Cell, tuffle
    Muszą absorbować ciała 
    • Cell na 230lvl
    • Tuffle na 240 (chyba)
    • Buu na 200?
  • Human/Videl
    Muszą na 120 lvl mieć zaabsorbowane 100 energy fieldów oraz oddane 5 power glover do dr briefs.
  • Namki
    Namki muszą ugasić palące się wioski (100 ogni które palą się na scianach domków na namek) za pomocą wiadra z wodą (wiadro można wylocić z namków a wodę nabieramy u karina z tej niby fontanny.
  • Freezer/Cooler
    Muszą podpalić drzewa na namek za pomocą pochodni która leci z guardów.
Odpowiedz
#2
Przywrócić?
Chyba wprowadzić, bo nigdy tutaj czegoś takiego nie było. Mylisz serwery Uśmiech
Ale jestem jak najbardziej za. Na nową edycję Duży uśmiech
I love my gang
Wherever I go, my homies come too
I love my squad
We up in this thing, like what that shit do
Odpowiedz
#3
Az ci dalem pkt repu Duży uśmiech
Jak Najbardziej za.
Odpowiedz
#4
Fanie By BYło.
Odpowiedz
#5
O dobre dobre jeszcze mniej osob gralo by cellem ! Koniecznie
Odpowiedz
#6
Tylko że takie cuda dodać do wszystkich profesji ale inne.

Np. Androidy muszą na trans 125 oddać 5x power glover oraz za pomocą "Absorb" zaabsorbować 100x energy field.
Odpowiedz
#7
Pomysl sam w sobie dobry ALE zmniejszylo by to grywalnosc poniektorych postaci ktore i tak sa malo grywalne
Odpowiedz
#8
(22-02-2016, 14:25)Invisiblity napisał(a): Pomysl sam w sobie dobry ALE zmniejszylo by to grywalnosc poniektorych postaci ktore i tak sa malo grywalne

Czemu niby?
Cellem nikt niegra przez jego smieszny przyrost hp,tank a ma taki sam przyrost jak gohan czy cooler da faq?
A z tego co mi wiadomo to najtrudniej by mieli buu,cell,tuffle przez absorb ale za to im transy w chuj daja hp wiec jest tego warte Uśmiech
Odpowiedz
#9
@Invisiblity
Widzę invi że ty dalej nie rozumiesz o co mi chodzi... tu nie chodzi tylko o te 3 profesje tylko o wszystkie że zanim wpierdolą transform to muszą coś zrobić aby mogły się przemienić..



Edytowałem pierwszy post.
Odpowiedz
#10
(22-02-2016, 14:36)Rashelovsky napisał(a): @Invisiblity
Widzę invi że ty dalej nie rozumiesz o co mi chodzi... tu nie chodzi tylko o te 3 profesje tylko o wszystkie że zanim wpierdolą transform to muszą coś zrobić aby mogły się przemienić..



Edytowałem pierwszy post.

Rozumiem doskonale. Dam Ci przyklad na ta chwile masz do wyboru sprobowac gry Cellem albo Gokiem, zaczynasz gre cellem wbijasz ten 350, klikasz pare razy ten transform i stwierdzasz ze to gorsze gowno niz Wolf ktory biega po rooku, robisz Goka, przy ktorym zostajesz.

To teraz druga opcja masz grac Cellem [i tu np absorbowac 1500 cial] lub Gokiem [i np zebrac energie ze 1500 drzewek czy cos] ale slyszales ze jednak ten Cell ponoc jest chujowy to gwarantuje Ci ze nie stracisz czasu zeby sie upewnic czy NAPRAWDE jest tak beznadziejny jak pisza tylko od razu zrobisz Goka.

Czy cos
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu